Squash Fight Night - Przedsezonowy - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Bartolewski MarcinBrak informacji Częstochowa 1
3 Znojkiewicz RafałBrak informacji Częstochowa 2
4 Nowak MariuszBrak informacji Wieluń/Częstochowa 3
2 Wolski MaciejBrak informacji Częstochowa 4
7 Górski KrzysztofBrak informacji Jaskrów 5
8 Misiak GrzegorzBrak informacji Częstochowa 6
6 Dobosz MariuszBrak informacji Kolonia Poczesna 7
5 Lachowski KarolBrak informacji Częstochowa 8
9 Lis RafałBrak informacji Częstochowa 9
10 Kowalski TomaszBrak informacji Kraków/Radomsko 10
12 Kowalski DariuszBrak informacji Częstochowa 11
11 Turek MateuszBrak informacji Częstochowa 12
14 Sokołowski MarekBrak informacji Częstochowa 13
16 Kampschoer IgorBrak informacji 14
13 Tomczak SławomirBrak informacji Częstochowa 15
15 Potępa LeszekBrak informacji 16




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Bartolewski Marcin
2
  11:8  11:7
Sokołowski Marek
0
Kowalski Dariusz
0
  7:11  6:11
Lachowski Karol
2
Górski Krzysztof
2
  11:7  11:8
Kowalski Tomasz
0
Potępa Leszek
0
  6:11  5:11
Nowak Mariusz
2
Znojkiewicz Rafał
2
  11:8  11:9
Tomczak Sławomir
0
Turek Mateusz
0
  8:11  5:11
Misiak Grzegorz
2
Dobosz Mariusz
2
  11:7  11:6
Lis Rafał
0
Kampschoer Igor
0
  5:11  6:11
Wolski Maciej
2
Bartolewski Marcin
3
  9:11  11:9  9:11  11:8  11:7
Lachowski Karol
2
Górski Krzysztof
0
  8:11  7:11  9:11
Nowak Mariusz
3
Znojkiewicz Rafał
3
  16:14  16:14  17:15
Misiak Grzegorz
0
Dobosz Mariusz
0
  2:11  4:11  7:11
Wolski Maciej
3
Bartolewski Marcin
3
  7:11  11:8  11:6  11:9
Nowak Mariusz
1
Znojkiewicz Rafał
3
  11:8  11:7  11:9
Wolski Maciej
0
Bartolewski Marcin
3
  9:11  9:11  11:8  11:9  11:7
Znojkiewicz Rafał
2
Bartolewski Marcin
Miejsca 3 - 4
Nowak Mariusz
3
  11:3  11:6  11:8
Wolski Maciej
0
Nowak Mariusz
Miejsca 5 - 8
Lachowski Karol
0
  9:11  8:11
Górski Krzysztof
2
Misiak Grzegorz
2
  11:9  8:11  11:7
Dobosz Mariusz
1
Górski Krzysztof
2
  11:8  11:9
Misiak Grzegorz
0
Górski Krzysztof
Miejsca 7 - 8
Lachowski Karol
0
  7:11  8:11
Dobosz Mariusz
2
Dobosz Mariusz
Miejsca 9 - 16
Sokołowski Marek
0
  7:11  6:11
Kowalski Dariusz
2
Kowalski Tomasz
2
  11:8  11:7
Potępa Leszek
0
Tomczak Sławomir
0
  7:11  4:11
Turek Mateusz
2
Lis Rafał
2
  11:7  11:6
Kampschoer Igor
0
Kowalski Dariusz
1
  9:11  11:7  8:11
Kowalski Tomasz
2
Turek Mateusz
0
  9:11  8:11
Lis Rafał
2
Kowalski Tomasz
1
  7:11  11:7  5:11
Lis Rafał
2
Lis Rafał
Miejsca 11 - 12
Kowalski Dariusz
2
  7:11  11:7  11:6
Turek Mateusz
1
Kowalski Dariusz
Miejsca 13 - 16
Sokołowski Marek
2
  11:9  11:7
Potępa Leszek
0
Tomczak Sławomir
1
  11:9  8:11  9:11
Kampschoer Igor
2
Sokołowski Marek
2
  11:7  6:11  11:6
Kampschoer Igor
1
Sokołowski Marek
Miejsca 15 - 16
Potępa Leszek
W
WALKOVER
Tomczak Sławomir
2
Tomczak Sławomir
Stan na: 22:02:41 20-09-2017