SQUASH CHALLENGE - Turniej rozpoczęcia sezonu - OPEN

Łódzki ranking squasha, turniej kategorii B (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
30 Krysicki JakubPotwierdzony Łódź 1
8 Krzyżaniak TomaszPotwierdzony Łódź 2
7 Kopiec TomaszPotwierdzony Łódź 3
23 Antosik ŁukaszPotwierdzony Łódź 4
2 Słaboszewski BartłomiejPotwierdzony Łódź 5
22 Tarsalewski RafałPotwierdzony Pabianice 6
26 Gwóźdź MarcinPotwierdzony Łódź 7
20 Przybyłek PawełPotwierdzony Łódź 8
1 Drygalski RafałPotwierdzony Łódź 9
4 Małgorzaciak PawełPotwierdzony Łódź 10
13 Supeł TomaszPotwierdzony Łódź 11
19 Majsik RobertPotwierdzony Zgierz 12
21 Borowczyński PrzemysławPotwierdzony Łódź 13
11 Wasik PiotrPotwierdzony Łódź 14
24 Kubikowski ZbigniewPotwierdzony Łódź 15
29 Czerwinska IwonaPotwierdzony Łódź 16
27 Suwalski HubertPotwierdzony Koluszki 17
18 Rybarczyk KamilPotwierdzony Łódź 18
14 Kaczmarek NikodemPotwierdzony Aleksandrów Łódzki 19
5 Kierus MichałWalkover Łódź 20
31 Milbrandt MichałPotwierdzony Łódź 21
12 Kaźmierczak KacperPotwierdzony Łódź 22
25 Rogowski MaciejPotwierdzony Łódź 23
28 Walaszczyk RafałWalkover Łódź 24
32 Janiszewski PawełPotwierdzony Łódź 25
10 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 26
9 Barski TomaszPotwierdzony Łódź 27
6 Kuźba BartekWalkover Łódź 28
17 Olejniczak MarekPotwierdzony Łódź 29
3 Blachowski MichałPotwierdzony Łódź 30
15 Spinek GrzegorzPotwierdzony Łódź 31
16 Pomorski PawełPotwierdzony Łódź 32




Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Pomorski Paweł
1
  11:9  9:11  8:11
Kubikowski Zbigniew
2
Kierus Michał
0
  7:11  12:14
Tarsalewski Rafał
2
Kaźmierczak Kacper
1
  7:11  11:9  12:14
Antosik Łukasz
2
Małgorzaciak Paweł
2
  11:3  11:2
Kuźba Bartek
0
Rybarczyk Kamil
0
  6:11  9:11
Majsik Robert
2
Kucharski Marcin
0
  2:11  5:11
Krysicki Jakub
2
Wasik Piotr
2
  11:8  11:2
Olejniczak Marek
0
Rogowski Maciej
0
  3:11  6:11
Przybyłek Paweł
2
Barski Tomasz
0
  5:11  6:11
Supeł Tomasz
2
Kaczmarek Nikodem
1
  4:11  11:4  6:11
Gwóźdź Marcin
2
Walaszczyk Rafał
0
  3:11  7:11
Borowczyński Przemysław
2
Kopiec Tomasz
2
  11:5  11:7
Spinek Grzegorz
0
Milbrandt Michał
1
  10:12  11:7  9:11
Drygalski Rafał
2
Janiszewski Paweł
1
  8:11  11:9  5:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Krzyżaniak Tomasz
2
  11:6  11:9
Suwalski Hubert
0
Blachowski Michał
0
  4:11  2:11
Czerwinska Iwona
2
Kubikowski Zbigniew
0
  3:11  6:11
Tarsalewski Rafał
2
Antosik Łukasz
2
  11:4  7:11  11:4
Małgorzaciak Paweł
1
Majsik Robert
0
  7:11  5:11
Krysicki Jakub
2
Wasik Piotr
0
  7:11  9:11
Przybyłek Paweł
2
Supeł Tomasz
0
  8:11  1:11
Gwóźdź Marcin
2
Borowczyński Przemysław
0
  8:11  4:11
Kopiec Tomasz
2
Drygalski Rafał
0
  10:12  7:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Krzyżaniak Tomasz
2
  11:8  11:2
Czerwinska Iwona
0
Tarsalewski Rafał
0
  9:11  4:11
Antosik Łukasz
2
Krysicki Jakub
2
  11:5  12:10
Przybyłek Paweł
0
Gwóźdź Marcin
0
  10:12  6:11
Kopiec Tomasz
2
Słaboszewski Bartłomiej
1
  9:11  12:10  11:13
Krzyżaniak Tomasz
2
Antosik Łukasz
0
  4:11  6:11
Krysicki Jakub
2
Kopiec Tomasz
0
  5:11  5:11
Krzyżaniak Tomasz
2
Krysicki Jakub
2
  11:6  5:11  11:4
Krzyżaniak Tomasz
1
Krysicki Jakub
Miejsca 3 - 4
Antosik Łukasz
0
  7:11  5:11
Kopiec Tomasz
2
Kopiec Tomasz
Miejsca 5 - 8
Tarsalewski Rafał
2
  12:10  11:9
Przybyłek Paweł
0
Gwóźdź Marcin
1
  9:11  11:9  3:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Tarsalewski Rafał
1
  8:11  11:5  3:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Słaboszewski Bartłomiej
Miejsca 7 - 8
Przybyłek Paweł
1
  7:11  11:9  7:11
Gwóźdź Marcin
2
Gwóźdź Marcin
Miejsca 9 - 16
Kubikowski Zbigniew
0
  6:11  4:11
Małgorzaciak Paweł
2
Majsik Robert
2
  11:7  11:2
Wasik Piotr
0
Supeł Tomasz
2
  11:9  8:11  11:6
Borowczyński Przemysław
1
Drygalski Rafał
2
  11:4  11:3
Czerwinska Iwona
0
Małgorzaciak Paweł
2
  12:10  7:11  11:9
Majsik Robert
1
Supeł Tomasz
1
  11:8  5:11  6:11
Drygalski Rafał
2
Małgorzaciak Paweł
1
  4:11  11:6  6:11
Drygalski Rafał
2
Drygalski Rafał
Miejsca 11 - 12
Majsik Robert
1
  11:4  7:11  11:13
Supeł Tomasz
2
Supeł Tomasz
Miejsca 13 - 16
Kubikowski Zbigniew
0
  8:11  8:11
Wasik Piotr
2
Borowczyński Przemysław
2
  11:8  11:8
Czerwinska Iwona
0
Wasik Piotr
0
  8:11  5:11
Borowczyński Przemysław
2
Borowczyński Przemysław
Miejsca 15 - 16
Kubikowski Zbigniew
2
  11:6  11:7
Czerwinska Iwona
0
Kubikowski Zbigniew
Miejsca 17 - 32
Pomorski Paweł
0
  2:11  1:11
Kierus Michał
2
Kaźmierczak Kacper
2
  11:3  13:11
Kuźba Bartek
0
Rybarczyk Kamil
2
  12:10  11:8
Kucharski Marcin
0
Olejniczak Marek
0
  8:11  4:11
Rogowski Maciej
2
Barski Tomasz
0
  6:11  3:11
Kaczmarek Nikodem
2
Walaszczyk Rafał
2
  11:7  9:11  11:3
Spinek Grzegorz
1
Milbrandt Michał
2
  11:6  12:10
Janiszewski Paweł
0
Suwalski Hubert
2
  11:3  11:2
Blachowski Michał
0
Kierus Michał
2
  11:4  11:9
Kaźmierczak Kacper
0
Rybarczyk Kamil
2
  11:7  11:4
Rogowski Maciej
0
Kaczmarek Nikodem
2
  11:4  11:4
Walaszczyk Rafał
0
Milbrandt Michał
0
  4:11  3:11
Suwalski Hubert
2
Kierus Michał
W
WALKOVER
Rybarczyk Kamil
2
Kaczmarek Nikodem
0
  9:11  4:11
Suwalski Hubert
2
Rybarczyk Kamil
0
  8:11  7:11
Suwalski Hubert
2
Suwalski Hubert
Miejsca 19 - 20
Bye
Kaczmarek Nikodem
Kaczmarek Nikodem
Miejsca 21 - 24
Kaźmierczak Kacper
2
  11:3  11:3
Rogowski Maciej
0
Walaszczyk Rafał
W
WALKOVER
Milbrandt Michał
2
Kaźmierczak Kacper
0
  10:12  7:11
Milbrandt Michał
2
Milbrandt Michał
Miejsca 23 - 24
Rogowski Maciej
Bye
Rogowski Maciej
Miejsca 25 - 32
Pomorski Paweł
0
  9:11  6:11
Kuźba Bartek
2
Kucharski Marcin
2
  11:7  13:11
Olejniczak Marek
0
Barski Tomasz
2
  11:8  11:5
Spinek Grzegorz
0
Janiszewski Paweł
2
  11:4  11:4
Blachowski Michał
0
Kuźba Bartek
0
  4:11  7:11
Kucharski Marcin
2
Barski Tomasz
0
  8:11  9:11
Janiszewski Paweł
2
Kucharski Marcin
0
  5:11  5:11
Janiszewski Paweł
2
Janiszewski Paweł
Miejsca 27 - 28
Kuźba Bartek
W
WALKOVER
Barski Tomasz
2
Barski Tomasz
Miejsca 29 - 32
Pomorski Paweł
1
  6:11  11:2  7:11
Olejniczak Marek
2
Spinek Grzegorz
W
WALKOVER
Blachowski Michał
2
Olejniczak Marek
2
  11:4  11:8
Blachowski Michał
0
Olejniczak Marek
Miejsca 31 - 32
Pomorski Paweł
0
  8:11  13:15
Spinek Grzegorz
2
Spinek Grzegorz
Stan na: 09:30:25 15-12-2017