Summer SquashTeam Cup -FINAŁ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Rygielski RafałBrak informacji Sosnowiec 197 1
1 Habas KrzysztofBrak informacji Dąbrowa Górnicza 122 2
3 Dudek KamilBrak informacji Katowice 207 3
4 Chojowski MarekWalkover Jaworzno 370 4
5 Weber SebastianPotwierdzony Radzionków 384 5
8 Sodo WojciechBrak informacji Sosnowiec 431 6
6 Janik AdrianBrak informacji Podlipie 405 7
12 Wronkowski MateuszPotwierdzony Jaworzno 521 8
7 Koch MateuszPotwierdzony Sosnowiec 422 9
30 Strużyna PiotrBrak informacji Chorzów 1387 10
24 Kastelik PawełBrak informacji Zabrze 967 11
18 Brzęska BartoszBrak informacji Sosnowiec 803 12
14 Palka JakubBrak informacji Jaworzno 625 13
16 Urbański KrzysztofBrak informacji Woźniki 744 14
13 Piasecki ŁukaszBrak informacji 589 15
31 Tłustochowicz MarcinWalkover Sosnowiec 1770 16
11 Sekuła PiotrBrak informacji Sosnowiec 512 17
9 Nowak PrzemysławPotwierdzony Sosnowiec 494 18
28 Walczak AdamBrak informacji Sosnowiec 1132 19
15 Rakoszek JacekWalkover Katowice 721 20
10 Powęzka RomanBrak informacji Piekary Śląskie 498 21
20 Wilk ArturWalkover Jaworzno 840 22
27 Sołtys JarosławPotwierdzony Bytom 1115 23
29 Marchelek MarcinPotwierdzony Zabrze 1174 24
19 Pindur AdamBrak informacji Bytom 819 25
25 Adamczyk GrzegorzPotwierdzony Piekary Śląskie 1027 26
23 Sobieraj KamilPotwierdzony Katowice 943 27
21 Albigowska-Sodo KatarzynaWalkover Katowice 916 28
17 Jędrzejczyk WojciechBrak informacji Chorzów 770 29
32 Bańska NikolaBrak informacji Katowice 1943 30
22 Sobula RochBrak informacji Katowice 937 31
26 Wac ŁukaszWalkover Zabrze 1079 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 21-08-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Habas Krzysztof
2
  11:5  11:7
Sołtys Jarosław
0
Sobieraj Kamil
0
  8:11  11:13
Piasecki Łukasz
2
Sekuła Piotr
1
  11:6  3:11  6:11
Kastelik Paweł
2
Bańska Nikola
1
  11:8  1:11  3:11
Weber Sebastian
2
Koch Mateusz
2
  11:8  11:8
Wilk Artur
0
Pindur Adam
0
  6:11  4:11
Wronkowski Mateusz
2
Palka Jakub
2
  11:5  18:16
Walczak Adam
0
Sobula Roch
0
  12:14  5:11
Chojowski Marek
2
Dudek Kamil
2
  11:6  11:6
Jędrzejczyk Wojciech
0
Tłustochowicz Marcin
2
  12:10  11:9
Nowak Przemysław
0
Powęzka Roman
0
  6:11  4:11
Strużyna Piotr
2
Albigowska-Sodo Katarzyna
1
  11:9  7:11  7:11
Janik Adrian
2
Sodo Wojciech
2
WALKOVER
Wac Łukasz
W
Brzęska Bartosz
2
  13:11  3:11  11:6
Rakoszek Jacek
1
Urbański Krzysztof
2
  11:8  11:7
Adamczyk Grzegorz
0
Marchelek Marcin
0
  3:11  6:11
Rygielski Rafał
2
Habas Krzysztof
2
  11:4  11:4
Piasecki Łukasz
0
Kastelik Paweł
0
  2:11  5:11
Weber Sebastian
2
Koch Mateusz
0
  9:11  3:11
Wronkowski Mateusz
2
Palka Jakub
0
  13:15  4:11
Chojowski Marek
2
Dudek Kamil
2
  11:1  11:5
Tłustochowicz Marcin
0
Strużyna Piotr
0
  11:13  7:11
Janik Adrian
2
Sodo Wojciech
2
  11:5  6:11  11:8
Brzęska Bartosz
1
Urbański Krzysztof
0
  4:11  2:11
Rygielski Rafał
2
Habas Krzysztof
2
  11:9  11:8
Weber Sebastian
0
Wronkowski Mateusz
1
  11:8  8:11  9:11
Chojowski Marek
2
Dudek Kamil
2
  11:6  11:8
Janik Adrian
0
Sodo Wojciech
0
  6:11  7:11
Rygielski Rafał
2
Habas Krzysztof
3
  7:11  11:9  11:3  11:7
Chojowski Marek
1
Dudek Kamil
1
  11:8  9:11  5:11  10:12
Rygielski Rafał
3
Habas Krzysztof
2
  12:10  7:11  11:8  5:11  8:11
Rygielski Rafał
3
Rygielski Rafał
Miejsca 3 - 4
Chojowski Marek
W
WALKOVER
Dudek Kamil
3
Dudek Kamil
Miejsca 5 - 8
Weber Sebastian
2
  8:11  11:6  12:10
Wronkowski Mateusz
1
Janik Adrian
1
  9:11  11:8  6:11
Sodo Wojciech
2
Weber Sebastian
2
  11:8  9:11  11:5
Sodo Wojciech
1
Weber Sebastian
Miejsca 7 - 8
Wronkowski Mateusz
1
  6:11  11:5  5:11
Janik Adrian
2
Janik Adrian
Miejsca 9 - 16
Piasecki Łukasz
1
  4:11  11:8  3:11
Kastelik Paweł
2
Koch Mateusz
2
  11:3  4:11  11:7
Palka Jakub
1
Tłustochowicz Marcin
1
  11:5  8:11  9:11
Strużyna Piotr
2
Brzęska Bartosz
2
  12:10  11:3
Urbański Krzysztof
0
Kastelik Paweł
0
  1:11  4:11
Koch Mateusz
2
Strużyna Piotr
2
  7:11  11:3  11:3
Brzęska Bartosz
1
Koch Mateusz
2
  11:7  11:8
Strużyna Piotr
0
Koch Mateusz
Miejsca 11 - 12
Kastelik Paweł
2
  11:8  11:6
Brzęska Bartosz
0
Kastelik Paweł
Miejsca 13 - 16
Piasecki Łukasz
1
  7:11  11:5  7:11
Palka Jakub
2
Tłustochowicz Marcin
W
WALKOVER
Urbański Krzysztof
2
Palka Jakub
2
  11:5  11:9
Urbański Krzysztof
0
Palka Jakub
Miejsca 15 - 16
Piasecki Łukasz
Bye
Piasecki Łukasz
Miejsca 17 - 32
Sołtys Jarosław
2
  11:9  8:11  11:9
Sobieraj Kamil
1
Sekuła Piotr
2
  11:7  11:4
Bańska Nikola
0
Wilk Artur
2
  11:8  11:4
Pindur Adam
0
Walczak Adam
2
  11:8  11:5
Sobula Roch
0
Jędrzejczyk Wojciech
0
  4:11  10:12
Nowak Przemysław
2
Powęzka Roman
2
  12:10  11:6
Albigowska-Sodo Katarzyna
0
Bye
Rakoszek Jacek
Adamczyk Grzegorz
0
  8:11  4:11
Marchelek Marcin
2
Sołtys Jarosław
0
  4:11  9:11
Sekuła Piotr
2
Wilk Artur
0
  7:11  6:11
Walczak Adam
2
Nowak Przemysław
2
  16:14  11:3
Powęzka Roman
0
Rakoszek Jacek
2
  10:12  11:2  11:7
Marchelek Marcin
1
Sekuła Piotr
2
  11:6  7:11  11:8
Walczak Adam
1
Nowak Przemysław
3
  11:0  11:0  11:0
Rakoszek Jacek
0
Sekuła Piotr
2
  11:8  12:10
Nowak Przemysław
0
Sekuła Piotr
Miejsca 19 - 20
Walczak Adam
2
WALKOVER
Rakoszek Jacek
W
Walczak Adam
Miejsca 21 - 24
Sołtys Jarosław
0
  5:11  6:11
Wilk Artur
2
Powęzka Roman
2
  12:10  9:11  11:7
Marchelek Marcin
1
Wilk Artur
W
WALKOVER
Powęzka Roman
2
Powęzka Roman
Miejsca 23 - 24
Sołtys Jarosław
2
  8:11  11:4  11:5
Marchelek Marcin
1
Sołtys Jarosław
Miejsca 25 - 32
Sobieraj Kamil
2
  13:11  16:14
Bańska Nikola
0
Pindur Adam
2
  11:4  11:7
Sobula Roch
0
Jędrzejczyk Wojciech
1
  11:9  3:11  12:14
Albigowska-Sodo Katarzyna
2
Bye
Adamczyk Grzegorz
Sobieraj Kamil
0
  5:11  9:11
Pindur Adam
2
Albigowska-Sodo Katarzyna
0
  5:11  1:11
Adamczyk Grzegorz
2
Pindur Adam
1
  7:11  1:1  11:6
Adamczyk Grzegorz
1
Pindur Adam
Miejsca 27 - 28
Sobieraj Kamil
2
WALKOVER
Albigowska-Sodo Katarzyna
W
Sobieraj Kamil
Miejsca 29 - 32
Bańska Nikola
2
  10:12  11:8  11:6
Sobula Roch
1
Jędrzejczyk Wojciech
Bye
Bańska Nikola
1
  11:6  11:13  10:12
Jędrzejczyk Wojciech
2
Jędrzejczyk Wojciech
Miejsca 31 - 32
Sobula Roch
Bye
Sobula Roch
Stan na: 10:29:50 23-11-2017