Squah Fight Night Mocny Nocny vol 3 - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Bartolewski MarcinBrak informacji Częstochowa 1
1 Wieczorek MaciejBrak informacji Częstochowa 2
3 Stroiński MateuszBrak informacji Wierzchowisko 3
8 Misiak GrzegorzBrak informacji Częstochowa 4
4 Znojkiewicz RafałBrak informacji Częstochowa 5
10 Dobosz MariuszBrak informacji Kolonia Poczesna 6
12 Lis RafałBrak informacji Częstochowa 7
7 Szynkiel SebastianBrak informacji Częstochowa 8
5 Biernat PiotrBrak informacji Częstochowa 9
9 Górski KrzysztofBrak informacji Jaskrów 10
6 Lachowski KarolBrak informacji Częstochowa 11
16 Kowalski DariuszBrak informacji Częstochowa 12
11 Karoń ŁukaszBrak informacji Częstochowa 13
15 Sokołowski MarekBrak informacji Częstochowa 14
14 Tomczak SławomirBrak informacji Częstochowa 15
13 Szota MichałBrak informacji Częstochowa 16




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wieczorek Maciej
2
  11:6  11:5
Sokołowski Marek
0
Górski Krzysztof
1
  11:6  6:11  5:11
Szynkiel Sebastian
2
Misiak Grzegorz
2
  11:6  11:7
Szota Michał
0
Kowalski Dariusz
0
  6:11  7:11
Znojkiewicz Rafał
2
Stroiński Mateusz
2
  8:11  11:8  11:7
Karoń Łukasz
1
Lis Rafał
2
  7:11  11:7  11:8
Biernat Piotr
1
Lachowski Karol
0
  6:11  7:11
Dobosz Mariusz
2
Tomczak Sławomir
0
  10:12  10:12
Bartolewski Marcin
2
Wieczorek Maciej
3
  11:4  11:6  11:5
Szynkiel Sebastian
0
Misiak Grzegorz
3
  11:9  11:5  5:11  7:11  11:9
Znojkiewicz Rafał
2
Stroiński Mateusz
3
  11:8  11:7  6:11  8:11  11:6
Lis Rafał
2
Dobosz Mariusz
1
  9:11  8:11  11:9  0:11
Bartolewski Marcin
3
Wieczorek Maciej
3
  11:7  11:8  11:6
Misiak Grzegorz
0
Stroiński Mateusz
2
  7:11  9:11  11:9  14:12  9:11
Bartolewski Marcin
3
Wieczorek Maciej
2
  11:9  9:11  8:11  11:7  6:11
Bartolewski Marcin
3
Bartolewski Marcin
Miejsca 3 - 4
Misiak Grzegorz
2
  6:11  7:11  11:9  18:16  9:11
Stroiński Mateusz
3
Stroiński Mateusz
Miejsca 5 - 8
Szynkiel Sebastian
2
  11:6  8:11  11:5  8:11  7:11
Znojkiewicz Rafał
3
Lis Rafał
0
  9:11  6:11
Dobosz Mariusz
2
Znojkiewicz Rafał
3
  11:7  11:5  15:13
Dobosz Mariusz
0
Znojkiewicz Rafał
Miejsca 7 - 8
Szynkiel Sebastian
0
  1:11  1:11
Lis Rafał
2
Lis Rafał
Miejsca 9 - 16
Sokołowski Marek
0
  9:11  9:11
Górski Krzysztof
2
Szota Michał
0
  7:11  8:11
Kowalski Dariusz
2
Karoń Łukasz
1
  11:7  8:11  9:11
Biernat Piotr
2
Lachowski Karol
2
  11:4  11:8
Tomczak Sławomir
0
Górski Krzysztof
2
  11:3  11:8
Kowalski Dariusz
0
Biernat Piotr
2
  11:7  11:6
Lachowski Karol
0
Górski Krzysztof
0
  6:11  7:11
Biernat Piotr
2
Biernat Piotr
Miejsca 11 - 12
Kowalski Dariusz
0
  7:11  8:11
Lachowski Karol
2
Lachowski Karol
Miejsca 13 - 16
Sokołowski Marek
2
  11:9  11:7
Szota Michał
0
Karoń Łukasz
2
  11:8  9:11  11:7
Tomczak Sławomir
1
Sokołowski Marek
1
  11:9  9:11  9:11
Karoń Łukasz
2
Karoń Łukasz
Miejsca 15 - 16
Szota Michał
0
  7:11  7:11
Tomczak Sławomir
2
Tomczak Sławomir
Stan na: 16:54:57 26-05-2017