TURNIEJ URODZINOWY IGI B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Kozik MarcinPotwierdzony Zabrze 118 1
1 Laszuk MarcinPotwierdzony Bytom 67 2
4 Szewczyk MateuszPotwierdzony Bielsko-Biała 147 3
3 Muszer TomaszPotwierdzony Łaziska Górne 143 4
23 Hlisnikovsky PetrPotwierdzony Cesky Tesin 2215 5
5 Wycisło WojciechPotwierdzony Łaziska Górne 256 6
9 Moravec Roman Potwierdzony Trinec 595 7
8 Jóźwiak PiotrPotwierdzony Bielsko Biała 426 8
13 Kędzierski MichałPotwierdzony Bielsko-Biała 967 9
15 Figura TomaszWalkover Bielsko-Biała 1137 10
12 Godzic MateuszPotwierdzony 952 11
14 Dziech JarosławWalkover 1112 12
7 Borg MichałPotwierdzony 402 13
16 Leńko MaciejPotwierdzony Bielsko-Biała 1179 14
11 Jaszczurowski PiotrPotwierdzony Bielsko-Biała 928 15
6 Bellinger MarkWalkover Tarnowskie Góry 263 16
24 Papierkowski SzymonPotwierdzony Bielsko-Biała 2262 17
19 Szymczyk MichałPotwierdzony Oświęcim 1339 18
21 Hernas NatanielPotwierdzony Bielsko-Biała 1688 19
20 Salamon PawełWalkover 1670 20
22 Porębski KrzysztofPotwierdzony Bielsko-Biała 1834 21
25 Kubiak PiotrPotwierdzony Jaworze 22
26 Smyrdek TomaszPotwierdzony Jaworze 23
18 Raczkowski GrzegorzPotwierdzony 1323 25
17 Lipski KajetanWalkover Bielsko-Biała 1239 32
10 Gil BartoszWalkover Kraków 637 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 26-06-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Laszuk Marcin
Bye
Salamon Paweł
2
  11:4  4:11  6:11  11:2  3:11
Figura Tomasz
3
Gil Bartosz
W
WALKOVER
Hlisnikovsky Petr
3
Bye
Borg Michał
Bellinger Mark
3
  7:11  11:5  11:8  10:12  11:0
Szymczyk Michał
2
Lipski Kajetan
W
WALKOVER
Moravec Roman
3
Godzic Mateusz
3
  12:10  11:3  4:11  11:9
Kubiak Piotr
1
Bye
Muszer Tomasz
Szewczyk Mateusz
Bye
Porębski Krzysztof
0
  9:11  7:11  5:11
Jaszczurowski Piotr
3
Dziech Jarosław
3
  11:5  11:5  11:6
Raczkowski Grzegorz
0
Hernas Nataniel
1
  12:10  6:11  9:11  6:11
Wycisło Wojciech
3
Jóźwiak Piotr
Bye
Smyrdek Tomasz
1
  3:11  11:4  7:11  6:11
Leńko Maciej
3
Kędzierski Michał
3
  7:11  9:11  11:5  14:12  11:6
Papierkowski Szymon
2
Bye
Kozik Marcin
Laszuk Marcin
3
  11:6  13:11  11:5
Figura Tomasz
0
Hlisnikovsky Petr
3
  11:7  1:11  11:6  11:8
Borg Michał
1
Bellinger Mark
1
  7:11  8:11  11:8  8:11
Moravec Roman
3
Godzic Mateusz
0
  4:11  2:11  7:11
Muszer Tomasz
3
Szewczyk Mateusz
3
  11:1  11:2  11:3
Jaszczurowski Piotr
0
Dziech Jarosław
0
  3:11  7:11  6:11
Wycisło Wojciech
3
Jóźwiak Piotr
3
  11:6  11:9  12:14  11:8
Leńko Maciej
1
Kędzierski Michał
0
  2:11  5:11  6:11
Kozik Marcin
3
Laszuk Marcin
3
  11:5  11:2  8:11  11:5
Hlisnikovsky Petr
1
Moravec Roman
2
  7:11  11:8  6:11  11:8  9:11
Muszer Tomasz
3
Szewczyk Mateusz
3
  11:6  11:7  11:6
Wycisło Wojciech
0
Jóźwiak Piotr
0
  3:11  7:11  4:11
Kozik Marcin
3
Laszuk Marcin
3
  9:11  11:6  11:8  11:8
Muszer Tomasz
1
Szewczyk Mateusz
1
  9:11  10:12  11:6  6:11
Kozik Marcin
3
Laszuk Marcin
1
  8:11  11:7  7:11  1:11
Kozik Marcin
3
Kozik Marcin
Miejsca 3 - 4
Muszer Tomasz
2
  11:9  9:11  8:11  11:7  9:11
Szewczyk Mateusz
3
Szewczyk Mateusz
Miejsca 5 - 8
Hlisnikovsky Petr
3
  11:8  11:7  9:11  11:4
Moravec Roman
1
Wycisło Wojciech
3
  11:9  11:5  11:9
Jóźwiak Piotr
0
Hlisnikovsky Petr
3
  7:11  8:11  11:9  11:9  11:9
Wycisło Wojciech
2
Hlisnikovsky Petr
Miejsca 7 - 8
Moravec Roman
3
  11:8  11:9  13:11
Jóźwiak Piotr
0
Moravec Roman
Miejsca 9 - 16
Figura Tomasz
3
  11:6  8:11  11:6  11:4
Borg Michał
1
Bellinger Mark
W
WALKOVER
Godzic Mateusz
3
Jaszczurowski Piotr
0
  9:11  7:11  11:13
Dziech Jarosław
3
Leńko Maciej
0
  5:11  6:11  7:11
Kędzierski Michał
3
Figura Tomasz
3
  11:6  11:3  11:8
Godzic Mateusz
0
Dziech Jarosław
W
WALKOVER
Kędzierski Michał
3
Figura Tomasz
W
WALKOVER
Kędzierski Michał
3
Kędzierski Michał
Miejsca 11 - 12
Godzic Mateusz
Bye
Godzic Mateusz
Miejsca 13 - 16
Borg Michał
Bye
Jaszczurowski Piotr
0
  7:11  3:11  3:11
Leńko Maciej
3
Borg Michał
3
  9:11  11:9  11:9  11:9
Leńko Maciej
1
Borg Michał
Miejsca 15 - 16
Bye
Jaszczurowski Piotr
Jaszczurowski Piotr
Miejsca 17 - 32
Bye
Salamon Paweł
Bye
Bye
Szymczyk Michał
Bye
Kubiak Piotr
Bye
Bye
Porębski Krzysztof
Raczkowski Grzegorz
0
  3:11  7:11  10:12
Hernas Nataniel
3
Bye
Smyrdek Tomasz
Papierkowski Szymon
Bye
Salamon Paweł
Bye
Szymczyk Michał
3
  11:4  11:5  11:9
Kubiak Piotr
0
Porębski Krzysztof
0
  13:15  5:11  10:12
Hernas Nataniel
3
Smyrdek Tomasz
0
  1:11  5:11  6:11
Papierkowski Szymon
3
Salamon Paweł
0
  14:16  8:11  8:11
Szymczyk Michał
3
Hernas Nataniel
2
  13:11  8:11  11:13  11:7  9:11
Papierkowski Szymon
3
Szymczyk Michał
1
  5:11  11:8  8:11  6:11
Papierkowski Szymon
3
Papierkowski Szymon
Miejsca 19 - 20
Salamon Paweł
W
WALKOVER
Hernas Nataniel
3
Hernas Nataniel
Miejsca 21 - 24
Bye
Kubiak Piotr
Porębski Krzysztof
3
  11:5  11:6  11:4
Smyrdek Tomasz
0
Kubiak Piotr
0
  4:11  1:11  4:11
Porębski Krzysztof
3
Porębski Krzysztof
Miejsca 23 - 24
Bye
Smyrdek Tomasz
Smyrdek Tomasz
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Raczkowski Grzegorz
Bye
Bye
Bye
Bye
Raczkowski Grzegorz
Bye
Bye
Raczkowski Grzegorz
Raczkowski Grzegorz
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:31:55 21-09-2017