Scout Squash Open PFS kat.A - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii A (A)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Poleshchuk DanielPotwierdzony Szczecin 298 1
2 Kotra MateuszPotwierdzony Rzeszów 1 2
9 Khan FaizanPotwierdzony 9 3
5 Pełczyński AdamPotwierdzony Poznań 4 4
4 Atras PrzemysławPotwierdzony Kraków/Krasnystaw 3 5
32 Wielgus MaksymilianBrak informacji Zakopane 93 6
20 Marszał AdrianPotwierdzony Kraków 25 7
10 Pyda AndrzejPotwierdzony Poznań 11 8
16 Hemmerling PiotrPotwierdzony Poznań 20 9
15 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 19 10
6 Kotra MichałPotwierdzony Rzeszów 6 11
3 Nowisz WojciechWalkover Warszawa 2 12
14 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 18 13
30 Przytuła MichałWalkover Poznań 64 14
13 Kurek MichałPotwierdzony Szczecin 17 15
7 Rykowski RafałWalkover Wrocław 7 16
19 Pytlowany JakubPotwierdzony Kraków 23 17
8 Matejski TomaszWalkover Szczecin 8 18
12 Tyma KonradPotwierdzony Gorzów Wlkp. 15 19
18 Rusek StanisławWalkover Kraków 37 20
22 Popko ŁukaszPotwierdzony Białystok 30 21
26 Giemza MikołajBrak informacji Piekoszów 78 22
21 Kowalski DominikPotwierdzony Trójmiasto 29 23
11 Wasilewski JakubWalkover Zabrze 14 24
27 Podgórski BartłomiejBrak informacji Wrocław 61 25
24 Machno ArturPotwierdzony Kraków 34 26
28 Peukert TomaszBrak informacji Poznań 56 27
29 Dróżdż Przemysław Walkover Sanok 38 28
23 Rogalski MikołajPotwierdzony Wrocław 31 29
31 Kapral DawidBrak informacji Myszków 48 30
25 Krzyżaniak MikołajWalkover Kraków 98 32
17 Rewilak BartoszWalkover Kraków 21 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 23-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Poleshchuk Daniel
3
  11:3  11:6  11:4
Wasilewski Jakub
0
Machno Artur
0
  6:11  3:11  9:11
Przybysz Grzegorz
3
Przytuła Michał
3
  11:9  11:8  12:10
Rogalski Mikołaj
0
Wielgus Maksymilian
3
  12:10  6:11  11:4  11:4
Matejski Tomasz
1
Rykowski Rafał
3
  10:12  13:15  11:1  11:5  11:8
Dróżdż Przemysław
2
Giemza Mikołaj
0
  9:11  8:11  8:11
Khan Faizan
3
Krzyżaniak Mikołaj
0
  6:11  4:11  2:11
Marszał Adrian
3
Tyma Konrad
1
  6:11  4:11  11:2  9:11
Nowisz Wojciech
3
Atras Przemysław
3
  9:11  11:4  11:7  11:3
Kapral Dawid
1
Hemmerling Piotr
3
  9:11  11:8  11:5  11:9
Pytlowany Jakub
1
Podgórski Bartłomiej
0
  8:11  9:11  6:11
Kurek Michał
3
Popko Łukasz
0
  9:11  9:11  4:11
Pełczyński Adam
3
Kotra Michał
3
  11:2  14:12  11:4
Kowalski Dominik
0
Rewilak Bartosz
1
  5:11  8:11  12:10  7:11
Pyda Andrzej
3
Peukert Tomasz
0
  7:11  7:11  6:11
Spoljar Domagoj
3
Rusek Stanisław
0
  8:11  8:11  6:11
Kotra Mateusz
3
Poleshchuk Daniel
3
  11:3  11:7  11:8
Przybysz Grzegorz
0
Przytuła Michał
1
  12:10  4:11  3:11  16:18
Wielgus Maksymilian
3
Rykowski Rafał
2
  11:2  11:3  4:11  7:11  9:11
Khan Faizan
3
Marszał Adrian
3
  11:4  11:8  3:11  9:11  11:7
Nowisz Wojciech
2
Atras Przemysław
3
  12:10  5:11  11:4  2:11  13:11
Hemmerling Piotr
2
Kurek Michał
0
  7:11  3:11  5:11
Pełczyński Adam
3
Kotra Michał
1
  11:6  4:11  8:11  8:11
Pyda Andrzej
3
Spoljar Domagoj
1
  7:11  10:12  11:2  3:11
Kotra Mateusz
3
Poleshchuk Daniel
3
  11:8  11:0  11:5
Wielgus Maksymilian
0
Khan Faizan
3
  11:6  9:11  12:10  11:6
Marszał Adrian
1
Atras Przemysław
2
  8:11  11:5  11:5  6:11  8:11
Pełczyński Adam
3
Pyda Andrzej
1
  5:11  11:8  4:11  4:11
Kotra Mateusz
3
Poleshchuk Daniel
3
  11:4  11:7  11:3
Khan Faizan
0
Pełczyński Adam
0
  8:11  2:11  5:11
Kotra Mateusz
3
Poleshchuk Daniel
3
  11:5  11:5  11:3
Kotra Mateusz
0
Poleshchuk Daniel
Miejsca 3 - 4
Khan Faizan
3
  11:6  11:4  11:7
Pełczyński Adam
0
Khan Faizan
Miejsca 5 - 8
Wielgus Maksymilian
3
  12:10  6:11  11:5  11:9
Marszał Adrian
1
Atras Przemysław
3
  11:6  11:9  11:8
Pyda Andrzej
0
Wielgus Maksymilian
0
  5:11  2:11  9:11
Atras Przemysław
3
Atras Przemysław
Miejsca 7 - 8
Marszał Adrian
3
  5:11  11:4  5:11  11:6  11:5
Pyda Andrzej
2
Marszał Adrian
Miejsca 9 - 16
Przybysz Grzegorz
3
  11:7  11:5  11:6
Przytuła Michał
0
Rykowski Rafał
W
WALKOVER
Nowisz Wojciech
3
Hemmerling Piotr
3
  11:6  4:11  13:11  4:11  11:8
Kurek Michał
2
Kotra Michał
3
  10:12  11:7  11:1  11:3
Spoljar Domagoj
1
Przybysz Grzegorz
3
WALKOVER
Nowisz Wojciech
W
Hemmerling Piotr
3
  11:5  11:8  11:9
Kotra Michał
0
Przybysz Grzegorz
1
  8:11  11:8  1:11  7:11
Hemmerling Piotr
3
Hemmerling Piotr
Miejsca 11 - 12
Bye
Kotra Michał
Kotra Michał
Miejsca 13 - 16
Przytuła Michał
Bye
Kurek Michał
2
  9:11  11:9  9:11  11:7  6:11
Spoljar Domagoj
3
Przytuła Michał
W
WALKOVER
Spoljar Domagoj
3
Spoljar Domagoj
Miejsca 15 - 16
Bye
Kurek Michał
Kurek Michał
Miejsca 17 - 32
Wasilewski Jakub
3
  12:14  11:5  12:10  12:10
Machno Artur
1
Rogalski Mikołaj
0
  5:11  9:11  6:11
Matejski Tomasz
3
Dróżdż Przemysław
1
  8:11  11:7  11:13  9:11
Giemza Mikołaj
3
Krzyżaniak Mikołaj
0
  7:11  4:11  6:11
Tyma Konrad
3
Kapral Dawid
0
  5:11  4:11  3:11
Pytlowany Jakub
3
Podgórski Bartłomiej
2
  10:12  11:6  3:11  11:8  9:11
Popko Łukasz
3
Kowalski Dominik
3
  11:9  11:4  11:8
Rewilak Bartosz
0
Peukert Tomasz
1
  5:11  4:11  13:11  6:11
Rusek Stanisław
3
Wasilewski Jakub
1
  8:11  11:6  10:12  5:11
Matejski Tomasz
3
Giemza Mikołaj
0
  5:11  7:11  2:11
Tyma Konrad
3
Pytlowany Jakub
3
  11:2  11:8  11:8
Popko Łukasz
0
Kowalski Dominik
2
  16:14  8:11  11:9  7:11  10:12
Rusek Stanisław
3
Matejski Tomasz
3
  11:7  11:8  4:11  11:9
Tyma Konrad
1
Pytlowany Jakub
3
  6:11  9:11  11:3  11:6  11:9
Rusek Stanisław
2
Matejski Tomasz
W
WALKOVER
Pytlowany Jakub
3
Pytlowany Jakub
Miejsca 19 - 20
Tyma Konrad
3
WALKOVER
Rusek Stanisław
W
Tyma Konrad
Miejsca 21 - 24
Wasilewski Jakub
W
WALKOVER
Giemza Mikołaj
3
Popko Łukasz
3
  11:6  11:6  6:11  12:10
Kowalski Dominik
1
Giemza Mikołaj
0
  2:11  7:11  8:11
Popko Łukasz
3
Popko Łukasz
Miejsca 23 - 24
Bye
Kowalski Dominik
Kowalski Dominik
Miejsca 25 - 32
Machno Artur
3
  7:11  13:11  11:3  9:11  11:6
Rogalski Mikołaj
2
Dróżdż Przemysław
3
  3:11  11:4  11:6  13:11
Krzyżaniak Mikołaj
1
Kapral Dawid
1
  10:12  4:11  12:10  10:12
Podgórski Bartłomiej
3
Rewilak Bartosz
W
WALKOVER
Peukert Tomasz
3
Machno Artur
3
WALKOVER
Dróżdż Przemysław
W
Podgórski Bartłomiej
3
  11:7  9:11  11:2  11:2
Peukert Tomasz
1
Machno Artur
0
  8:11  9:11  0:11
Podgórski Bartłomiej
3
Podgórski Bartłomiej
Miejsca 27 - 28
Bye
Peukert Tomasz
Peukert Tomasz
Miejsca 29 - 32
Rogalski Mikołaj
3
WALKOVER
Krzyżaniak Mikołaj
W
Kapral Dawid
Bye
Rogalski Mikołaj
3
  11:5  11:7  11:7
Kapral Dawid
0
Rogalski Mikołaj
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:10:32 22-11-2017