SoSquash Open #20, Turniej na zakończenie sezonu (PFS kat. C) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Chocaj PatrykPotwierdzony Kalisz 273 1
6 Chalimoniuk MariuszPotwierdzony Piła 479 2
3 Chalimoniuk ŁukaszPotwierdzony Piła 427 3
4 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 451 4
5 Buczkowska EwaPotwierdzony Poznań 466 5
1 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 206 6
8 Piwecki MaciejPotwierdzony 519 7
15 Bruk AnnaPotwierdzony Poznań 979 8
16 Borowski MaciejPotwierdzony Kalisz 983 9
12 Roszkowski MaciejPotwierdzony Poznań 831 10
21 Ślązak MarcinPotwierdzony Biała 1253 11
10 Markiewicz PatrykPotwierdzony Poznań 699 12
11 Ostapiński ŁukaszPotwierdzony Poznań 816 13
28 Labacki WojciechPotwierdzony Rokietnica 3078 14
9 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 667 15
19 Krymarys MarcinPotwierdzony Kalisz 1072 16
26 Gadecki RafałPotwierdzony Rokietnica 1943 17
22 Sikora MartaPotwierdzony Bytkowo 1359 18
18 Kaczmarek GrzegorzPotwierdzony Kalisz 1017 19
13 Teszner DominikPotwierdzony Suchy Las 940 20
14 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 957 21
7 Rusiłowski RomanPotwierdzony Poznań 486 22
20 Huber EwaPotwierdzony Poznań 1092 23
25 Czajkowska MartaPotwierdzony 1815 24
17 Małyszczak Paweł Potwierdzony Kiekrz 1001 25
24 Janczak DominikPotwierdzony Poznań 1649 26
27 Kościelnik KrystianPotwierdzony Trzcianka 2186 27
23 Mańkowski DariuszPotwierdzony Poznań 1474 28


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 10-07-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cendal Szymon
Bye
Ślązak Marcin
2
  11:7  11:5
Sikorski Grzegorz
0
Teszner Dominik
0
  6:11  9:11
Krymarys Marcin
2
Małyszczak Paweł
0
  1:11  7:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Piwecki Maciej
2
  11:2  11:4
Mańkowski Dariusz
0
Huber Ewa
1
  7:11  11:7  7:11
Ostapiński Łukasz
2
Roszkowski Maciej
2
  11:7  11:7
Sikora Marta
0
Bye
Zarwański Piotr
Chalimoniuk Łukasz
Bye
Kaczmarek Grzegorz
0
  11:13  3:11
Borowski Maciej
2
Bruk Anna
2
  7:11  11:3  11:7
Janczak Dominik
1
Labacki Wojciech
2
  11:5  11:8
Rusiłowski Roman
0
Buczkowska Ewa
2
  11:7  11:2
Gadecki Rafał
0
Kościelnik Krystian
0
  5:11  1:11
Markiewicz Patryk
2
Skąpski Bartłomiej
2
  11:2  11:4
Czajkowska Marta
0
Bye
Chocaj Patryk
Cendal Szymon
2
  11:7  11:7
Ślązak Marcin
0
Krymarys Marcin
0
  5:11  6:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Piwecki Maciej
2
  11:6  11:4
Ostapiński Łukasz
0
Roszkowski Maciej
0
  4:11  7:11
Zarwański Piotr
2
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:4  7:11  12:10
Borowski Maciej
1
Bruk Anna
2
  7:11  11:8  11:2
Labacki Wojciech
1
Buczkowska Ewa
2
  11:5  11:1
Markiewicz Patryk
0
Skąpski Bartłomiej
0
  1:11  6:11
Chocaj Patryk
2
Cendal Szymon
1
  11:9  8:11  7:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Piwecki Maciej
0
  7:11  5:11
Zarwański Piotr
2
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:7  12:10
Bruk Anna
0
Buczkowska Ewa
0
  1:11  2:11
Chocaj Patryk
2
Chalimoniuk Mariusz
3
  12:10  11:9  5:11  12:10
Zarwański Piotr
1
Chalimoniuk Łukasz
0
  7:11  2:11  5:11
Chocaj Patryk
3
Chalimoniuk Mariusz
0
  17:19  3:11  7:11
Chocaj Patryk
3
Chocaj Patryk
Miejsca 3 - 4
Zarwański Piotr
0
  2:11  9:11  6:11
Chalimoniuk Łukasz
3
Chalimoniuk Łukasz
Miejsca 5 - 8
Cendal Szymon
2
  5:11  12:10  12:10
Piwecki Maciej
1
Bruk Anna
W
WALKOVER
Buczkowska Ewa
2
Cendal Szymon
1
  11:7  9:11  11:13
Buczkowska Ewa
2
Buczkowska Ewa
Miejsca 7 - 8
Piwecki Maciej
2
  8:11  11:9  12:10
Bruk Anna
1
Piwecki Maciej
Miejsca 9 - 16
Ślązak Marcin
2
  8:11  11:4  14:12
Krymarys Marcin
1
Ostapiński Łukasz
1
  9:11  15:13  6:11
Roszkowski Maciej
2
Borowski Maciej
2
  11:3  7:11  11:8
Labacki Wojciech
1
Markiewicz Patryk
2
  13:11  8:11  11:6
Skąpski Bartłomiej
1
Ślązak Marcin
0
  5:11  6:11
Roszkowski Maciej
2
Borowski Maciej
2
  11:2  11:4
Markiewicz Patryk
0
Roszkowski Maciej
1
  6:11  11:7  7:11
Borowski Maciej
2
Borowski Maciej
Miejsca 11 - 12
Ślązak Marcin
2
  16:14  14:12
Markiewicz Patryk
0
Ślązak Marcin
Miejsca 13 - 16
Krymarys Marcin
0
  3:11  7:11
Ostapiński Łukasz
2
Labacki Wojciech
2
  16:14  11:4
Skąpski Bartłomiej
0
Ostapiński Łukasz
2
  11:9  11:9
Labacki Wojciech
0
Ostapiński Łukasz
Miejsca 15 - 16
Krymarys Marcin
W
WALKOVER
Skąpski Bartłomiej
2
Skąpski Bartłomiej
Miejsca 17 - 32
Bye
Sikorski Grzegorz
Teszner Dominik
2
  11:5  11:6
Małyszczak Paweł
0
Mańkowski Dariusz
0
  4:11  8:11
Huber Ewa
2
Sikora Marta
Bye
Bye
Kaczmarek Grzegorz
Janczak Dominik
0
  3:11  8:11
Rusiłowski Roman
2
Gadecki Rafał
2
  11:2  5:11  11:4
Kościelnik Krystian
1
Czajkowska Marta
Bye
Sikorski Grzegorz
1
  11:9  8:11  4:11
Teszner Dominik
2
Huber Ewa
0
  5:11  6:11
Sikora Marta
2
Kaczmarek Grzegorz
2
  11:8  11:8
Rusiłowski Roman
0
Gadecki Rafał
2
  11:5  11:3
Czajkowska Marta
0
Teszner Dominik
1
  11:6  8:11  11:13
Sikora Marta
2
Kaczmarek Grzegorz
1
  6:11  12:10  5:11
Gadecki Rafał
2
Sikora Marta
W
WALKOVER
Gadecki Rafał
2
Gadecki Rafał
Miejsca 19 - 20
Teszner Dominik
W
WALKOVER
Kaczmarek Grzegorz
2
Kaczmarek Grzegorz
Miejsca 21 - 24
Sikorski Grzegorz
2
  11:4  11:5
Huber Ewa
0
Rusiłowski Roman
2
  11:7  11:4
Czajkowska Marta
0
Sikorski Grzegorz
2
WALKOVER
Rusiłowski Roman
W
Sikorski Grzegorz
Miejsca 23 - 24
Huber Ewa
2
  11:5  11:4
Czajkowska Marta
0
Huber Ewa
Miejsca 25 - 32
Bye
Małyszczak Paweł
Mańkowski Dariusz
Bye
Bye
Janczak Dominik
Kościelnik Krystian
Bye
Małyszczak Paweł
2
  11:7  11:6
Mańkowski Dariusz
0
Janczak Dominik
2
  9:11  12:10  11:5
Kościelnik Krystian
1
Małyszczak Paweł
2
  11:4  7:11  11:6
Janczak Dominik
1
Małyszczak Paweł
Miejsca 27 - 28
Mańkowski Dariusz
0
  6:11  9:11
Kościelnik Krystian
2
Kościelnik Krystian
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 19:05:24 25-09-2017