SoSquash Open #22, Summer Tour (PFS kat.B+) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 18 1
1 Pyda AndrzejPotwierdzony Poznań 13 2
3 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 19 3
5 Andrzejczak KarolPotwierdzony Poznań 33 4
6 Chomicki PiotrPotwierdzony Szczecin 53 5
8 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań? 78 6
15 Mikołajczak PiotrPotwierdzony Poznań 163 7
7 Peukert TomaszPotwierdzony Poznań 59 8
11 Śmiałek MaciejPotwierdzony Poznań 138 9
25 Stolecki PawełPotwierdzony Jaworzno 415 10
13 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 145 11
14 Janiszewski MichałPotwierdzony Łódź 157 12
10 Kieruzal PiotrPotwierdzony Poznań 132 13
9 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 114 14
12 Wojtunik BartłomiejPotwierdzony Nieporęt 139 15
17 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 204 16
22 Ryfa NataliaPotwierdzony Poznań 375 17
49 Rodzin AndrzejPotwierdzony 2566 18
16 Pierzgalski MarcinPotwierdzony Wrocław 171 19
24 Chalimoniuk ŁukaszPotwierdzony Piła 399 20
19 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 297 21
27 Buczkowska EwaPotwierdzony Poznań 459 22
36 Markiewicz PatrykPotwierdzony Poznań 724 23
29 Pikul DawidPotwierdzony Skórzewo 477 24
38 Roszkowski MaciejPotwierdzony Poznań 843 25
32 Bielawski KrzysztofPotwierdzony Piła 599 26
31 Piwecki MaciejPotwierdzony 531 27
33 Grala PawełPotwierdzony Poznań 649 28
18 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 253 29
28 Murawski PiotrPotwierdzony Szczecin 475 30
4 Hemmerling PiotrPotwierdzony Poznań 20 32
26 Chalimoniuk MariuszPotwierdzony Piła 437 32
35 Kuliński WojciechPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 696 33
23 Piotrowski KarolPotwierdzony Szczecin 381 34
37 Lipski MateuszPotwierdzony Poznań 778 35
44 Zawalski BartoszPotwierdzony Poznań 1188 36
43 Ślązak MarcinPotwierdzony Biała 1151 37
34 Saganowski WojciechPotwierdzony Wrocław 672 38
48 Wojtania MichałPotwierdzony Ujście 2135 39
30 Rusiłowski RomanPotwierdzony Poznań 491 40
46 Kabacińska JulitaPotwierdzony 1500 41
39 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 845 42
40 Bruk AnnaPotwierdzony Poznań 950 43
51 Bernat SebastianPotwierdzony Suchy Las 44
42 Huber EwaPotwierdzony Poznań 1103 45
20 Jabłoński PawełPotwierdzony 314 46
47 Gadecki RafałPotwierdzony Rokietnica 1581 48
41 Pazdaj CezaryPotwierdzony Piła 977 49
45 Malinowski JakubPotwierdzony Trzcianka 1493 50
21 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 329 52
50 Schefke TomaszPotwierdzony Oborniki - Kowanówko 2840 53


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 21-08-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Pyda Andrzej
Bye
Markiewicz Patryk
2
  11:8  13:11
Piotrowski Karol
0
Murawski Piotr
2
  11:5  12:10
Huber Ewa
0
Bye
Stachurski Jakub
Żak Marcin
2
  11:9  11:6
Sikorski Grzegorz
0
Rodzin Andrzej
2
  11:4  12:10
Grishin Sergei
0
Piwecki Maciej
2
  6:11  11:8  12:10
Wojtania Michał
1
Bye
Peukert Tomasz
Kabaciński Maciej
Bye
Bye
Chalimoniuk Mariusz
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:1  11:8
Saganowski Wojciech
0
Bye
Wojtunik Bartłomiej
Śmiałek Maciej
2
  10:12  11:9  22:20
Bernat Sebastian
1
Pazdaj Cezary
0
  4:11  3:11
Dolata Szymon
2
Bielawski Krzysztof
2
  11:7  7:11  11:4
Zawalski Bartosz
1
Bye
Przybysz Grzegorz
Hemmerling Piotr
Bye
Lipski Mateusz
0
  9:11  6:11
Stolecki Paweł
2
Pikul Dawid
2
  11:4  11:8
Gadecki Rafał
0
Bye
Mikołajczak Piotr
Pierzgalski Marcin
Bye
Bruk Anna
0
  6:11  2:11
Cendal Szymon
2
Rusiłowski Roman
1
  11:6  10:12  8:11
Grala Paweł
2
Bye
Andrzejczak Karol
Chomicki Piotr
Bye
Kuliński Wojciech
0
  8:11  6:11
Ryfa Natalia
2
Firfas Rafał
2
  11:8  11:9
Kabacińska Julita
0
Malinowski Jakub
0
  7:11  6:11
Kieruzal Piotr
2
Janiszewski Michał
Bye
Ślązak Marcin
1
  11:8  8:11  1:11
Buczkowska Ewa
2
Jabłoński Paweł
1
  8:11  11:9  4:11
Roszkowski Maciej
2
Schefke Tomasz
0
  1:11  0:11
Spoljar Domagoj
2
Pyda Andrzej
2
  11:4  11:4
Markiewicz Patryk
0
Murawski Piotr
0
  6:11  3:11
Stachurski Jakub
2
Żak Marcin
2
  9:11  11:9  11:5
Rodzin Andrzej
1
Piwecki Maciej
0
  9:11  11:13
Peukert Tomasz
2
Kabaciński Maciej
2
  11:4  11:6
Chalimoniuk Mariusz
0
Chalimoniuk Łukasz
1
  11:9  4:11  3:11
Wojtunik Bartłomiej
2
Śmiałek Maciej
2
  11:6  11:9
Dolata Szymon
0
Bielawski Krzysztof
0
  6:11  7:11
Przybysz Grzegorz
2
Hemmerling Piotr
1
  11:1  0:11  0:11
Stolecki Paweł
2
Pikul Dawid
0
  4:11  2:11
Mikołajczak Piotr
2
Pierzgalski Marcin
1
  14:12  4:11  7:11
Cendal Szymon
2
Grala Paweł
0
  5:11  1:11
Andrzejczak Karol
2
Chomicki Piotr
2
  11:6  11:5
Ryfa Natalia
0
Firfas Rafał
0
  1:11  4:11
Kieruzal Piotr
2
Janiszewski Michał
2
  13:11  11:8
Buczkowska Ewa
0
Roszkowski Maciej
0
  2:11  2:11
Spoljar Domagoj
2
Pyda Andrzej
2
  12:10  11:0
Stachurski Jakub
0
Żak Marcin
1
  11:9  8:11  5:11
Peukert Tomasz
2
Kabaciński Maciej
2
  11:8  11:7
Wojtunik Bartłomiej
0
Śmiałek Maciej
0
  4:11  3:11
Przybysz Grzegorz
2
Stolecki Paweł
1
  11:8  5:11  5:11
Mikołajczak Piotr
2
Cendal Szymon
0
  6:11  1:11
Andrzejczak Karol
2
Chomicki Piotr
2
  11:8  11:3
Kieruzal Piotr
0
Janiszewski Michał
0
  2:11  1:11
Spoljar Domagoj
2
Pyda Andrzej
2
  11:9  11:2
Peukert Tomasz
0
Kabaciński Maciej
0
  8:11  3:11
Przybysz Grzegorz
2
Mikołajczak Piotr
1
  6:11  11:6  9:11
Andrzejczak Karol
2
Chomicki Piotr
0
  2:11  4:11
Spoljar Domagoj
2
Pyda Andrzej
3
  8:11  11:4  11:8  11:7
Przybysz Grzegorz
1
Andrzejczak Karol
0
  4:11  5:11  8:11
Spoljar Domagoj
3
Pyda Andrzej
1
  6:11  7:11  11:9  8:11
Spoljar Domagoj
3
Spoljar Domagoj
Miejsca 3 - 4
Przybysz Grzegorz
3
  11:4  11:9  11:6
Andrzejczak Karol
0
Przybysz Grzegorz
Miejsca 5 - 8
Peukert Tomasz
0
  3:11  3:11
Kabaciński Maciej
2
Mikołajczak Piotr
0
  6:11  2:11
Chomicki Piotr
2
Kabaciński Maciej
1
  2:11  11:9  8:11
Chomicki Piotr
2
Chomicki Piotr
Miejsca 7 - 8
Peukert Tomasz
0
  10:12  5:11
Mikołajczak Piotr
2
Mikołajczak Piotr
Miejsca 9 - 16
Stachurski Jakub
2
  11:5  11:9
Żak Marcin
0
Wojtunik Bartłomiej
1
  11:8  9:11  7:11
Śmiałek Maciej
2
Stolecki Paweł
2
  9:11  11:8  11:8
Cendal Szymon
1
Kieruzal Piotr
1
  11:13  11:9  5:11
Janiszewski Michał
2
Stachurski Jakub
0
  5:11  5:11
Śmiałek Maciej
2
Stolecki Paweł
2
  11:7  11:9
Janiszewski Michał
0
Śmiałek Maciej
2
  11:6  11:7
Stolecki Paweł
0
Śmiałek Maciej
Miejsca 11 - 12
Stachurski Jakub
2
  12:10  11:6
Janiszewski Michał
0
Stachurski Jakub
Miejsca 13 - 16
Żak Marcin
2
  11:2  11:9
Wojtunik Bartłomiej
0
Cendal Szymon
0
  6:11  10:12
Kieruzal Piotr
2
Żak Marcin
1
  10:12  12:10  4:11
Kieruzal Piotr
2
Kieruzal Piotr
Miejsca 15 - 16
Wojtunik Bartłomiej
2
  11:8  11:2
Cendal Szymon
0
Wojtunik Bartłomiej
Miejsca 17 - 32
Markiewicz Patryk
2
  11:9  11:9
Murawski Piotr
0
Rodzin Andrzej
2
  11:0  11:3
Piwecki Maciej
0
Chalimoniuk Mariusz
1
  9:11  11:7  9:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Dolata Szymon
2
  11:6  11:6
Bielawski Krzysztof
0
Hemmerling Piotr
W
WALKOVER
Pikul Dawid
2
Pierzgalski Marcin
2
  11:5  11:9
Grala Paweł
0
Ryfa Natalia
2
  11:5  11:3
Firfas Rafał
0
Buczkowska Ewa
2
  11:9  10:12  11:9
Roszkowski Maciej
1
Markiewicz Patryk
1
  9:11  11:8  9:11
Rodzin Andrzej
2
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:5  2:11  11:8
Dolata Szymon
1
Pikul Dawid
0
  7:11  13:15
Pierzgalski Marcin
2
Ryfa Natalia
3
  11:2  11:6  11:4
Buczkowska Ewa
0
Rodzin Andrzej
2
  11:9  8:11  11:9
Chalimoniuk Łukasz
1
Pierzgalski Marcin
0
  6:11  9:11
Ryfa Natalia
2
Rodzin Andrzej
0
  3:11  3:11
Ryfa Natalia
2
Ryfa Natalia
Miejsca 19 - 20
Chalimoniuk Łukasz
1
  8:11  11:6  8:11
Pierzgalski Marcin
2
Pierzgalski Marcin
Miejsca 21 - 24
Markiewicz Patryk
0
  4:11  3:11
Dolata Szymon
2
Pikul Dawid
0
  2:11  9:11
Buczkowska Ewa
2
Dolata Szymon
2
  11:4  11:6
Buczkowska Ewa
0
Dolata Szymon
Miejsca 23 - 24
Markiewicz Patryk
2
  11:2  11:7
Pikul Dawid
0
Markiewicz Patryk
Miejsca 25 - 32
Murawski Piotr
0
  8:11  6:11
Piwecki Maciej
2
Chalimoniuk Mariusz
W
WALKOVER
Bielawski Krzysztof
2
Hemmerling Piotr
W
WALKOVER
Grala Paweł
2
Firfas Rafał
0
  9:11  6:11
Roszkowski Maciej
2
Piwecki Maciej
1
  4:11  13:11  8:11
Bielawski Krzysztof
2
Grala Paweł
0
  10:12  6:11
Roszkowski Maciej
2
Bielawski Krzysztof
1
  11:8  6:11  4:11
Roszkowski Maciej
2
Roszkowski Maciej
Miejsca 27 - 28
Piwecki Maciej
2
  11:1  11:4
Grala Paweł
0
Piwecki Maciej
Miejsca 29 - 32
Murawski Piotr
2
WALKOVER
Chalimoniuk Mariusz
W
Bye
Firfas Rafał
Murawski Piotr
1
  11:7  6:11  12:14
Firfas Rafał
2
Firfas Rafał
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Miejsca 33 - 64
Bye
Piotrowski Karol
Huber Ewa
Bye
Sikorski Grzegorz
2
WALKOVER
Grishin Sergei
W
Wojtania Michał
Bye
Bye
Bye
Saganowski Wojciech
Bye
Bernat Sebastian
2
  12:10  8:11  11:6
Pazdaj Cezary
1
Zawalski Bartosz
Bye
Bye
Lipski Mateusz
Gadecki Rafał
Bye
Bye
Bruk Anna
Rusiłowski Roman
Bye
Bye
Kuliński Wojciech
Kabacińska Julita
2
  11:5  7:11  11:8
Malinowski Jakub
1
Bye
Ślązak Marcin
Jabłoński Paweł
2
  11:7  11:8
Schefke Tomasz
0
Piotrowski Karol
2
  11:3  10:12  11:2
Huber Ewa
1
Sikorski Grzegorz
1
  11:6  6:11  5:11
Wojtania Michał
2
Bye
Saganowski Wojciech
Bernat Sebastian
W
WALKOVER
Zawalski Bartosz
2
Lipski Mateusz
2
  11:2  11:6
Gadecki Rafał
0
Bruk Anna
0
  2:11  6:11
Rusiłowski Roman
2
Kuliński Wojciech
2
  11:1  11:2
Kabacińska Julita
0
Ślązak Marcin
2
  4:11  13:11  11:5
Jabłoński Paweł
1
Piotrowski Karol
2
  11:8  4:11  11:9
Wojtania Michał
1
Saganowski Wojciech
0
  7:11  8:11
Zawalski Bartosz
2
Lipski Mateusz
2
  11:9  11:7
Rusiłowski Roman
0
Kuliński Wojciech
2
  11:2  11:8
Ślązak Marcin
0
Piotrowski Karol
2
  11:4  11:4
Zawalski Bartosz
0
Lipski Mateusz
0
  7:11  2:11
Kuliński Wojciech
2
Piotrowski Karol
0
  5:11  1:11
Kuliński Wojciech
2
Kuliński Wojciech
Miejsca 35 - 36
Zawalski Bartosz
0
  3:11  5:11
Lipski Mateusz
2
Lipski Mateusz
Miejsca 37 - 40
Wojtania Michał
1
  9:11  11:7  3:11
Saganowski Wojciech
2
Rusiłowski Roman
1
  15:17  12:10  8:11
Ślązak Marcin
2
Saganowski Wojciech
0
  7:11  8:11
Ślązak Marcin
2
Ślązak Marcin
Miejsca 39 - 40
Wojtania Michał
2
WALKOVER
Rusiłowski Roman
W
Wojtania Michał
Miejsca 41 - 48
Huber Ewa
0
  6:11  8:11
Sikorski Grzegorz
2
Bye
Bernat Sebastian
Gadecki Rafał
W
WALKOVER
Bruk Anna
2
Kabacińska Julita
2
WALKOVER
Jabłoński Paweł
W
Sikorski Grzegorz
2
WALKOVER
Bernat Sebastian
W
Bruk Anna
0
  6:11  8:11  6:11
Kabacińska Julita
3
Sikorski Grzegorz
1
  11:9  9:11  9:11
Kabacińska Julita
2
Kabacińska Julita
Miejsca 43 - 44
Bernat Sebastian
W
WALKOVER
Bruk Anna
2
Bruk Anna
Miejsca 45 - 48
Huber Ewa
Bye
Bye
Jabłoński Paweł
Huber Ewa
2
WALKOVER
Jabłoński Paweł
W
Huber Ewa
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Grishin Sergei
Bye
Bye
Bye
Pazdaj Cezary
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Malinowski Jakub
Bye
Schefke Tomasz
Bye
Grishin Sergei
Bye
Pazdaj Cezary
Bye
Bye
Malinowski Jakub
2
  11:9  11:9
Schefke Tomasz
0
Grishin Sergei
W
WALKOVER
Pazdaj Cezary
2
Bye
Malinowski Jakub
Pazdaj Cezary
2
  9:11  11:6  11:6
Malinowski Jakub
1
Pazdaj Cezary
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Schefke Tomasz
Bye
Schefke Tomasz
Schefke Tomasz
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:23:22 16-12-2017