Squash po zmroku kat. C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
12 Sanojca MaciejPotwierdzony Głogów 1596 1
6 Bąkała PiotrPotwierdzony Legnica 669 2
1 Palt PiotrPotwierdzony Katowice 426 3
4 Piergies KrzysztofPotwierdzony Bolesławiec 520 4
14 Kędzior DamianPotwierdzony Żyraków 3193 5
11 Kłosiński PawełPotwierdzony Legnica 1485 6
13 Rutyna JarosławPotwierdzony Bolesławiec 2066 7
5 Bartyzel ArturPotwierdzony Szprotawa 526 8
3 Wawrzyniak MariuszPotwierdzony Legnica 485 9
2 Zubiel WiesławPotwierdzony Bolesławiec 447 10
15 Buzon JarekPotwierdzony Legnica 11
9 Matuszak PiotrPotwierdzony Legnica 796 12
8 Mastalski MarcinPotwierdzony Bolesławiec 764 13
16 Arjan MichałPotwierdzony Złotoryja 14
7 Kozłowska BeataPotwierdzony Raciborowice 720 15
10 Radłowski TomaszPotwierdzony Legnica 801 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 27-11-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Palt Piotr
2
  11:6  11:7
Buzon Jarek
0
Bartyzel Artur
2
  11:4  11:2
Arjan Michał
0
Kozłowska Beata
0
  2:11  4:11
Kędzior Damian
2
Sanojca Maciej
2
  11:4  11:2
Wawrzyniak Mariusz
0
Piergies Krzysztof
2
  11:2  11:4
Matuszak Piotr
0
Mastalski Marcin
0
  7:11  6:11
Rutyna Jarosław
2
Radłowski Tomasz
1
  11:9  9:11  8:11
Kłosiński Paweł
2
Bąkała Piotr
2
  12:10  11:3
Zubiel Wiesław
0
Palt Piotr
2
  11:4  11:9
Bartyzel Artur
0
Kędzior Damian
0
  2:11  3:11
Sanojca Maciej
2
Piergies Krzysztof
2
  11:7  11:5
Rutyna Jarosław
0
Kłosiński Paweł
0
  8:11  11:13
Bąkała Piotr
2
Palt Piotr
1
  5:11  12:10  7:11  5:11
Sanojca Maciej
3
Piergies Krzysztof
1
  11:9  10:12  8:11  11:13
Bąkała Piotr
3
Sanojca Maciej
3
  11:3  11:7  11:7
Bąkała Piotr
0
Sanojca Maciej
Miejsca 3 - 4
Palt Piotr
3
  12:10  11:8  11:13  11:4
Piergies Krzysztof
1
Palt Piotr
Miejsca 5 - 8
Bartyzel Artur
1
  11:6  17:19  6:11
Kędzior Damian
2
Rutyna Jarosław
1
  11:7  6:11  8:11
Kłosiński Paweł
2
Kędzior Damian
2
  12:10  11:9
Kłosiński Paweł
0
Kędzior Damian
Miejsca 7 - 8
Bartyzel Artur
0
  4:11  2:11
Rutyna Jarosław
2
Rutyna Jarosław
Miejsca 9 - 16
Buzon Jarek
2
  11:5  11:5
Arjan Michał
0
Kozłowska Beata
1
  8:11  11:9  1:11
Wawrzyniak Mariusz
2
Matuszak Piotr
2
  11:8  9:11  11:8
Mastalski Marcin
1
Radłowski Tomasz
0
  5:11  6:11
Zubiel Wiesław
2
Buzon Jarek
1
  7:11  11:9  8:11
Wawrzyniak Mariusz
2
Matuszak Piotr
1
  11:5  1:11  6:11
Zubiel Wiesław
2
Wawrzyniak Mariusz
2
  11:8  11:6
Zubiel Wiesław
0
Wawrzyniak Mariusz
Miejsca 11 - 12
Buzon Jarek
2
  12:10  11:13  11:6
Matuszak Piotr
1
Buzon Jarek
Miejsca 13 - 16
Arjan Michał
2
  4:11  11:7  11:5
Kozłowska Beata
1
Mastalski Marcin
2
  6:11  11:7  11:3
Radłowski Tomasz
1
Arjan Michał
1
  11:8  6:11  10:12
Mastalski Marcin
2
Mastalski Marcin
Miejsca 15 - 16
Kozłowska Beata
2
  11:8  11:6
Radłowski Tomasz
0
Kozłowska Beata
Stan na: 16:49:53 17-12-2017