Squash Fight Night vol.4 - 30.10.17 - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Wieczorek MaciejBrak informacji Częstochowa 1
2 Bartolewski MarcinBrak informacji Częstochowa 2
3 Wolski MaciejBrak informacji Częstochowa 3
5 Znojkiewicz RafałBrak informacji Częstochowa 4
9 Skutelskis AndrejsBrak informacji Częstochowa 5
4 Nowak MariuszBrak informacji Wieluń/Częstochowa 6
7 Dobosz MariuszBrak informacji Kolonia Poczesna 7
8 Misiak GrzegorzBrak informacji Częstochowa 8
6 Biernat PiotrBrak informacji Częstochowa 9
10 Turek MateuszBrak informacji Częstochowa 10
14 Czarnecki WojciechBrak informacji Częstochowa 11
13 Kowalski DariuszBrak informacji Częstochowa 12
16 Nowicki BartłomiejBrak informacji 13
11 Tomczak SławomirBrak informacji Częstochowa 14
15 Dygudaj AdamBrak informacji Panki 15
12 Lachowski PatrykBrak informacji Częstochowa 16




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wieczorek Maciej
2
  11:5  11:6
Nowicki Bartłomiej
0
Kowalski Dariusz
0
  6:11  7:11
Misiak Grzegorz
2
Biernat Piotr
1
  11:7  8:11  7:11
Skutelskis Andrejs
2
Dygudaj Adam
0
  5:11  6:11
Wolski Maciej
2
Nowak Mariusz
2
  11:5  11:4
Tomczak Sławomir
0
Czarnecki Wojciech
0
  7:11  6:11
Znojkiewicz Rafał
2
Dobosz Mariusz
2
  11:5  7:11  11:8
Turek Mateusz
1
Lachowski Patryk
0
  5:11  6:11
Bartolewski Marcin
2
Wieczorek Maciej
3
  11:8  11:9  11:9
Misiak Grzegorz
0
Skutelskis Andrejs
0
  5:11  9:11  6:11
Wolski Maciej
3
Nowak Mariusz
0
  10:12  9:11  3:11
Znojkiewicz Rafał
3
Dobosz Mariusz
1
  7:11  11:6  8:11  5:11
Bartolewski Marcin
3
Wieczorek Maciej
3
  11:6  11:5  8:11  11:6
Wolski Maciej
1
Znojkiewicz Rafał
2
  7:11  11:5  8:11  11:9  9:11
Bartolewski Marcin
3
Wieczorek Maciej
3
  5:11  6:11  11:3  11:5  11:9
Bartolewski Marcin
2
Wieczorek Maciej
Miejsca 3 - 4
Wolski Maciej
3
  9:11  9:11  11:9  11:9  11:9
Znojkiewicz Rafał
2
Wolski Maciej
Miejsca 5 - 8
Misiak Grzegorz
0
  8:11  9:11
Skutelskis Andrejs
2
Nowak Mariusz
2
  9:11  11:9  13:11
Dobosz Mariusz
1
Skutelskis Andrejs
3
  11:7  11:6  8:11  11:6
Nowak Mariusz
1
Skutelskis Andrejs
Miejsca 7 - 8
Misiak Grzegorz
1
  7:11  11:8  9:11  8:11
Dobosz Mariusz
3
Dobosz Mariusz
Miejsca 9 - 16
Nowicki Bartłomiej
0
  6:11  7:11
Kowalski Dariusz
2
Biernat Piotr
2
  11:8  11:9
Dygudaj Adam
0
Tomczak Sławomir
0
  6:11  7:11
Czarnecki Wojciech
2
Turek Mateusz
2
  11:7  11:8
Lachowski Patryk
0
Kowalski Dariusz
0
  6:11  8:11
Biernat Piotr
2
Czarnecki Wojciech
1
  8:11  11:8  6:11
Turek Mateusz
2
Biernat Piotr
2
  11:7  11:6
Turek Mateusz
0
Biernat Piotr
Miejsca 11 - 12
Kowalski Dariusz
2
  7:11  8:11  11:7  11:6  6:11
Czarnecki Wojciech
3
Czarnecki Wojciech
Miejsca 13 - 16
Nowicki Bartłomiej
2
  11:7  8:11  11:6
Dygudaj Adam
1
Tomczak Sławomir
2
  11:6  11:7
Lachowski Patryk
0
Nowicki Bartłomiej
2
  11:8  11:9
Tomczak Sławomir
0
Nowicki Bartłomiej
Miejsca 15 - 16
Dygudaj Adam
2
  11:6  8:11  11:6
Lachowski Patryk
1
Dygudaj Adam
Stan na: 09:31:31 15-12-2017