Summer Squash Team Cup - Turniej 2 (ZAMKNIĘTY) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Rygielski RafałPotwierdzony Sosnowiec 181 1
6 Janik AdrianPotwierdzony Podlipie 440 2
4 Weber SebastianPotwierdzony Radzionków 380 3
3 Dudek KamilWalkover Katowice 199 4
13 Wronkowski MateuszPotwierdzony Jaworzno 677 5
27 Kastelik PawełPotwierdzony Zabrze 1304 6
9 Sodo WojciechPotwierdzony Sosnowiec 556 7
7 Nowak PrzemysławPotwierdzony Sosnowiec 496 8
5 Koch MateuszPotwierdzony Sosnowiec 423 9
11 Piasecki ŁukaszPotwierdzony 586 10
1 Habas KrzysztofPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 120 11
10 Labus PawełWalkover Bytom 560 12
8 Chojowski MarekPotwierdzony Jaworzno 553 13
32 Tłustochowicz MarcinPotwierdzony Sosnowiec 2974 14
26 Albigowska-Sodo KatarzynaPotwierdzony Katowice 1257 15
12 Zawartka AnnaWalkover Katowice 666 16
17 Palka JakubPotwierdzony Jaworzno 791 17
21 Ratka ŁukaszPotwierdzony Zabrze 921 18
15 Rakoszek JacekPotwierdzony Katowice 724 19
25 Wac ŁukaszPotwierdzony Zabrze 1222 20
14 Noszczyk MichałPotwierdzony Sosowiec 721 21
22 Sobieraj KamilPotwierdzony Katowice 935 22
19 Skuplik MarcinPotwierdzony Bytom 838 23
18 Pindur AdamPotwierdzony Bytom 815 24
16 Jędrzejczyk WojciechPotwierdzony Chorzów 757 25
20 Sobula RochPotwierdzony Katowice 920 26
23 Koźlik MichałPotwierdzony Bytom 1130 27
29 Łodej MichałWalkover Gliwice 1909 28
31 Bańska NikolaPotwierdzony Katowice 2571 29
30 Borysowski MarcinPotwierdzony Bytom 2509 30
24 Marchelek MarcinPotwierdzony Zabrze 1157 31
28 Tyma AgataPotwierdzony Żernica 1650 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 17-07-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Habas Krzysztof
Bye
Bye
Bańska Nikola
Kastelik Paweł
Bye
Bye
Noszczyk Michał
Jędrzejczyk Wojciech
Bye
Bye
Albigowska-Sodo Katarzyna
Palka Jakub
Bye
Bye
Janik Adrian
Nowak Przemysław
Bye
Bye
Marchelek Marcin
Tłustochowicz Marcin
Bye
Bye
Rakoszek Jacek
Piasecki Łukasz
Bye
Bye
Łodej Michał
Pindur Adam
Bye
Bye
Dudek Kamil
Weber Sebastian
Bye
Bye
Tyma Agata
Ratka Łukasz
Bye
Bye
Labus Paweł
Sodo Wojciech
Bye
Bye
Skuplik Marcin
Sobula Roch
Bye
Bye
Chojowski Marek
Koch Mateusz
Bye
Bye
Koźlik Michał
Wac Łukasz
Bye
Bye
Wronkowski Mateusz
Zawartka Anna
Bye
Bye
Sobieraj Kamil
Borysowski Marcin
Bye
Bye
Rygielski Rafał
Habas Krzysztof
3
  11:9  12:14  11:5  9:11  12:10
Bańska Nikola
2
Kastelik Paweł
3
  11:9  11:7  11:2
Noszczyk Michał
0
Jędrzejczyk Wojciech
2
  10:12  13:11  7:11  11:2  7:11
Albigowska-Sodo Katarzyna
3
Palka Jakub
1
  11:7  6:11  5:11  5:11
Janik Adrian
3
Nowak Przemysław
3
  11:2  11:8  11:6
Marchelek Marcin
0
Tłustochowicz Marcin
3
  11:4  9:11  11:5  11:13  11:4
Rakoszek Jacek
2
Piasecki Łukasz
3
  11:6  11:8  11:7
Łodej Michał
0
Pindur Adam
0
  6:11  7:11  10:12
Dudek Kamil
3
Weber Sebastian
3
  11:6  9:11  11:5  11:8
Tyma Agata
1
Ratka Łukasz
1
  9:11  11:3  4:11  10:12
Labus Paweł
3
Sodo Wojciech
3
  11:3  11:9  10:12  11:2
Skuplik Marcin
1
Sobula Roch
0
  10:12  0:11  0:11
Chojowski Marek
3
Koch Mateusz
3
  11:6  9:11  11:0  11:4
Koźlik Michał
1
Wac Łukasz
0
  5:11  8:11  6:11
Wronkowski Mateusz
3
Zawartka Anna
3
  11:6  11:7  11:7
Sobieraj Kamil
0
Borysowski Marcin
0
  4:11  1:11  3:11
Rygielski Rafał
3
Habas Krzysztof
0
  6:11  4:11  13:15
Kastelik Paweł
3
Albigowska-Sodo Katarzyna
2
  1:11  4:11  11:8  11:6  8:11
Janik Adrian
3
Nowak Przemysław
3
  11:5  11:9  9:11  12:10
Tłustochowicz Marcin
1
Piasecki Łukasz
0
  3:11  6:11  3:11
Dudek Kamil
3
Weber Sebastian
3
  11:5  10:12  11:6  11:9
Labus Paweł
1
Sodo Wojciech
3
  11:8  9:11  11:6  7:11  11:7
Chojowski Marek
2
Koch Mateusz
0
  9:11  8:11  6:11
Wronkowski Mateusz
3
Zawartka Anna
2
  11:8  8:11  12:10  7:11  8:11
Rygielski Rafał
3
Kastelik Paweł
2
  8:11  17:15  13:11  9:11  7:11
Janik Adrian
3
Nowak Przemysław
0
  9:11  7:11  3:11
Dudek Kamil
3
Weber Sebastian
3
  11:7  13:11  11:4
Sodo Wojciech
0
Wronkowski Mateusz
1
  7:11  11:4  7:11  12:14
Rygielski Rafał
3
Janik Adrian
3
WALKOVER
Dudek Kamil
W
Weber Sebastian
2
  2:11  11:7  11:5  5:11  1:11
Rygielski Rafał
3
Janik Adrian
0
  9:11  5:11  8:11
Rygielski Rafał
3
Rygielski Rafał
Miejsca 3 - 4
Bye
Weber Sebastian
Weber Sebastian
Miejsca 5 - 8
Kastelik Paweł
2
  11:8  11:5
Nowak Przemysław
0
Sodo Wojciech
1
  11:7  9:11  2:11
Wronkowski Mateusz
2
Kastelik Paweł
0
  6:11  9:11
Wronkowski Mateusz
2
Wronkowski Mateusz
Miejsca 7 - 8
Nowak Przemysław
0
  8:11  6:11
Sodo Wojciech
2
Sodo Wojciech
Miejsca 9 - 16
Habas Krzysztof
2
  11:9  5:11  11:9
Albigowska-Sodo Katarzyna
1
Tłustochowicz Marcin
0
  11:13  9:11
Piasecki Łukasz
2
Labus Paweł
2
  11:6  11:6
Chojowski Marek
0
Koch Mateusz
2
  11:6  11:4
Zawartka Anna
0
Habas Krzysztof
1
  11:9  3:11  11:13
Piasecki Łukasz
2
Labus Paweł
0
  10:12  7:11
Koch Mateusz
2
Piasecki Łukasz
1
  2:11  11:6  5:11
Koch Mateusz
2
Koch Mateusz
Miejsca 11 - 12
Habas Krzysztof
2
WALKOVER
Labus Paweł
W
Habas Krzysztof
Miejsca 13 - 16
Albigowska-Sodo Katarzyna
0
  6:11  10:12
Tłustochowicz Marcin
2
Chojowski Marek
2
  5:11  11:8  13:11
Zawartka Anna
1
Tłustochowicz Marcin
1
  8:11  11:9  12:14
Chojowski Marek
2
Chojowski Marek
Miejsca 15 - 16
Albigowska-Sodo Katarzyna
2
WALKOVER
Zawartka Anna
W
Albigowska-Sodo Katarzyna
Miejsca 17 - 32
Bańska Nikola
1
  10:12  12:10  8:11
Noszczyk Michał
2
Jędrzejczyk Wojciech
0
  5:11  3:11
Palka Jakub
2
Marchelek Marcin
0
  11:13  10:12
Rakoszek Jacek
2
Łodej Michał
1
  6:11  11:9  9:11
Pindur Adam
2
Tyma Agata
0
  7:11  1:11
Ratka Łukasz
2
Skuplik Marcin
2
  9:11  11:3  11:8
Sobula Roch
1
Koźlik Michał
1
  11:6  6:11  8:11
Wac Łukasz
2
Sobieraj Kamil
2
  8:11  11:5  11:6
Borysowski Marcin
1
Noszczyk Michał
0
  6:11  7:11
Palka Jakub
2
Rakoszek Jacek
2
  11:9  14:12
Pindur Adam
0
Ratka Łukasz
2
  6:11  12:10  11:5
Skuplik Marcin
1
Wac Łukasz
2
  11:7  11:9
Sobieraj Kamil
0
Palka Jakub
2
  11:5  11:4
Rakoszek Jacek
0
Ratka Łukasz
2
  11:5  11:7
Wac Łukasz
0
Palka Jakub
2
  11:6  11:7
Ratka Łukasz
0
Palka Jakub
Miejsca 19 - 20
Rakoszek Jacek
2
  11:8  11:8
Wac Łukasz
0
Rakoszek Jacek
Miejsca 21 - 24
Noszczyk Michał
2
  11:1  11:5
Pindur Adam
0
Skuplik Marcin
0
  6:11  9:11
Sobieraj Kamil
2
Noszczyk Michał
2
  11:7  11:2
Sobieraj Kamil
0
Noszczyk Michał
Miejsca 23 - 24
Pindur Adam
0
  8:11  7:11
Skuplik Marcin
2
Skuplik Marcin
Miejsca 25 - 32
Bańska Nikola
0
  8:11  7:11
Jędrzejczyk Wojciech
2
Marchelek Marcin
0
  7:11  10:12
Łodej Michał
2
Tyma Agata
1
  8:11  11:9  10:12
Sobula Roch
2
Koźlik Michał
2
  11:6  11:1
Borysowski Marcin
0
Jędrzejczyk Wojciech
2
  11:8  11:7
Łodej Michał
0
Sobula Roch
2
  11:7  11:9
Koźlik Michał
0
Jędrzejczyk Wojciech
2
  11:3  11:5
Sobula Roch
0
Jędrzejczyk Wojciech
Miejsca 27 - 28
Łodej Michał
W
WALKOVER
Koźlik Michał
2
Koźlik Michał
Miejsca 29 - 32
Bańska Nikola
2
  4:11  11:3  11:4
Marchelek Marcin
1
Tyma Agata
1
  11:9  11:13  5:11
Borysowski Marcin
2
Bańska Nikola
2
  11:8  11:8
Borysowski Marcin
0
Bańska Nikola
Miejsca 31 - 32
Marchelek Marcin
2
  11:8  11:9
Tyma Agata
0
Marchelek Marcin
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 35 - 36
Bye
Bye
Bye
Miejsca 37 - 40
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 39 - 40
Bye
Bye
Bye
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 17:50:52 21-08-2017