TURNIEJ MILENIUM kat. B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Draus AlanPotwierdzony Wałbrzych 113 1
1 Szkuta ŁukaszPotwierdzony Lubin 108 2
3 Gotówko DamianPotwierdzony Wałbrzych 151 3
4 Młyński OskarPotwierdzony Wrocław 211 4
6 Watral JakubPotwierdzony Legnica 243 5
5 Wojciechowski GrzegorzPotwierdzony Wałbrzych 227 6
13 Piergies KrzysztofPotwierdzony Bolesławiec 540 7
7 Darul GrzegorzPotwierdzony Bolesławiec 340 8
10 Palt PiotrPotwierdzony Katowice 484 9
15 Parpura MichałPotwierdzony Bolesławiec 575 10
16 Bąk-Dzierżyński BartłomiejPotwierdzony Lubawka 607 11
9 Zubiel WiesławPotwierdzony Bolesławiec 443 12
12 Wawrzyniak MariuszPotwierdzony Legnica 532 13
23 Kłosiński PawełPotwierdzony Legnica 1311 14
17 Bąkała PiotrPotwierdzony Legnica 715 15
8 Śledziński RajmundPotwierdzony Bolesławiec 381 16
11 Drzazga RobertPotwierdzony Miloradzice 528 17
14 Bartyzel ArturPotwierdzony Szprotawa 550 18
21 Matuszak PiotrPotwierdzony Legnica 923 19
24 Pałac MaciejPotwierdzony Kamienna Góra 1978 20
22 Sztajnic ArturPotwierdzony Wałbrzych 958 21
19 Bram KamilaPotwierdzony 820 22
18 Kozłowska BeataPotwierdzony Raciborowice 728 23
20 Radłowski TomaszPotwierdzony Legnica 891 24


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 18-09-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Szkuta Łukasz
Bye
Sztajnic Artur
0
  6:11  6:11
Palt Piotr
2
Drzazga Robert
1
  8:11  11:7  11:13
Piergies Krzysztof
2
Bye
Śledziński Rajmund
Wojciechowski Grzegorz
Bye
Pałac Maciej
0
  5:11  10:12
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
2
Kłosiński Paweł
2
  13:11  11:9
Radłowski Tomasz
0
Bye
Gotówko Damian
Młyński Oskar
Bye
Bram Kamila
0
  6:11  4:11
Wawrzyniak Mariusz
2
Matuszak Piotr
0
  9:11  8:11
Zubiel Wiesław
2
Bye
Darul Grzegorz
Watral Jakub
Bye
Kozłowska Beata
0
  5:11  4:11
Parpura Michał
2
Bąkała Piotr
2
  11:3  12:10
Bartyzel Artur
0
Bye
Draus Alan
Szkuta Łukasz
2
  11:4  11:3
Palt Piotr
0
Piergies Krzysztof
2
  11:3  11:4
Śledziński Rajmund
0
Wojciechowski Grzegorz
2
  11:6  9:11  11:4
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
1
Kłosiński Paweł
0
  6:11  1:11
Gotówko Damian
2
Młyński Oskar
2
  11:9  11:3
Wawrzyniak Mariusz
0
Zubiel Wiesław
1
  12:10  7:11  11:13
Darul Grzegorz
2
Watral Jakub
2
  11:8  11:8
Parpura Michał
0
Bąkała Piotr
0
  1:11  6:11
Draus Alan
2
Szkuta Łukasz
2
  11:2  11:2
Piergies Krzysztof
0
Wojciechowski Grzegorz
0
  5:11  10:12
Gotówko Damian
2
Młyński Oskar
2
  11:4  11:3
Darul Grzegorz
0
Watral Jakub
0
  3:11  2:11
Draus Alan
2
Szkuta Łukasz
3
  6:11  11:7  7:11  11:8  11:6
Gotówko Damian
2
Młyński Oskar
0
  10:12  8:11  7:11
Draus Alan
3
Szkuta Łukasz
1
  11:5  10:12  8:11  11:13  9:11
Draus Alan
4
Draus Alan
Miejsca 3 - 4
Gotówko Damian
3
  7:11  11:9  9:11  11:2  11:7
Młyński Oskar
2
Gotówko Damian
Miejsca 5 - 8
Piergies Krzysztof
0
  1:11  7:11
Wojciechowski Grzegorz
2
Darul Grzegorz
0
  8:11  9:11
Watral Jakub
2
Wojciechowski Grzegorz
0
  7:11  13:15
Watral Jakub
2
Watral Jakub
Miejsca 7 - 8
Piergies Krzysztof
2
  5:11  11:5  11:8
Darul Grzegorz
1
Piergies Krzysztof
Miejsca 9 - 16
Palt Piotr
2
  11:2  11:3
Śledziński Rajmund
0
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
2
  11:3  11:5
Kłosiński Paweł
0
Wawrzyniak Mariusz
1
  8:11  11:5  5:11
Zubiel Wiesław
2
Parpura Michał
2
  11:4  11:6
Bąkała Piotr
0
Palt Piotr
2
  11:6  11:9
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
0
Zubiel Wiesław
0
  2:11  3:11
Parpura Michał
2
Palt Piotr
2
  12:10  7:11  11:6
Parpura Michał
1
Palt Piotr
Miejsca 11 - 12
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
2
  11:8  11:6
Zubiel Wiesław
0
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
Miejsca 13 - 16
Śledziński Rajmund
0
  5:11  2:11
Kłosiński Paweł
2
Wawrzyniak Mariusz
2
  13:11  11:4
Bąkała Piotr
0
Kłosiński Paweł
0
  6:11  9:11
Wawrzyniak Mariusz
2
Wawrzyniak Mariusz
Miejsca 15 - 16
Śledziński Rajmund
0
  8:11  8:11
Bąkała Piotr
2
Bąkała Piotr
Miejsca 17 - 32
Bye
Sztajnic Artur
Drzazga Robert
Bye
Bye
Pałac Maciej
Radłowski Tomasz
Bye
Bye
Bram Kamila
Matuszak Piotr
Bye
Bye
Kozłowska Beata
Bartyzel Artur
Bye
Sztajnic Artur
1
  11:7  10:12  11:13
Drzazga Robert
2
Pałac Maciej
2
  11:8  14:12
Radłowski Tomasz
0
Bram Kamila
1
  11:8  3:11  1:11
Matuszak Piotr
2
Kozłowska Beata
0
  6:11  0:11
Bartyzel Artur
2
Drzazga Robert
2
  11:5  11:7
Pałac Maciej
0
Matuszak Piotr
1
  10:12  12:10  9:11
Bartyzel Artur
2
Drzazga Robert
2
  11:6  7:11  12:10
Bartyzel Artur
1
Drzazga Robert
Miejsca 19 - 20
Pałac Maciej
1
  11:4  7:11  4:11
Matuszak Piotr
2
Matuszak Piotr
Miejsca 21 - 24
Sztajnic Artur
2
  11:2  11:3
Radłowski Tomasz
0
Bram Kamila
2
  11:4  11:7
Kozłowska Beata
0
Sztajnic Artur
2
  11:5  11:5
Bram Kamila
0
Sztajnic Artur
Miejsca 23 - 24
Radłowski Tomasz
1
  9:11  11:9  9:11
Kozłowska Beata
2
Kozłowska Beata
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 20:11:19 20-11-2017