Squash Point Miedzyń Cup - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Przybitkowski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 69 1
3 Meckien BartoszPotwierdzony 137 2
4 Bobkowski PrzemysławPotwierdzony Bydgoszcz 198 3
2 Kapuściński BartoszPotwierdzony Bydgoszcz 123 4
7 Gudaczewski PawełPotwierdzony Bydgoszcz 317 5
5 Michalak PawełPotwierdzony Bydgoszcz 206 6
24 Cirocki MarcinPotwierdzony Rębiska 2252 7
8 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 327 8
9 Rybarczyk HubertPotwierdzony Toruń 355 9
6 Ladziński MichałPotwierdzony Bydgoszcz 307 10
12 Chalimoniuk MariuszPotwierdzony Piła 502 11
10 Sokołowski AndrzejPotwierdzony Bydgoszcz 367 12
11 Chalimoniuk ŁukaszPotwierdzony Piła 488 13
15 Kempa MaciejPotwierdzony Osielsko 763 14
23 Zielińska JoannaPotwierdzony Białe Błota 1933 15
19 Goździński DawidPotwierdzony Bydgoszcz 1620 16
13 Bielawski KrzysztofPotwierdzony Piła 669 17
14 Firfas DamianPotwierdzony Maksymilianowo 681 18
21 Przybitkowska JoannaPotwierdzony Bydgoszcz 1672 19
18 Hoppe DawidPotwierdzony Niemcz 1481 20
20 Niklas JakubPotwierdzony Bydgoszcz 1624 21
22 Zakrzewska AgataPotwierdzony 1850 22
16 Lach MichałWalkover Piła 863 32
17 Don KrzysztofWalkover Bydgoszcz 881 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 08-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Przybitkowski Kamil
Bye
Zielińska Joanna
3
WALKOVER
Lach Michał
W
Sokołowski Andrzej
3
  11:8  11:4  11:2
Przybitkowska Joanna
0
Bye
Gudaczewski Paweł
Ladziński Michał
Bye
Cirocki Marcin
3
  11:1  11:5  11:4
Bielawski Krzysztof
0
Kempa Maciej
3
  11:2  10:12  11:1  11:8
Hoppe Dawid
1
Bye
Bobkowski Przemysław
Meckien Bartosz
Bye
Niklas Jakub
0
  7:11  4:11  8:11
Chalimoniuk Łukasz
3
Chalimoniuk Mariusz
3
WALKOVER
Don Krzysztof
W
Bye
Michalak Paweł
Firfas Rafał
Bye
Goździński Dawid
3
  6:11  11:8  11:7  10:12  11:6
Firfas Damian
2
Rybarczyk Hubert
3
  11:4  11:3  11:4
Zakrzewska Agata
0
Bye
Kapuściński Bartosz
Przybitkowski Kamil
3
  11:4  11:1  11:2
Zielińska Joanna
0
Sokołowski Andrzej
1
  11:7  1:11  6:11  6:11
Gudaczewski Paweł
3
Ladziński Michał
1
  9:11  11:8  9:11  2:11
Cirocki Marcin
3
Kempa Maciej
1
  6:11  5:11  11:9  5:11
Bobkowski Przemysław
3
Meckien Bartosz
3
  9:11  11:4  11:4  14:12
Chalimoniuk Łukasz
1
Chalimoniuk Mariusz
0
  8:11  1:11  4:11
Michalak Paweł
3
Firfas Rafał
3
  11:4  11:8  11:6
Goździński Dawid
0
Rybarczyk Hubert
1
  11:8  7:11  7:11  9:11
Kapuściński Bartosz
3
Przybitkowski Kamil
3
  11:5  9:11  11:6  11:5
Gudaczewski Paweł
1
Cirocki Marcin
0
  2:11  2:11  7:11
Bobkowski Przemysław
3
Meckien Bartosz
3
  6:11  11:5  11:2  11:3
Michalak Paweł
1
Firfas Rafał
1
  4:11  7:11  11:9  7:11
Kapuściński Bartosz
3
Przybitkowski Kamil
3
  11:7  11:6  12:10
Bobkowski Przemysław
0
Meckien Bartosz
3
  11:2  12:14  8:11  14:12  11:9
Kapuściński Bartosz
2
Przybitkowski Kamil
3
  11:4  11:6  11:1
Meckien Bartosz
0
Przybitkowski Kamil
Miejsca 3 - 4
Bobkowski Przemysław
3
  11:4  11:7  11:9
Kapuściński Bartosz
0
Bobkowski Przemysław
Miejsca 5 - 8
Gudaczewski Paweł
2
  11:8  11:6
Cirocki Marcin
0
Michalak Paweł
2
  11:4  12:10
Firfas Rafał
0
Gudaczewski Paweł
2
  5:11  11:9  11:5
Michalak Paweł
1
Gudaczewski Paweł
Miejsca 7 - 8
Cirocki Marcin
2
  10:12  12:10  11:8
Firfas Rafał
1
Cirocki Marcin
Miejsca 9 - 16
Zielińska Joanna
0
  11:13  5:11
Sokołowski Andrzej
2
Ladziński Michał
2
  8:11  11:3  12:10
Kempa Maciej
1
Chalimoniuk Łukasz
0
  9:11  12:14
Chalimoniuk Mariusz
2
Goździński Dawid
0
  7:11  3:11
Rybarczyk Hubert
2
Sokołowski Andrzej
1
  11:8  8:11  10:12
Ladziński Michał
2
Chalimoniuk Mariusz
1
  11:5  10:12  3:11
Rybarczyk Hubert
2
Ladziński Michał
1
  11:8  6:11  4:11
Rybarczyk Hubert
2
Rybarczyk Hubert
Miejsca 11 - 12
Sokołowski Andrzej
1
  11:5  9:11  6:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Chalimoniuk Mariusz
Miejsca 13 - 16
Zielińska Joanna
0
  8:11  7:11
Kempa Maciej
2
Chalimoniuk Łukasz
2
WALKOVER
Goździński Dawid
W
Kempa Maciej
0
  3:11  4:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Chalimoniuk Łukasz
Miejsca 15 - 16
Zielińska Joanna
2
WALKOVER
Goździński Dawid
W
Zielińska Joanna
Stan na: 16:58:59 26-05-2017

    o miejsce 17 Niklas JakubFirfas DamianBielawski KrzysztofZakrzewska AgataHoppe DawidPrzybitkowska Joanna Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Niklas JakubX
    1 2 11 9 8
    2 11 11
    0 2 3 9  
    11 11  
    2 1 11 6 11
    1 11 6
    0 2 0 0  
    11 11  
    2 0 11 13  
    9 11  
    Firfas Damian
    2 1 2 11 11
    11 9 8
    X
    0 2 6 4  
    11 11  
    2 1 9 11 11
    11 8 5
    2 1 11 2 12
    6 11 10
    2 1 11 9 11
    5 11 7
    Bielawski Krzysztof
    2 0 11 11  
    3 9  
    2 0 11 11  
    6 4  
    X
    2 0 11 11  
    4 3  
    2 0 11 13  
    7 11  
    2 1 11 7 11
    5 11 5
    Zakrzewska Agata
    1 2 1 11 6
    11 6 11
    1 2 11 8 5
    9 11 11
    0 2 4 3  
    11 11  
    X
    0 2 10 4  
    12 11  
    0 2 3 10  
    11 12  
    Hoppe Dawid
    2 0 11 11  
    0 0  
    1 2 6 11 10
    11 2 12
    0 2 7 11  
    11 13  
    2 0 12 11  
    10 4  
    X
    0 2 4 7  
    11 11  
    Przybitkowska Joanna
    0 2 9 11  
    11 13  
    1 2 5 11 7
    11 9 11
    1 2 5 11 5
    11 7 11
    2 0 11 12  
    3 10  
    2 0 11 11  
    4 7  
    X