Squash Fight Night vol.3 - 16.10.17 - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Bartolewski MarcinBrak informacji Częstochowa 1
1 Wieczorek MaciejBrak informacji Częstochowa 2
3 Wolski MaciejBrak informacji Częstochowa 3
4 Nowak MariuszBrak informacji Wieluń/Częstochowa 4
5 Biernat PiotrBrak informacji Częstochowa 5
6 Lachowski KarolBrak informacji Częstochowa 6
8 Stroiński MateuszBrak informacji Wierzchowisko 7
10 Dobosz MariuszBrak informacji Kolonia Poczesna 8
11 Turek MateuszBrak informacji Częstochowa 9
9 Górski KrzysztofBrak informacji Jaskrów 10
7 Misiak GrzegorzBrak informacji Częstochowa 11
15 Lachowski PatrykBrak informacji Częstochowa 12
14 Stasiński JerzyBrak informacji Częstochowa 13
12 Kowalski DariuszBrak informacji Częstochowa 14
13 Tomczak SławomirBrak informacji Częstochowa 15
16 Nowicki BartłomiejBrak informacji 16




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wieczorek Maciej
2
  11:0  11:2
Tomczak Sławomir
0
Lachowski Patryk
0
  6:11  7:11
Biernat Piotr
2
Stroiński Mateusz
3
  11:9  8:11  11:7  8:11  11:6
Górski Krzysztof
2
Stasiński Jerzy
0
  8:11  7:11
Nowak Mariusz
2
Wolski Maciej
2
  11:7  8:11  11:7
Nowicki Bartłomiej
1
Turek Mateusz
0
  9:11  8:11
Lachowski Karol
2
Misiak Grzegorz
1
  11:9  8:11  9:11  8:11
Dobosz Mariusz
3
Kowalski Dariusz
0
  9:11  9:11
Bartolewski Marcin
2
Wieczorek Maciej
3
  11:8  11:7  11:9
Biernat Piotr
0
Stroiński Mateusz
1
  11:9  8:11  9:11  8:11
Nowak Mariusz
3
Wolski Maciej
3
  11:9  11:5  11:7
Lachowski Karol
0
Dobosz Mariusz
0
  5:11  9:11  5:11
Bartolewski Marcin
3
Wieczorek Maciej
3
  11:6  11:7  11:6
Nowak Mariusz
0
Wolski Maciej
0
  9:11  3:11  9:11
Bartolewski Marcin
3
Wieczorek Maciej
1
  11:8  7:11  10:12  9:11
Bartolewski Marcin
3
Bartolewski Marcin
Miejsca 3 - 4
Nowak Mariusz
2
  11:9  7:11  11:8  9:11  8:11
Wolski Maciej
3
Wolski Maciej
Miejsca 5 - 8
Biernat Piotr
2
  11:6  7:11  11:6
Stroiński Mateusz
1
Lachowski Karol
2
  11:7  11:7
Dobosz Mariusz
0
Biernat Piotr
2
  11:9  11:7
Lachowski Karol
0
Biernat Piotr
Miejsca 7 - 8
Stroiński Mateusz
2
  11:7  8:11  11:8
Dobosz Mariusz
1
Stroiński Mateusz
Miejsca 9 - 16
Tomczak Sławomir
1
  11:9  17:19  5:11
Lachowski Patryk
2
Górski Krzysztof
3
  11:5  11:1  11:3
Stasiński Jerzy
0
Nowicki Bartłomiej
0
  3:11  9:11
Turek Mateusz
2
Misiak Grzegorz
2
  11:8  11:9
Kowalski Dariusz
0
Lachowski Patryk
0
  5:11  6:11
Górski Krzysztof
2
Turek Mateusz
2
  11:5  9:11  18:16
Misiak Grzegorz
1
Górski Krzysztof
1
  6:11  11:7  6:11
Turek Mateusz
2
Turek Mateusz
Miejsca 11 - 12
Lachowski Patryk
0
  5:11  6:11
Misiak Grzegorz
2
Misiak Grzegorz
Miejsca 13 - 16
Tomczak Sławomir
1
  6:11  11:6  20:22
Stasiński Jerzy
2
Nowicki Bartłomiej
1
  11:6  7:11  6:11
Kowalski Dariusz
2
Stasiński Jerzy
2
  8:11  11:9  11:6
Kowalski Dariusz
1
Kowalski Dariusz
Miejsca 15 - 16
Tomczak Sławomir
2
  11:5  11:7
Nowicki Bartłomiej
0
Tomczak Sławomir
Stan na: 03:39:56 15-12-2017