TURNIEJ LIGOWY C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Martynowski MichałPotwierdzony Lublin 183 1
4 Król RafałPotwierdzony Lublin 496 2
3 Górski ArturPotwierdzony Lublin 344 3
5 Zienkiewicz PawełPotwierdzony Lublin 559 4
7 Nocuń MarcinPotwierdzony Lublin 676 5
10 Bargenda IwonaPotwierdzony 916 6
8 Wróbel AdamPotwierdzony 755 7
2 Osiniak BartłomiejPotwierdzony Lublin 231 8
11 Drath AdamPotwierdzony Lublin 1463 9
6 Wójcik MichałPotwierdzony Lublin 612 10
9 Drwal JacekPotwierdzony Lublin 818 11
12 Dmuch PrzemysławPotwierdzony Chełm 2458 12


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 08-05-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Martynowski Michał
Bye
Drwal Jacek
1
  4:11  11:8  5:11  6:11
Wróbel Adam
3
Nocuń Marcin
3
  11:7  11:7  8:11  11:7
Drath Adam
1
Bye
Górski Artur
Król Rafał
Bye
Bargenda Iwona
3
  11:9  9:11  9:11  11:9  11:9
Wójcik Michał
2
Zienkiewicz Paweł
3
  11:0  11:3  11:2
Dmuch Przemysław
0
Bye
Osiniak Bartłomiej
Martynowski Michał
3
  11:5  11:3  11:7
Wróbel Adam
0
Nocuń Marcin
0
  8:11  9:11  9:11
Górski Artur
3
Król Rafał
3
  11:3  11:6  11:5
Bargenda Iwona
0
Zienkiewicz Paweł
3
  11:3  10:12  7:11  11:6  13:11
Osiniak Bartłomiej
2
Martynowski Michał
3
  4:11  8:11  13:11  11:6  11:7
Górski Artur
2
Król Rafał
2
  10:12  0:0  11:8  11:7
Zienkiewicz Paweł
1
Martynowski Michał
3
  11:9  11:2  11:6
Król Rafał
0
Martynowski Michał
Miejsca 3 - 4
Górski Artur
3
  7:11  11:8  9:11  11:9  11:8
Zienkiewicz Paweł
2
Górski Artur
Miejsca 5 - 8
Wróbel Adam
2
  5:11  11:5  8:11  11:0  0:11
Nocuń Marcin
3
Bargenda Iwona
3
  11:8  8:11  11:0  11:9
Osiniak Bartłomiej
1
Nocuń Marcin
3
  11:5  14:16  10:12  12:10  11:8
Bargenda Iwona
2
Nocuń Marcin
Miejsca 7 - 8
Wróbel Adam
3
  11:5  5:11  11:8  5:11  11:9
Osiniak Bartłomiej
2
Osiniak Bartłomiej
Miejsca 9 - 16
Bye
Drwal Jacek
Drath Adam
Bye
Bye
Wójcik Michał
Dmuch Przemysław
Bye
Drwal Jacek
1
  11:7  6:11  8:11  6:11
Drath Adam
3
Wójcik Michał
3
  11:8  11:7  11:3
Dmuch Przemysław
0
Drath Adam
3
  5:11  11:6  5:11  11:5  11:5
Wójcik Michał
2
Drath Adam
Miejsca 11 - 12
Drwal Jacek
3
  11:6  6:11  12:10  11:0
Dmuch Przemysław
1
Drwal Jacek
Miejsca 13 - 16
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:58:05 26-05-2017