Scout Squash CUP vol. III - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Wieczorek MaciejPotwierdzony Częstochowa 343 1
2 Bartolewski MarcinPotwierdzony Częstochowa 627 2
3 Wolski MaciejPotwierdzony Częstochowa 372 3
4 Nowak MariuszPotwierdzony Wieluń/Częstochowa 435 4
10 Misiak GrzegorzPotwierdzony Częstochowa 801 5
7 Znojkiewicz RafałPotwierdzony Częstochowa 672 6
11 Kowalski DariuszPotwierdzony Częstochowa 949 7
13 Wilk RomanWalkover Częstochowa 1248 8
5 Kowalski TomaszPotwierdzony Kraków/Radomsko 470 9
14 Szynkiel SebastianPotwierdzony Częstochowa 1296 10
12 Stasiński JerzyPotwierdzony Częstochowa 1060 11
6 Dobosz MariuszPotwierdzony Kolonia Poczesna 642 12
8 Lis RafałPotwierdzony Częstochowa 773 13
9 Szota MichałPotwierdzony Częstochowa 800 14
16 Potępa LeszekPotwierdzony Częstochowa 2071 15
15 Kampschoer IgorWalkover 1863 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-11-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wieczorek Maciej
3
  11:5  11:7  11:5
Stasiński Jerzy
0
Potępa Leszek
0
  6:11  6:11  6:11
Kowalski Dariusz
3
Misiak Grzegorz
3
  11:8  11:9  11:6
Szota Michał
0
Szynkiel Sebastian
2
  9:11  11:9  9:11  11:8  8:11
Wolski Maciej
3
Nowak Mariusz
3
  11:9  11:9  9:11  9:11  11:9
Dobosz Mariusz
2
Lis Rafał
0
  6:11  3:11  7:11
Wilk Roman
3
Znojkiewicz Rafał
3
WALKOVER
Kampschoer Igor
W
Kowalski Tomasz
2
  11:9  9:11  11:9  9:11  9:11
Bartolewski Marcin
3
Wieczorek Maciej
3
  11:3  11:9  11:9
Kowalski Dariusz
0
Misiak Grzegorz
0
  7:11  5:11  8:11
Wolski Maciej
3
Nowak Mariusz
3
  11:7  7:11  11:7  11:7
Wilk Roman
1
Znojkiewicz Rafał
1
  8:11  11:8  9:11  11:13
Bartolewski Marcin
3
Wieczorek Maciej
3
  11:8  11:8  11:5
Wolski Maciej
0
Nowak Mariusz
1
  11:9  9:11  8:11  9:11
Bartolewski Marcin
3
Wieczorek Maciej
3
  8:11  11:3  11:8  11:8
Bartolewski Marcin
1
Wieczorek Maciej
Miejsca 3 - 4
Wolski Maciej
3
  11:8  11:7  11:9
Nowak Mariusz
0
Wolski Maciej
Miejsca 5 - 8
Kowalski Dariusz
1
  7:11  11:6  5:11  1:11
Misiak Grzegorz
3
Wilk Roman
2
  11:9  11:7  9:11  9:11  9:11
Znojkiewicz Rafał
3
Misiak Grzegorz
3
  9:11  11:8  11:9  11:4
Znojkiewicz Rafał
1
Misiak Grzegorz
Miejsca 7 - 8
Kowalski Dariusz
3
WALKOVER
Wilk Roman
W
Kowalski Dariusz
Miejsca 9 - 16
Stasiński Jerzy
3
  11:7  11:7  11:9
Potępa Leszek
0
Szota Michał
1
  11:8  5:11  8:11  5:11
Szynkiel Sebastian
3
Dobosz Mariusz
3
  11:9  9:11  11:7  11:8
Lis Rafał
1
Bye
Kowalski Tomasz
Stasiński Jerzy
0
  9:11  9:11  9:11
Szynkiel Sebastian
3
Dobosz Mariusz
0
  9:11  9:11  9:11
Kowalski Tomasz
3
Szynkiel Sebastian
1
  11:9  9:11  7:11  6:11
Kowalski Tomasz
3
Kowalski Tomasz
Miejsca 11 - 12
Stasiński Jerzy
3
  11:7  11:9  11:9
Dobosz Mariusz
0
Stasiński Jerzy
Miejsca 13 - 16
Potępa Leszek
2
  9:11  11:0  9:11  11:9  9:11
Szota Michał
3
Lis Rafał
Bye
Szota Michał
2
  11:5  6:11  11:5  7:11  8:11
Lis Rafał
3
Lis Rafał
Miejsca 15 - 16
Potępa Leszek
Bye
Potępa Leszek
Stan na: 08:14:08 22-11-2017