SZYBKIE C VOL.2 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
9 Górka GrzegorzPotwierdzony Wrocław 860 1
1 Mandrysz DamianPotwierdzony Rybnik 361 2
2 Wydmański TomaszPotwierdzony Katowice 408 3
4 Kowalewski TomaszPotwierdzony Bytom 541 4
3 Piasecki ŁukaszPotwierdzony Bytom 499 5
5 Pijanowski IgorPotwierdzony Sosnowiec 619 6
6 Jędrocha GrzegorzPotwierdzony Jaworzno 707 7
15 Jenerał TomaszPotwierdzony Zabrze 1488 8
11 Ratka ŁukaszPotwierdzony Zabrze 973 9
16 Klanowski MarcinPotwierdzony Imielin 2201 10
13 Hadaś TomaszPotwierdzony Gliwice 1320 11
14 Ludwig RafałPotwierdzony Sosnowiec 1441 12
7 Sołtys JarosławPotwierdzony Bytom 708 13
8 Adolf AdrianPotwierdzony Będzin 786 14
10 Borysowski MarcinPotwierdzony Bytom 957 15
12 Burza MarcinPotwierdzony Będzin 1047 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 01-01-2018


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Mandrysz Damian
2
  11:4  11:4
Ratka Łukasz
0
Jenerał Tomasz
2
  9:11  11:8  11:7
Adolf Adrian
1
Pijanowski Igor
2
  11:3  11:3
Hadaś Tomasz
0
Burza Marcin
0
  6:11  3:11
Kowalewski Tomasz
2
Piasecki Łukasz
2
  10:12  11:8  11:9
Klanowski Marcin
1
Górka Grzegorz
2
  11:4  11:3
Sołtys Jarosław
0
Jędrocha Grzegorz
2
  11:5  11:2
Ludwig Rafał
0
Borysowski Marcin
0
  11:13  7:11
Wydmański Tomasz
2
Mandrysz Damian
2
  11:4  11:4
Jenerał Tomasz
0
Pijanowski Igor
0
  3:11  9:11
Kowalewski Tomasz
2
Piasecki Łukasz
0
  3:11  9:11
Górka Grzegorz
2
Jędrocha Grzegorz
0
  5:11  8:11
Wydmański Tomasz
2
Mandrysz Damian
3
  11:8  11:7  11:9
Kowalewski Tomasz
0
Górka Grzegorz
3
  13:11  11:9  14:12
Wydmański Tomasz
0
Mandrysz Damian
1
  11:13  11:3  3:11  5:11
Górka Grzegorz
3
Górka Grzegorz
Miejsca 3 - 4
Kowalewski Tomasz
2
  12:10  14:12  10:12  9:11  11:13
Wydmański Tomasz
3
Wydmański Tomasz
Miejsca 5 - 8
Jenerał Tomasz
0
  4:11  6:11
Pijanowski Igor
2
Piasecki Łukasz
2
  11:6  11:5
Jędrocha Grzegorz
0
Pijanowski Igor
0
  8:11  10:12
Piasecki Łukasz
2
Piasecki Łukasz
Miejsca 7 - 8
Jenerał Tomasz
0
  10:12  3:11
Jędrocha Grzegorz
2
Jędrocha Grzegorz
Miejsca 9 - 16
Ratka Łukasz
2
  11:5  11:7
Adolf Adrian
0
Hadaś Tomasz
2
  11:8  11:6
Burza Marcin
0
Klanowski Marcin
2
  11:4  4:11  12:10
Sołtys Jarosław
1
Ludwig Rafał
2
  15:13  7:11  11:7
Borysowski Marcin
1
Ratka Łukasz
2
  9:11  11:4  11:3
Hadaś Tomasz
1
Klanowski Marcin
2
  11:3  11:9
Ludwig Rafał
0
Ratka Łukasz
2
  11:3  7:11  11:3
Klanowski Marcin
1
Ratka Łukasz
Miejsca 11 - 12
Hadaś Tomasz
2
  11:9  8:11  11:9
Ludwig Rafał
1
Hadaś Tomasz
Miejsca 13 - 16
Adolf Adrian
2
  12:10  10:12  11:8
Burza Marcin
1
Sołtys Jarosław
2
  11:9  11:5
Borysowski Marcin
0
Adolf Adrian
0
  9:11  8:11
Sołtys Jarosław
2
Sołtys Jarosław
Miejsca 15 - 16
Burza Marcin
1
  11:3  6:11  6:11
Borysowski Marcin
2
Borysowski Marcin
Stan na: 16:09:12 17-01-2018