Summer Squash Team Cup Turniej 1 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Rygielski RafałBrak informacji Sosnowiec 182 1
1 Habas KrzysztofBrak informacji Dąbrowa Górnicza 126 2
4 Weber SebastianPotwierdzony Radzionków 337 3
3 Dudek KamilWalkover Katowice 200 4
5 Koch MateuszBrak informacji Sosnowiec 433 5
22 Walczak AdamBrak informacji Sosnowiec 1155 6
6 Janik AdrianBrak informacji Podlipie 443 7
10 Sodo WojciechWalkover Sosnowiec 636 8
7 Nowak PrzemysławPotwierdzony Sosnowiec 494 9
11 Noszczyk MichałBrak informacji Sosowiec 657 10
14 Wronkowski MateuszPotwierdzony Jaworzno 763 11
13 Rakoszek JacekPotwierdzony Katowice 727 12
9 Chojowski MarekBrak informacji Jaworzno 616 13
8 Piasecki ŁukaszPotwierdzony 583 14
15 Pindur AdamBrak informacji Bytom 879 15
12 Zawartka AnnaWalkover Katowice 669 16
29 Kastelik PawełBrak informacji Zabrze 1433 17
31 Tłustochowicz MarcinPotwierdzony Sosnowiec 18
16 Skuplik MarcinPotwierdzony Bytom 902 19
26 Wac ŁukaszBrak informacji Zabrze 1330 20
27 Sołtys JarosławPotwierdzony Bytom 1346 21
19 Sobieraj KamilWalkover Katowice 943 22
30 Borysowski MarcinPotwierdzony Bytom 3158 23
20 Adamczyk GrzegorzWalkover Piekary Śląskie 1089 24
18 Ratka ŁukaszPotwierdzony Zabrze 915 25
25 Wicha PiotrWalkover Sosnowiec 1276 26
28 Albigowska-Sodo KatarzynaBrak informacji Katowice 1347 27
17 Sobula RochWalkover Katowice 914 28
24 Marchelek MarcinPotwierdzony Zabrze 1213 29
23 Pawełczyk MichałPotwierdzony Bytom 1160 31
21 Zarzycki RafałWalkover Bytom 1145 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 10-07-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Habas Krzysztof
Bye
Sobieraj Kamil
0
  10:12  9:11
Pindur Adam
2
Sodo Wojciech
2
  12:10  5:11  16:14
Tłustochowicz Marcin
1
Wicha Piotr
1
  11:9  5:11  6:11
Nowak Przemysław
2
Piasecki Łukasz
2
  11:6  11:5
Albigowska-Sodo Katarzyna
0
Walczak Adam
2
  11:5  11:8
Skuplik Marcin
0
Rakoszek Jacek
2
WALKOVER
Zarzycki Rafał
W
Adamczyk Grzegorz
0
  0:11  4:11
Dudek Kamil
2
Weber Sebastian
2
  11:7  11:0
Pawełczyk Michał
0
Borysowski Marcin
0
  1:11  6:11
Wronkowski Mateusz
2
Zawartka Anna
2
  11:6  11:8
Ratka Łukasz
0
Kastelik Paweł
0
  6:11  8:11
Janik Adrian
2
Koch Mateusz
2
  11:7  11:9
Wac Łukasz
0
Marchelek Marcin
0
  7:11  8:11
Noszczyk Michał
2
Chojowski Marek
2
  11:2  16:14
Sołtys Jarosław
0
Sobula Roch
0
  6:11  3:11
Rygielski Rafał
2
Habas Krzysztof
3
  11:1  11:8  11:13  12:10
Pindur Adam
1
Sodo Wojciech
3
  13:11  11:4  10:12  11:7
Nowak Przemysław
1
Piasecki Łukasz
2
  12:10  8:11  4:11  11:8  8:11
Walczak Adam
3
Rakoszek Jacek
0
  9:11  6:11  9:11
Dudek Kamil
3
Weber Sebastian
3
  11:5  11:9  11:5
Wronkowski Mateusz
0
Zawartka Anna
2
  11:9  11:8  10:12  9:11  9:11
Janik Adrian
3
Koch Mateusz
3
  10:12  13:11  11:9  11:5
Noszczyk Michał
1
Chojowski Marek
0
  8:11  4:11  7:11
Rygielski Rafał
3
Habas Krzysztof
3
  11:7  11:4  11:3
Sodo Wojciech
0
Walczak Adam
0
  8:11  6:11  4:11
Dudek Kamil
3
Weber Sebastian
3
  11:7  11:6  11:13  11:7
Janik Adrian
1
Koch Mateusz
2
  7:11  8:11  11:9  11:6  9:11
Rygielski Rafał
3
Habas Krzysztof
3
  11:8  11:13  11:13  11:4  11:8
Dudek Kamil
2
Weber Sebastian
1
  7:11  5:11  11:5  4:11
Rygielski Rafał
3
Habas Krzysztof
1
  5:11  12:10  9:11  14:16
Rygielski Rafał
3
Rygielski Rafał
Miejsca 3 - 4
Dudek Kamil
W
WALKOVER
Weber Sebastian
3
Weber Sebastian
Miejsca 5 - 8
Sodo Wojciech
1
  14:12  6:11  7:11
Walczak Adam
2
Janik Adrian
0
  12:14  8:11
Koch Mateusz
2
Walczak Adam
0
  5:11  7:11
Koch Mateusz
2
Koch Mateusz
Miejsca 7 - 8
Sodo Wojciech
W
WALKOVER
Janik Adrian
2
Janik Adrian
Miejsca 9 - 16
Pindur Adam
0
  4:11  11:13
Nowak Przemysław
2
Piasecki Łukasz
0
  10:12  6:11
Rakoszek Jacek
2
Wronkowski Mateusz
2
  11:3  11:7
Zawartka Anna
0
Noszczyk Michał
2
  11:2  6:11  11:4
Chojowski Marek
1
Nowak Przemysław
2
  11:4  11:7
Rakoszek Jacek
0
Wronkowski Mateusz
1
  10:12  11:6  11:13
Noszczyk Michał
2
Nowak Przemysław
2
  11:5  11:8
Noszczyk Michał
0
Nowak Przemysław
Miejsca 11 - 12
Rakoszek Jacek
1
  13:11  9:11  9:11
Wronkowski Mateusz
2
Wronkowski Mateusz
Miejsca 13 - 16
Pindur Adam
1
  8:11  11:8  9:11
Piasecki Łukasz
2
Zawartka Anna
W
WALKOVER
Chojowski Marek
2
Piasecki Łukasz
1
  7:11  11:7  7:11
Chojowski Marek
2
Chojowski Marek
Miejsca 15 - 16
Pindur Adam
Bye
Pindur Adam
Miejsca 17 - 32
Bye
Sobieraj Kamil
Tłustochowicz Marcin
2
  11:5  9:11  11:7
Wicha Piotr
1
Albigowska-Sodo Katarzyna
0
  6:11  6:11
Skuplik Marcin
2
Bye
Adamczyk Grzegorz
Pawełczyk Michał
1
  7:11  11:7  8:11
Borysowski Marcin
2
Ratka Łukasz
1
  11:8  3:11  4:11
Kastelik Paweł
2
Wac Łukasz
2
  12:10  3:11  11:5
Marchelek Marcin
1
Sołtys Jarosław
2
  11:6  11:5
Sobula Roch
0
Sobieraj Kamil
1
  14:12  3:11  6:11
Tłustochowicz Marcin
2
Skuplik Marcin
2
  11:6  11:9
Adamczyk Grzegorz
0
Borysowski Marcin
0
  2:11  2:11
Kastelik Paweł
2
Wac Łukasz
2
  11:9  11:13  11:9
Sołtys Jarosław
1
Tłustochowicz Marcin
2
  11:8  11:4
Skuplik Marcin
0
Kastelik Paweł
2
  11:6  11:7
Wac Łukasz
0
Tłustochowicz Marcin
0
  8:11  6:11
Kastelik Paweł
2
Kastelik Paweł
Miejsca 19 - 20
Skuplik Marcin
2
  7:11  11:7  11:4
Wac Łukasz
1
Skuplik Marcin
Miejsca 21 - 24
Sobieraj Kamil
2
  11:7  11:3
Adamczyk Grzegorz
0
Borysowski Marcin
0
  4:11  9:11
Sołtys Jarosław
2
Sobieraj Kamil
W
WALKOVER
Sołtys Jarosław
2
Sołtys Jarosław
Miejsca 23 - 24
Adamczyk Grzegorz
W
WALKOVER
Borysowski Marcin
2
Borysowski Marcin
Miejsca 25 - 32
Bye
Wicha Piotr
Albigowska-Sodo Katarzyna
Bye
Pawełczyk Michał
0
  9:11  6:11
Ratka Łukasz
2
Marchelek Marcin
0
  10:12  9:11
Sobula Roch
2
Wicha Piotr
2
  11:8  11:8
Albigowska-Sodo Katarzyna
0
Ratka Łukasz
2
  11:4  11:6
Sobula Roch
0
Wicha Piotr
W
WALKOVER
Ratka Łukasz
2
Ratka Łukasz
Miejsca 27 - 28
Albigowska-Sodo Katarzyna
2
WALKOVER
Sobula Roch
W
Albigowska-Sodo Katarzyna
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Pawełczyk Michał
0
  0:11  9:11
Marchelek Marcin
2
Bye
Marchelek Marcin
Marchelek Marcin
Miejsca 31 - 32
Bye
Pawełczyk Michał
Pawełczyk Michał
Stan na: 06:34:48 23-11-2017