SoSquash Open #24 , (PFS kat.C ) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Chalimoniuk ŁukaszPotwierdzony Piła 351 1
5 Mazur PiotrPotwierdzony Poznań 448 2
4 Chalimoniuk MariuszPotwierdzony Piła 425 3
3 Pikul DawidPotwierdzony Skórzewo 379 4
7 Rusiłowski RomanPotwierdzony Poznań 484 5
1 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 190 6
9 Pazdaj CezaryPotwierdzony Piła 778 7
8 Kiwlenko AleksanderPotwierdzony Tarnowo Podgórne 774 8
10 Lipski MateuszPotwierdzony Poznań 832 9
13 Małyszczak Paweł Potwierdzony Kiekrz 990 10
6 Buczkowska EwaPotwierdzony Poznań 473 11
12 Jabłoński AndrzejPotwierdzony Poznań 952 12
16 Błaszczyk JanuszPotwierdzony 1527 13
11 Bruk AnnaPotwierdzony Poznań 869 14
15 Kabacińska JulitaPotwierdzony 1319 15
18 Pogorzelczyk IgaPotwierdzony Poznań 3096 16
14 Gadecki RafałPotwierdzony Rokietnica 1252 17
17 Czurko TomaszPotwierdzony 1845 18
19 Swiatkowski JakubPotwierdzony Przeźmierowo 19


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cendal Szymon
Bye
Bye
Lipski Mateusz
Bruk Anna
2
  11:5  11:6
Swiatkowski Jakub
0
Bye
Mazur Piotr
Buczkowska Ewa
Bye
Bye
Pazdaj Cezary
Kabacińska Julita
2
  13:11  11:7
Gadecki Rafał
0
Bye
Chalimoniuk Mariusz
Pikul Dawid
Bye
Bye
Małyszczak Paweł
Pogorzelczyk Iga
Bye
Bye
Kiwlenko Aleksander
Rusiłowski Roman
Bye
Błaszczyk Janusz
2
  10:12  11:4  12:10
Czurko Tomasz
1
Jabłoński Andrzej
Bye
Bye
Chalimoniuk Łukasz
Cendal Szymon
2
  11:8  11:7
Lipski Mateusz
0
Bruk Anna
0
  6:11  8:11
Mazur Piotr
2
Buczkowska Ewa
1
  11:1  8:11  9:11
Pazdaj Cezary
2
Kabacińska Julita
1
  14:12  2:11  6:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Pikul Dawid
2
  11:6  10:12  11:5
Małyszczak Paweł
1
Pogorzelczyk Iga
0
  9:11  9:11
Kiwlenko Aleksander
2
Rusiłowski Roman
2
  10:12  11:7  11:9
Błaszczyk Janusz
1
Jabłoński Andrzej
0
  5:11  4:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Cendal Szymon
1
  9:11  12:10  7:11
Mazur Piotr
2
Pazdaj Cezary
0
  4:11  8:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Pikul Dawid
2
  11:8  8:11  11:9
Kiwlenko Aleksander
1
Rusiłowski Roman
0
  6:11  3:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Mazur Piotr
3
  13:11  1:11  12:10  10:12  14:12
Chalimoniuk Mariusz
2
Pikul Dawid
0
  7:11  8:11  6:11
Chalimoniuk Łukasz
3
Mazur Piotr
1
  11:6  5:11  7:11  9:11
Chalimoniuk Łukasz
3
Chalimoniuk Łukasz
Miejsca 3 - 4
Chalimoniuk Mariusz
3
  11:9  7:11  15:13  11:9
Pikul Dawid
1
Chalimoniuk Mariusz
Miejsca 5 - 8
Cendal Szymon
2
  11:7  10:12  11:5
Pazdaj Cezary
1
Kiwlenko Aleksander
1
  11:4  9:11  9:11
Rusiłowski Roman
2
Cendal Szymon
0
  6:11  10:12
Rusiłowski Roman
2
Rusiłowski Roman
Miejsca 7 - 8
Pazdaj Cezary
2
  11:5  11:9
Kiwlenko Aleksander
0
Pazdaj Cezary
Miejsca 9 - 16
Lipski Mateusz
2
  11:9  11:5
Bruk Anna
0
Buczkowska Ewa
2
  11:9  11:8
Kabacińska Julita
0
Małyszczak Paweł
3
  11:5  11:9  11:9
Pogorzelczyk Iga
0
Błaszczyk Janusz
0
  6:11  8:11
Jabłoński Andrzej
2
Lipski Mateusz
2
  9:11  11:3  11:9
Buczkowska Ewa
1
Małyszczak Paweł
2
  11:5  11:6
Jabłoński Andrzej
0
Lipski Mateusz
2
  11:7  11:9
Małyszczak Paweł
0
Lipski Mateusz
Miejsca 11 - 12
Buczkowska Ewa
2
  11:3  11:5
Jabłoński Andrzej
0
Buczkowska Ewa
Miejsca 13 - 16
Bruk Anna
2
  11:8  11:9
Kabacińska Julita
0
Pogorzelczyk Iga
1
  7:11  11:8  9:11
Błaszczyk Janusz
2
Bruk Anna
1
  11:9  10:12  7:11
Błaszczyk Janusz
2
Błaszczyk Janusz
Miejsca 15 - 16
Kabacińska Julita
2
  11:7  11:5
Pogorzelczyk Iga
0
Kabacińska Julita
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Swiatkowski Jakub
Bye
Bye
Bye
Gadecki Rafał
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Czurko Tomasz
Bye
Bye
Bye
Swiatkowski Jakub
Bye
Gadecki Rafał
Bye
Bye
Czurko Tomasz
Bye
Swiatkowski Jakub
0
  8:11  4:11
Gadecki Rafał
2
Bye
Czurko Tomasz
Gadecki Rafał
2
  11:8  11:7
Czurko Tomasz
0
Gadecki Rafał
Miejsca 19 - 20
Swiatkowski Jakub
Bye
Swiatkowski Jakub
Miejsca 21 - 24
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:22:36 22-11-2017