TURNIEJ B- Zakończenie ligi wakacyjnej 2017 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Martynowski MichałPotwierdzony Lublin 155 1
2 Derecki ŁukaszPotwierdzony Lublin 175 2
4 Misiewicz PawełPotwierdzony Lublin 205 3
3 Kołodziński MichałPotwierdzony Lublin 178 4
8 Wryk MaciejPotwierdzony 457 5
11 Wróbel AdamPotwierdzony 614 6
6 Król RafałPotwierdzony Lublin 411 7
13 Dziewa ErnestPotwierdzony Lublin 769 8
15 Nadolny MariuszPotwierdzony 1875 9
14 Drwal JacekPotwierdzony Lublin 817 10
9 Wójcik MichałPotwierdzony Lublin 540 11
7 Zienkiewicz PawełPotwierdzony Lublin 418 12
16 Sekuła DanielPotwierdzony Lublin 13
12 Kotowski ZbigniewPotwierdzony Lublin 687 14
10 Nocuń MarcinPotwierdzony Lublin 587 15
5 Górski ArturPotwierdzony Lublin 307 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 04-09-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Martynowski Michał
3
  11:8  11:8  11:9
Nadolny Mariusz
0
Sekuła Daniel
0
  3:11  4:11  5:11
Wróbel Adam
3
Dziewa Ernest
3
  11:5  11:3  11:4
Nocuń Marcin
0
Zienkiewicz Paweł
0
  9:11  5:11  13:15
Misiewicz Paweł
3
Kołodziński Michał
3
  11:4  11:8  13:11
Kotowski Zbigniew
0
Król Rafał
3
  12:14  11:5  11:7  11:5
Drwal Jacek
1
Wójcik Michał
0
  8:11  2:11  3:11
Wryk Maciej
3
Górski Artur
1
  10:12  12:10  6:11  8:11
Derecki Łukasz
3
Martynowski Michał
2
  11:3  11:6
Wróbel Adam
0
Dziewa Ernest
0
  6:11  6:11
Misiewicz Paweł
2
Kołodziński Michał
2
  11:5  11:9
Król Rafał
0
Wryk Maciej
0
  7:11  10:12
Derecki Łukasz
2
Martynowski Michał
3
  13:11  10:12  11:7  11:6
Misiewicz Paweł
1
Kołodziński Michał
2
  11:5  7:11  4:11  11:8  7:11
Derecki Łukasz
3
Martynowski Michał
3
  15:13  7:11  11:4  11:7
Derecki Łukasz
1
Martynowski Michał
Miejsca 3 - 4
Misiewicz Paweł
3
  10:12  11:9  11:4  12:10
Kołodziński Michał
1
Misiewicz Paweł
Miejsca 5 - 8
Wróbel Adam
2
  11:0  11:5
Dziewa Ernest
0
Król Rafał
0
  3:11  7:11
Wryk Maciej
2
Wróbel Adam
0
  7:11  7:11
Wryk Maciej
2
Wryk Maciej
Miejsca 7 - 8
Dziewa Ernest
0
  12:14  9:11
Król Rafał
2
Król Rafał
Miejsca 9 - 16
Nadolny Mariusz
2
  11:3  11:3
Sekuła Daniel
0
Nocuń Marcin
1
  11:5  10:12  7:11
Zienkiewicz Paweł
2
Kotowski Zbigniew
0
  7:11  5:11
Drwal Jacek
2
Wójcik Michał
2
  8:11  11:9  14:12
Górski Artur
1
Nadolny Mariusz
2
  11:2  11:3
Zienkiewicz Paweł
0
Drwal Jacek
2
  11:8  3:11  11:8
Wójcik Michał
1
Nadolny Mariusz
2
  11:7  11:7
Drwal Jacek
0
Nadolny Mariusz
Miejsca 11 - 12
Zienkiewicz Paweł
0
  6:11  7:11
Wójcik Michał
2
Wójcik Michał
Miejsca 13 - 16
Sekuła Daniel
2
  11:5  11:5
Nocuń Marcin
0
Kotowski Zbigniew
2
  7:11  11:7  11:6
Górski Artur
1
Sekuła Daniel
2
  11:4  11:5
Kotowski Zbigniew
0
Sekuła Daniel
Miejsca 15 - 16
Nocuń Marcin
2
  11:4  11:0
Górski Artur
0
Nocuń Marcin
Stan na: 10:31:25 23-11-2017