Restauracja Matejki 8 - SSA500 - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Smuniewski MarcinPotwierdzony Szczecin 1 1
2 Suchowolak JacekPotwierdzony Szczecin 3 2
8 Gumplowicz JacekPotwierdzony Szczecin 24 3
3 Mierzicki RemigiuszPotwierdzony Szczecin 4 4
5 Düvel JensPotwierdzony Bezrzecze 10 5
4 Dworakowski RobertPotwierdzony Szczecin 5 6
6 Kubowicz TomaszPotwierdzony Szczecin 12 7
11 Szostak DanielPotwierdzony Szczecin 30 8
10 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 26 9
13 Lechmański LechPotwierdzony Szczecin 235 10
7 Zawadzki PatrykPotwierdzony 16 11
15 Jaworski MaciejBrak informacji Szczecin 86 12
14 Kmieć MichałBrak informacji Szczecin 58 13
12 Osowski RemigiuszPotwierdzony Szczecin 40 14
16 Piotrowski KarolBrak informacji Szczecin 77 15
9 Dworakowski ŁukaszPotwierdzony Szczecin 25 16


* Na podstawie notowania SSA OPEN z dnia 24-04-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Smuniewski Marcin
3
  11:4  9:11  11:5  8:11  11:3
Lechmański Lech
2
Kmieć Michał
0
  3:11  3:11  1:11
Kubowicz Tomasz
3
Gumplowicz Jacek
3
  11:8  11:5  11:4
Piotrowski Karol
0
Jaworski Maciej
0
  8:11  7:11  6:11
Dworakowski Robert
3
Mierzicki Remigiusz
3
  8:11  11:7  11:4  3:11  11:7
Stachurski Jakub
2
Dworakowski Łukasz
0
  4:11  10:12  7:11
Düvel Jens
3
Zawadzki Patryk
1
  3:11  11:8  6:11  9:11
Szostak Daniel
3
Osowski Remigiusz
0
  1:11  3:11  3:11
Suchowolak Jacek
3
Smuniewski Marcin
3
  11:9  11:6  11:4
Kubowicz Tomasz
0
Gumplowicz Jacek
3
  11:5  11:8  5:11  11:9
Dworakowski Robert
1
Mierzicki Remigiusz
3
  5:11  11:9  11:7  11:8
Düvel Jens
1
Szostak Daniel
0
  4:11  3:11  8:11
Suchowolak Jacek
3
Smuniewski Marcin
3
  11:3  9:11  11:1  11:2
Gumplowicz Jacek
1
Mierzicki Remigiusz
0
  11:13  6:11  7:11
Suchowolak Jacek
3
Smuniewski Marcin
3
  11:9  8:11  11:7  11:8
Suchowolak Jacek
1
Smuniewski Marcin
Miejsca 3 - 4
Gumplowicz Jacek
3
  11:5  11:8  12:10
Mierzicki Remigiusz
0
Gumplowicz Jacek
Miejsca 5 - 8
Kubowicz Tomasz
2
  11:4  11:9  8:11  7:11  8:11
Dworakowski Robert
3
Düvel Jens
3
  11:3  11:4  11:6
Szostak Daniel
0
Dworakowski Robert
1
  3:11  13:11  9:11  6:11
Düvel Jens
3
Düvel Jens
Miejsca 7 - 8
Kubowicz Tomasz
3
  8:11  11:8  8:11  11:6  11:3
Szostak Daniel
2
Kubowicz Tomasz
Miejsca 9 - 16
Lechmański Lech
3
  11:6  11:6  11:7
Kmieć Michał
0
Piotrowski Karol
1
  10:12  11:13  11:6  14:16
Jaworski Maciej
3
Stachurski Jakub
3
  11:4  12:10  11:4
Dworakowski Łukasz
0
Zawadzki Patryk
3
  6:11  11:1  11:9  9:11  11:2
Osowski Remigiusz
2
Lechmański Lech
3
  12:10  8:11  11:3  12:10
Jaworski Maciej
1
Stachurski Jakub
3
  11:6  11:8  11:9
Zawadzki Patryk
0
Lechmański Lech
2
  11:7  9:11  7:11  12:10  7:11
Stachurski Jakub
3
Stachurski Jakub
Miejsca 11 - 12
Jaworski Maciej
0
  8:11  8:11  8:11
Zawadzki Patryk
3
Zawadzki Patryk
Miejsca 13 - 16
Kmieć Michał
3
  11:3  10:12  11:6  11:8
Piotrowski Karol
1
Dworakowski Łukasz
0
  11:13  10:12  6:11
Osowski Remigiusz
3
Kmieć Michał
3
  11:9  5:11  10:12  13:11  11:5
Osowski Remigiusz
2
Kmieć Michał
Miejsca 15 - 16
Piotrowski Karol
3
  11:9  9:11  11:7  11:9
Dworakowski Łukasz
1
Piotrowski Karol
Stan na: 16:58:53 26-05-2017