Squash Fight Night 18.12.2017 - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Bartolewski MarcinBrak informacji Częstochowa 1
4 Biernat PiotrBrak informacji Częstochowa 2
7 Stroiński MateuszBrak informacji Wierzchowisko 3
2 Wolski MaciejBrak informacji Częstochowa 4
3 Znojkiewicz RafałBrak informacji Częstochowa 5
8 Misiak GrzegorzBrak informacji Częstochowa 6
6 Dobosz MariuszBrak informacji Kolonia Poczesna 7
9 Turek MateuszBrak informacji Częstochowa 8
15 Dygudaj AdamBrak informacji Panki 9
10 Tomczak SławomirBrak informacji Częstochowa 10
5 Nowak MariuszWalkover Wieluń/Częstochowa 12
13 Kampschoer IgorWalkover 12
14 Kampschoer AgataBrak informacji Częstochowa 13
12 Potępa LeszekBrak informacji Częstochowa 14
11 Mach GrzegorzWalkover 16




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Bartolewski Marcin
Bye
Turek Mateusz
3
  11:9  11:8  7:11  11:9
Nowak Mariusz
1
Stroiński Mateusz
2
  11:6  11:7
Kampschoer Agata
0
Tomczak Sławomir
0
  8:11  9:11
Znojkiewicz Rafał
2
Biernat Piotr
2
  11:5  11:6
Potępa Leszek
0
Kampschoer Igor
2
  11:9  9:11  9:11  11:9  9:11
Misiak Grzegorz
3
Dobosz Mariusz
3
  11:4  11:2  12:10
Mach Grzegorz
0
Dygudaj Adam
0
  7:11  8:11
Wolski Maciej
2
Bartolewski Marcin
3
  11:9  11:7  9:11  11:9
Turek Mateusz
1
Stroiński Mateusz
3
  11:6  7:11  7:11  11:8  11:8
Znojkiewicz Rafał
2
Biernat Piotr
3
  11:7  11:8  11:9
Misiak Grzegorz
0
Dobosz Mariusz
2
  11:5  7:11  11:8  9:11  9:11
Wolski Maciej
3
Bartolewski Marcin
3
  11:8  8:11  11:9  8:11  11:8
Stroiński Mateusz
2
Biernat Piotr
3
  7:11  11:8  9:11  11:6  11:9
Wolski Maciej
2
Bartolewski Marcin
3
  9:11  11:7  9:11  11:9  11:9
Biernat Piotr
2
Bartolewski Marcin
Miejsca 3 - 4
Stroiński Mateusz
3
  8:11  9:11  11:8  11:4  11:9
Wolski Maciej
2
Stroiński Mateusz
Miejsca 5 - 8
Turek Mateusz
2
  8:11  11:8  9:11  11:9  9:11
Znojkiewicz Rafał
3
Misiak Grzegorz
2
  11:9  9:11  11:9
Dobosz Mariusz
1
Znojkiewicz Rafał
3
  11:7  11:8  11:5
Misiak Grzegorz
0
Znojkiewicz Rafał
Miejsca 7 - 8
Turek Mateusz
2
  6:11  11:7  4:11  11:5  8:11
Dobosz Mariusz
3
Dobosz Mariusz
Miejsca 9 - 16
Bye
Nowak Mariusz
Kampschoer Agata
0
  9:11  7:11
Tomczak Sławomir
2
Potępa Leszek
0
  5:11  5:11
Kampschoer Igor
2
Mach Grzegorz
0
  9:11  9:11
Dygudaj Adam
2
Nowak Mariusz
W
WALKOVER
Tomczak Sławomir
3
Kampschoer Igor
W
WALKOVER
Dygudaj Adam
3
Tomczak Sławomir
2
  11:6  6:11  11:6  5:11  7:11
Dygudaj Adam
3
Dygudaj Adam
Miejsca 11 - 12
Nowak Mariusz
Bye
Bye
Miejsca 13 - 16
Bye
Kampschoer Agata
Potępa Leszek
3
WALKOVER
Mach Grzegorz
W
Kampschoer Agata
3
  11:6  6:11  11:6  6:11  11:6
Potępa Leszek
2
Kampschoer Agata
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:02:57 17-01-2018