Summer Squash Team Cup - TURNIEJ 3 (zamknięty) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
9 Chojowski MarekPotwierdzony Jaworzno 502 1
3 Dudek KamilPotwierdzony Katowice 200 2
2 Rygielski RafałPotwierdzony Sosnowiec 178 3
25 Kastelik PawełBrak informacji Zabrze 1028 4
5 Janik AdrianPotwierdzony Podlipie 405 5
8 Nowak PrzemysławPotwierdzony Sosnowiec 495 6
14 Zawartka AnnaPotwierdzony Katowice 618 7
10 Sekuła PiotrPotwierdzony Sosnowiec 521 8
23 Wilk ArturPotwierdzony Jaworzno 937 9
30 Tłustochowicz MarcinBrak informacji Sosnowiec 2171 10
15 Palka JakubPotwierdzony Jaworzno 621 11
6 Koch MateuszPotwierdzony Sosnowiec 418 12
12 Wronkowski MateuszPotwierdzony Jaworzno 577 13
16 Rakoszek JacekPotwierdzony Katowice 712 15
7 Sodo WojciechWalkover Sosnowiec 491 16
11 Albigowska-Sodo KatarzynaWalkover Katowice 1172 16
17 Noszczyk MichałPotwierdzony Sosowiec 718 17
19 Brzęska BartoszBrak informacji Sosnowiec 860 18
21 Ratka ŁukaszPotwierdzony Zabrze 927 19
1 Habas KrzysztofWalkover Dąbrowa Górnicza 120 20
28 Sołtys JarosławPotwierdzony Bytom 1133 21
13 Piasecki ŁukaszWalkover 586 22
22 Sobieraj KamilPotwierdzony Katowice 933 23
31 Strużyna PiotrWalkover Chorzów 1496 24
4 Bańska NikolaPotwierdzony Katowice 2189 25
29 Wac ŁukaszBrak informacji Zabrze 1156 26
24 Adamczyk GrzegorzPotwierdzony Piekary Śląskie 1021 27
27 Zarzycki RafałBrak informacji Bytom 1104 28
18 Urbański KrzysztofPotwierdzony Woźniki 737 29
26 Koźlik MichałPotwierdzony Bytom 1078 30
20 Sobula RochPotwierdzony Katowice 926 31
32 Borysowski MarcinBrak informacji Bytom 2179 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 07-08-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Habas Krzysztof
1
  11:9  10:12  3:11
Kastelik Paweł
2
Zarzycki Rafał
0
  6:11  1:11
Palka Jakub
2
Albigowska-Sodo Katarzyna
2
  11:6  12:10
Sobula Roch
0
Strużyna Piotr
1
  8:11  12:10  4:11
Nowak Przemysław
2
Sodo Wojciech
2
  11:5  11:5
Brzęska Bartosz
0
Wac Łukasz
1
  11:6  9:11  4:11
Sekuła Piotr
2
Piasecki Łukasz
0
  8:11  6:11
Tłustochowicz Marcin
2
Urbański Krzysztof
0
  3:11  6:11
Dudek Kamil
2
Bańska Nikola
0
  5:11  7:11
Wilk Artur
2
Ratka Łukasz
0
  4:11  8:11
Chojowski Marek
2
Rakoszek Jacek
2
  7:11  12:10  11:3
Sobieraj Kamil
1
Koźlik Michał
0
  8:11  6:11
Janik Adrian
2
Koch Mateusz
2
  11:5  11:3
Borysowski Marcin
0
Sołtys Jarosław
0
  3:11  7:11
Zawartka Anna
2
Wronkowski Mateusz
2
  11:5  11:6
Noszczyk Michał
0
Adamczyk Grzegorz
0
  10:12  6:11
Rygielski Rafał
2
Kastelik Paweł
3
  11:6  8:11  11:4  11:7
Palka Jakub
1
Albigowska-Sodo Katarzyna
0
  6:11  6:11  9:11
Nowak Przemysław
3
Sodo Wojciech
2
  10:12  11:9  11:4  10:12  6:11
Sekuła Piotr
3
Tłustochowicz Marcin
2
  4:11  7:11  11:6  11:8  5:11
Dudek Kamil
3
Wilk Artur
0
  9:11  8:11  9:11
Chojowski Marek
3
Rakoszek Jacek
0
  7:11  6:11  9:11
Janik Adrian
3
Koch Mateusz
2
  9:11  10:12  11:7  11:6  3:11
Zawartka Anna
3
Wronkowski Mateusz
2
  8:11  4:11  11:3  11:5  9:11
Rygielski Rafał
3
Kastelik Paweł
3
  5:11  11:4  11:7  15:13
Nowak Przemysław
1
Sekuła Piotr
1
  11:7  5:11  1:11  7:11
Dudek Kamil
3
Chojowski Marek
3
  14:12  6:11  11:6  11:8
Janik Adrian
1
Zawartka Anna
2
  11:6  6:11  4:11  11:9  9:11
Rygielski Rafał
3
Kastelik Paweł
0
  6:11  2:11  2:11
Dudek Kamil
3
Chojowski Marek
3
  12:10  11:5  11:2
Rygielski Rafał
0
Dudek Kamil
1
  9:11  11:3  8:11  6:11
Chojowski Marek
3
Chojowski Marek
Miejsca 3 - 4
Kastelik Paweł
2
  11:9  9:11  11:8  8:11  8:11
Rygielski Rafał
3
Rygielski Rafał
Miejsca 5 - 8
Nowak Przemysław
2
  11:8  11:9
Sekuła Piotr
0
Janik Adrian
2
  11:7  11:4
Zawartka Anna
0
Nowak Przemysław
0
  8:11  7:11
Janik Adrian
2
Janik Adrian
Miejsca 7 - 8
Sekuła Piotr
0
  10:12  7:11
Zawartka Anna
2
Zawartka Anna
Miejsca 9 - 16
Palka Jakub
2
WALKOVER
Albigowska-Sodo Katarzyna
W
Sodo Wojciech
W
WALKOVER
Tłustochowicz Marcin
2
Wilk Artur
2
  11:5  11:6
Rakoszek Jacek
0
Koch Mateusz
2
  11:8  13:11
Wronkowski Mateusz
0
Palka Jakub
1
  11:7  6:11  8:11
Tłustochowicz Marcin
2
Wilk Artur
2
  11:4  11:8
Koch Mateusz
0
Tłustochowicz Marcin
1
  11:4  6:11  5:11
Wilk Artur
2
Wilk Artur
Miejsca 11 - 12
Palka Jakub
2
  4:11  11:5  11:8
Koch Mateusz
1
Palka Jakub
Miejsca 13 - 16
Bye
Bye
Rakoszek Jacek
1
  4:11  12:10  9:11
Wronkowski Mateusz
2
Bye
Wronkowski Mateusz
Wronkowski Mateusz
Miejsca 15 - 16
Bye
Rakoszek Jacek
Rakoszek Jacek
Miejsca 17 - 32
Habas Krzysztof
2
  5:11  12:10  11:7
Zarzycki Rafał
1
Sobula Roch
0
  9:11  5:11
Strużyna Piotr
2
Brzęska Bartosz
2
  11:4  12:10
Wac Łukasz
0
Piasecki Łukasz
2
  11:7  11:6
Urbański Krzysztof
0
Bańska Nikola
0
  8:11  2:11
Ratka Łukasz
2
Sobieraj Kamil
2
  11:6  7:11  13:11
Koźlik Michał
1
Borysowski Marcin
1
  11:7  7:11  7:11
Sołtys Jarosław
2
Noszczyk Michał
2
  11:3  11:6
Adamczyk Grzegorz
0
Habas Krzysztof
2
  6:11  11:9  11:8
Strużyna Piotr
1
Brzęska Bartosz
2
  11:7  13:11
Piasecki Łukasz
0
Ratka Łukasz
2
  11:7  9:11  12:10
Sobieraj Kamil
1
Sołtys Jarosław
0
  5:11  0:11
Noszczyk Michał
2
Habas Krzysztof
1
  8:11  11:8  9:11
Brzęska Bartosz
2
Ratka Łukasz
0
  4:11  9:11
Noszczyk Michał
2
Brzęska Bartosz
1
  7:11  11:6  9:11
Noszczyk Michał
2
Noszczyk Michał
Miejsca 19 - 20
Habas Krzysztof
W
WALKOVER
Ratka Łukasz
2
Ratka Łukasz
Miejsca 21 - 24
Strużyna Piotr
W
WALKOVER
Piasecki Łukasz
2
Sobieraj Kamil
1
  11:6  6:11  8:11
Sołtys Jarosław
2
Piasecki Łukasz
W
WALKOVER
Sołtys Jarosław
2
Sołtys Jarosław
Miejsca 23 - 24
Bye
Sobieraj Kamil
Sobieraj Kamil
Miejsca 25 - 32
Zarzycki Rafał
2
  7:11  11:6  11:6
Sobula Roch
1
Wac Łukasz
2
  11:8  9:11  11:7
Urbański Krzysztof
1
Bańska Nikola
2
  11:6  7:11  11:7
Koźlik Michał
1
Borysowski Marcin
1
  5:11  11:6  4:11
Adamczyk Grzegorz
2
Zarzycki Rafał
0
  0:11  0:11
Wac Łukasz
2
Bańska Nikola
2
  11:5  11:7
Adamczyk Grzegorz
0
Wac Łukasz
1
  7:11  11:6  8:11
Bańska Nikola
2
Bańska Nikola
Miejsca 27 - 28
Zarzycki Rafał
W
WALKOVER
Adamczyk Grzegorz
2
Adamczyk Grzegorz
Miejsca 29 - 32
Sobula Roch
0
  3:11  8:11
Urbański Krzysztof
2
Koźlik Michał
2
  6:11  11:6  12:10
Borysowski Marcin
1
Urbański Krzysztof
2
  8:11  13:11  11:4
Koźlik Michał
1
Urbański Krzysztof
Miejsca 31 - 32
Sobula Roch
2
  11:7  11:13  11:9
Borysowski Marcin
1
Sobula Roch
Stan na: 02:47:31 23-08-2017