Przygoś kat B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Przygocki PrzemysławBrak informacji Zielona Góra 177 1
4 Bulczyński RafałPotwierdzony Zielone Góra 245 2
5 Jagiełowicz SylwesterBrak informacji Zielona Góra 288 3
3 Ripa AdamBrak informacji Świebodzin 213 4
2 Zjawin JakubBrak informacji Zielona Góra 180 5
9 Sobków SzymonBrak informacji Zielona Góra 398 6
13 Zgaińska MagdalenaBrak informacji Zielona Góra 1560 7
10 Polechoński CezaryBrak informacji Sulechów 585 8
6 Mohamed NaziaBrak informacji Toruń 319 9
8 Rembowiecki ArkadiuszBrak informacji Zielona Góra 382 10
15 Janowski TomaszBrak informacji Zielona Góra 1824 11
16 Wołoszyn AndrzejBrak informacji 1268 12
14 Haładuda SandraBrak informacji Zielona Góra 1620 13
12 Zgaiński RobertBrak informacji Zielona Góra 1239 14
11 Balikowski PrzemysławBrak informacji Zielona Góra 907 15
7 Manow StefanBrak informacji 349 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 16-10-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Przygocki Przemysław
2
  11:8  11:8
Wołoszyn Andrzej
0
Manow Stefan
0
  9:11  9:11
Zgaińska Magdalena
2
Sobków Szymon
2
  11:8  11:8
Rembowiecki Arkadiusz
0
Haładuda Sandra
0
  5:11  7:11
Ripa Adam
2
Mohamed Nazia
0
  8:11  9:11
Bulczyński Rafał
2
Polechoński Cezary
2
  11:4  11:6
Balikowski Przemysław
0
Janowski Tomasz
0
  9:11  9:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Zgaiński Robert
0
  8:11  8:11
Zjawin Jakub
2
Przygocki Przemysław
2
  11:5  11:5
Zgaińska Magdalena
0
Sobków Szymon
0
  7:11  6:11
Ripa Adam
2
Bulczyński Rafał
2
  11:7  11:5
Polechoński Cezary
0
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:8  11:7
Zjawin Jakub
0
Przygocki Przemysław
2
  11:9  11:9
Ripa Adam
0
Bulczyński Rafał
2
  11:9  11:9
Jagiełowicz Sylwester
0
Przygocki Przemysław
2
  11:9  11:9
Bulczyński Rafał
0
Przygocki Przemysław
Miejsca 3 - 4
Ripa Adam
0
  9:11  9:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 5 - 8
Zgaińska Magdalena
0
  9:11  5:11
Sobków Szymon
2
Polechoński Cezary
0
  9:11  9:11
Zjawin Jakub
2
Sobków Szymon
0
  8:11  6:11
Zjawin Jakub
2
Zjawin Jakub
Miejsca 7 - 8
Zgaińska Magdalena
2
  11:9  11:9
Polechoński Cezary
0
Zgaińska Magdalena
Miejsca 9 - 16
Wołoszyn Andrzej
2
  11:4  11:4
Manow Stefan
0
Rembowiecki Arkadiusz
2
  11:6  11:6
Haładuda Sandra
0
Mohamed Nazia
2
  11:8  11:4
Balikowski Przemysław
0
Janowski Tomasz
2
  11:9  11:9
Zgaiński Robert
0
Wołoszyn Andrzej
0
  8:11  8:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Mohamed Nazia
2
  11:5  11:5
Janowski Tomasz
0
Rembowiecki Arkadiusz
0
  9:11  9:11
Mohamed Nazia
2
Mohamed Nazia
Miejsca 11 - 12
Wołoszyn Andrzej
0
  9:11  6:11
Janowski Tomasz
2
Janowski Tomasz
Miejsca 13 - 16
Manow Stefan
0
  4:11  4:11
Haładuda Sandra
2
Balikowski Przemysław
0
  11:13  10:12
Zgaiński Robert
2
Haładuda Sandra
2
  11:8  11:5
Zgaiński Robert
0
Haładuda Sandra
Miejsca 15 - 16
Manow Stefan
0
  6:11  9:11
Balikowski Przemysław
2
Balikowski Przemysław
Stan na: 09:31:00 15-12-2017