S4S Silesia Cup 12 - PFS kat 800+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
8 Kossowski KrzysztofPotwierdzony Bytom 1141 1
27 Tocacini SergioPotwierdzony Katowice 2629 2
6 Sanz Blanco EnriquePotwierdzony Radom 1085 3
26 Kacperski AdrianPotwierdzony 2527 4
2 Piasecki ŁukaszPotwierdzony 715 5
9 Kucia PiotrPotwierdzony Sosnowiec 1223 6
10 Postawa KamilPotwierdzony Sosnowiec 1233 7
4 Jędrzejczyk WojciechPotwierdzony Chorzów 1037 8
1 Kowalewski TomaszPotwierdzony Bytom 593 9
11 Pindur AdamPotwierdzony Bytom 1391 10
3 Szczerba MarcinPotwierdzony Katowice 901 11
17 Koźlik MichałPotwierdzony Bytom 1601 12
7 Bekus RadosławPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 1122 13
29 Wroblowski RafałBrak informacji Ruda Śląska 3051 14
14 Adamczyk GrzegorzPotwierdzony Piekary Śląskie 1537 15
16 Jaworska DagmaraPotwierdzony Katowice 1594 16
22 Michalak OskarPotwierdzony 2117 17
5 Ratka ŁukaszPotwierdzony Zabrze 1039 18
19 Kurpanek JanuszPotwierdzony Siemianowice Śląskie 1690 19
12 Marchelek MarcinPotwierdzony Zabrze 1452 20
23 Łodej MichałPotwierdzony Gliwice 2203 21
30 Thorz MarekBrak informacji Chorzów 3054 22
20 Zarzycki RafałPotwierdzony Bytom 1862 23
13 Łuczko KatarzynaPotwierdzony 1490 24
21 Sołtys JarosławPotwierdzony Bytom 1881 25
15 Pawełczyk MichałPotwierdzony Bytom 1560 26
31 Borysowski MarcinBrak informacji Bytom 27
32 Maruszczak MarekBrak informacji Bytom 28
28 Achtelik ArkadiuszBrak informacji Zabrze 2758 29
18 Kaszek TomaszPotwierdzony 1641 30
25 Mizerski JanWalkover Kraków 2210 32
24 Wac ŁukaszWalkover Zabrze 2204 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 08-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kowalewski Tomasz
3
  11:7  11:3  11:5
Achtelik Arkadiusz
0
Tocacini Sergio
3
  11:9  11:2  11:3
Marchelek Marcin
0
Kucia Piotr
3
  11:9  11:7  11:4
Zarzycki Rafał
0
Sołtys Jarosław
0
  11:13  9:11  8:11
Bekus Radosław
3
Ratka Łukasz
1
  11:9  7:11  6:11  15:17
Kacperski Adrian
3
Mizerski Jan
W
WALKOVER
Adamczyk Grzegorz
3
Postawa Kamil
3
  11:7  11:5  11:4
Borysowski Marcin
0
Łodej Michał
0
  9:11  10:12  9:11
Szczerba Marcin
3
Jędrzejczyk Wojciech
3
  11:3  9:11  11:3  11:2
Thorz Marek
1
Wroblowski Rafał
3
  11:7  11:2  11:3
Pawełczyk Michał
0
Pindur Adam
3
  11:5  11:0  11:1
Kaszek Tomasz
0
Michalak Oskar
0
  5:11  4:11  4:11
Sanz Blanco Enrique
3
Kossowski Krzysztof
3
  11:5  11:8  11:2
Kurpanek Janusz
0
Maruszczak Marek
0
  5:11  9:11  7:11
Jaworska Dagmara
3
Łuczko Katarzyna
0
  2:11  2:11  6:11
Koźlik Michał
3
Wac Łukasz
W
WALKOVER
Piasecki Łukasz
3
Kowalewski Tomasz
0
  3:11  10:12  3:11
Tocacini Sergio
3
Kucia Piotr
3
  11:2  11:6  11:9
Bekus Radosław
0
Kacperski Adrian
3
  11:4  11:1  11:7
Adamczyk Grzegorz
0
Postawa Kamil
3
  11:6  11:3  11:3
Szczerba Marcin
0
Jędrzejczyk Wojciech
3
  11:3  11:5  11:7
Wroblowski Rafał
0
Pindur Adam
0
  4:11  6:11  3:11
Sanz Blanco Enrique
3
Kossowski Krzysztof
3
  11:8  11:9  11:7
Jaworska Dagmara
0
Koźlik Michał
1
  9:11  9:11  11:9  10:12
Piasecki Łukasz
3
Tocacini Sergio
3
  11:2  11:6  11:9
Kucia Piotr
0
Kacperski Adrian
3
  10:12  11:4  11:5  13:15  13:11
Postawa Kamil
2
Jędrzejczyk Wojciech
1
  11:6  3:11  2:11  2:11
Sanz Blanco Enrique
3
Kossowski Krzysztof
3
  11:7  7:11  11:7  12:10
Piasecki Łukasz
1
Tocacini Sergio
3
  11:8  11:6  11:5
Kacperski Adrian
0
Sanz Blanco Enrique
0
  5:11  10:12  10:12
Kossowski Krzysztof
3
Tocacini Sergio
1
  8:11  11:8  9:11  6:11
Kossowski Krzysztof
3
Kossowski Krzysztof
Miejsca 3 - 4
Kacperski Adrian
0
  9:11  0:11  8:11
Sanz Blanco Enrique
3
Sanz Blanco Enrique
Miejsca 5 - 8
Kucia Piotr
2
  11:8  11:7
Postawa Kamil
0
Jędrzejczyk Wojciech
0
  7:11  9:11
Piasecki Łukasz
2
Kucia Piotr
0
  13:15  6:11
Piasecki Łukasz
2
Piasecki Łukasz
Miejsca 7 - 8
Postawa Kamil
2
  12:10  11:5
Jędrzejczyk Wojciech
0
Postawa Kamil
Miejsca 9 - 16
Kowalewski Tomasz
2
  11:9  11:4
Bekus Radosław
0
Adamczyk Grzegorz
0
  8:11  8:11
Szczerba Marcin
2
Wroblowski Rafał
0
  1:11  10:12
Pindur Adam
2
Jaworska Dagmara
0
  3:11  6:11
Koźlik Michał
2
Kowalewski Tomasz
2
  11:4  13:11
Szczerba Marcin
0
Pindur Adam
2
  11:8  10:12  11:8
Koźlik Michał
1
Kowalewski Tomasz
2
  11:4  5:11  12:10
Pindur Adam
1
Kowalewski Tomasz
Miejsca 11 - 12
Szczerba Marcin
2
  11:13  11:7  11:9
Koźlik Michał
1
Szczerba Marcin
Miejsca 13 - 16
Bekus Radosław
2
  12:10  6:11  12:10
Adamczyk Grzegorz
1
Wroblowski Rafał
2
  11:2  11:6
Jaworska Dagmara
0
Bekus Radosław
2
  4:11  11:8  11:4
Wroblowski Rafał
1
Bekus Radosław
Miejsca 15 - 16
Adamczyk Grzegorz
2
  9:11  11:8  11:0
Jaworska Dagmara
1
Adamczyk Grzegorz
Miejsca 17 - 32
Achtelik Arkadiusz
0
  9:11  4:11
Marchelek Marcin
2
Zarzycki Rafał
2
  11:2  12:10
Sołtys Jarosław
0
Ratka Łukasz
Bye
Borysowski Marcin
0
  11:13  6:11
Łodej Michał
2
Thorz Marek
2
  11:2  11:7
Pawełczyk Michał
0
Kaszek Tomasz
0
  4:11  5:11
Michalak Oskar
2
Kurpanek Janusz
2
  11:6  11:6
Maruszczak Marek
0
Łuczko Katarzyna
Bye
Marchelek Marcin
2
  11:9  11:8
Zarzycki Rafał
0
Ratka Łukasz
2
  4:11  11:9  11:5
Łodej Michał
1
Thorz Marek
1
  11:4  8:11  7:11
Michalak Oskar
2
Kurpanek Janusz
2
  11:5  11:2
Łuczko Katarzyna
0
Marchelek Marcin
1
  8:11  11:8  2:11
Ratka Łukasz
2
Michalak Oskar
2
  11:8  11:9
Kurpanek Janusz
0
Ratka Łukasz
1
  11:7  10:12  6:11
Michalak Oskar
2
Michalak Oskar
Miejsca 19 - 20
Marchelek Marcin
1
  16:14  8:11  7:11
Kurpanek Janusz
2
Kurpanek Janusz
Miejsca 21 - 24
Zarzycki Rafał
1
  11:7  10:12  9:11
Łodej Michał
2
Thorz Marek
2
  11:7  4:11  11:4
Łuczko Katarzyna
1
Łodej Michał
2
  11:7  11:7
Thorz Marek
0
Łodej Michał
Miejsca 23 - 24
Zarzycki Rafał
2
  11:7  11:6
Łuczko Katarzyna
0
Zarzycki Rafał
Miejsca 25 - 32
Achtelik Arkadiusz
0
  8:11  2:11
Sołtys Jarosław
2
Bye
Borysowski Marcin
Pawełczyk Michał
2
  13:11  9:11  11:6
Kaszek Tomasz
1
Maruszczak Marek
Bye
Sołtys Jarosław
2
  11:9  11:5
Borysowski Marcin
0
Pawełczyk Michał
2
  9:11  11:6  11:8
Maruszczak Marek
1
Sołtys Jarosław
2
  11:4  11:5
Pawełczyk Michał
0
Sołtys Jarosław
Miejsca 27 - 28
Borysowski Marcin
2
  12:10  11:3
Maruszczak Marek
0
Borysowski Marcin
Miejsca 29 - 32
Achtelik Arkadiusz
Bye
Kaszek Tomasz
Bye
Achtelik Arkadiusz
2
  11:7  7:11  11:8
Kaszek Tomasz
1
Achtelik Arkadiusz
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 22:38:11 23-07-2017