Tecnifibre&Stacja Squash Cup vol.3 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
8 Szymaczek PiotrPotwierdzony Bogucin 571 1
4 Przybylski TomaszPotwierdzony Leszno 396 2
19 Maliński MichałPotwierdzony Poznań 2550 3
2 Jabłoński PawełPotwierdzony 307 4
3 Jaworski MarcinPotwierdzony Poznań 392 5
6 Grzechowiak JarosławPotwierdzony Poznań 481 6
5 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 412 7
1 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 242 8
17 Zdrojewski DanielPotwierdzony 1624 9
7 Czarnota KacperPotwierdzony Poznań 559 10
11 Wojciechowski JakubPotwierdzony 1086 11
13 Dyczkowski JakubPotwierdzony Poznań 1114 12
10 Kroll WojciechPotwierdzony Poznań 1078 13
12 Kałmuczak MonikaPotwierdzony Poznań 1100 14
18 Szymaczek MichałPotwierdzony 1369 15
21 Górecka AleksandraPotwierdzony Poznań 2821 16
22 Siodmiak MikołajPotwierdzony Bydgoszcz 3110 17
14 Sierżant AdrianPotwierdzony Poznań 1135 18
16 Chojnacki JakubPotwierdzony Poznań 1328 19
9 Kwaśniewska KarolinaPotwierdzony Poznań 692 20
20 Kłosowicz MaciejPotwierdzony Poznań 2656 21
23 Różak AxelPotwierdzony Poznań 3207 22
15 Górecki ArnoldPotwierdzony Poznań 2289 23


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Firfas Rafał
Bye
Bye
Górecka Aleksandra
Dyczkowski Jakub
2
  8:11  11:7  11:7
Sierżant Adrian
1
Bye
Szymaczek Piotr
Czarnota Kacper
Bye
Kwaśniewska Karolina
0
  7:11  5:11
Maliński Michał
2
Kałmuczak Monika
2
  11:5  11:8
Różak Axel
0
Bye
Jaworski Marcin
Przybylski Tomasz
Bye
Zdrojewski Daniel
2
  11:2  11:2
Kłosowicz Maciej
0
Kroll Wojciech
2
  11:9  11:6
Siodmiak Mikołaj
0
Bye
Grzechowiak Jarosław
Zarwański Piotr
Bye
Wojciechowski Jakub
2
  11:9  11:4
Chojnacki Jakub
0
Górecki Arnold
0
  3:11  3:11
Szymaczek Michał
2
Bye
Jabłoński Paweł
Firfas Rafał
2
  12:10  11:3
Górecka Aleksandra
0
Dyczkowski Jakub
1
  5:11  11:9  3:11
Szymaczek Piotr
2
Czarnota Kacper
0
  3:11  3:11
Maliński Michał
2
Kałmuczak Monika
1
  8:11  11:9  4:11
Jaworski Marcin
2
Przybylski Tomasz
2
  6:11  11:9  11:8
Zdrojewski Daniel
1
Kroll Wojciech
0
  4:11  7:11
Grzechowiak Jarosław
2
Zarwański Piotr
2
  11:9  11:7
Wojciechowski Jakub
0
Szymaczek Michał
1
  8:11  11:7  5:11
Jabłoński Paweł
2
Firfas Rafał
0
  6:11  5:11
Szymaczek Piotr
2
Maliński Michał
2
  11:6  11:8
Jaworski Marcin
0
Przybylski Tomasz
2
  8:11  11:9  11:9
Grzechowiak Jarosław
1
Zarwański Piotr
0
  8:11  8:11
Jabłoński Paweł
2
Szymaczek Piotr
3
  11:8  11:5  11:5
Maliński Michał
0
Przybylski Tomasz
3
  11:6  14:12  11:7
Jabłoński Paweł
0
Szymaczek Piotr
3
  11:9  11:6  11:3
Przybylski Tomasz
0
Szymaczek Piotr
Miejsca 3 - 4
Maliński Michał
3
  11:7  11:9  12:10
Jabłoński Paweł
0
Maliński Michał
Miejsca 5 - 8
Firfas Rafał
0
  9:11  10:12
Jaworski Marcin
2
Grzechowiak Jarosław
2
  11:4  12:10
Zarwański Piotr
0
Jaworski Marcin
2
  11:3  8:11  11:4
Grzechowiak Jarosław
1
Jaworski Marcin
Miejsca 7 - 8
Firfas Rafał
0
  0:11  0:11
Zarwański Piotr
2
Zarwański Piotr
Miejsca 9 - 16
Górecka Aleksandra
1
  13:11  4:11  2:11
Dyczkowski Jakub
2
Czarnota Kacper
2
  11:7  11:8
Kałmuczak Monika
0
Zdrojewski Daniel
2
  11:2  8:11  11:9
Kroll Wojciech
1
Wojciechowski Jakub
2
  11:3  11:6
Szymaczek Michał
0
Dyczkowski Jakub
0
  8:11  8:11
Czarnota Kacper
2
Zdrojewski Daniel
2
  11:9  11:5
Wojciechowski Jakub
0
Czarnota Kacper
0
  9:11  10:12
Zdrojewski Daniel
2
Zdrojewski Daniel
Miejsca 11 - 12
Dyczkowski Jakub
0
  6:11  5:11
Wojciechowski Jakub
2
Wojciechowski Jakub
Miejsca 13 - 16
Górecka Aleksandra
1
  10:12  11:6  7:11
Kałmuczak Monika
2
Kroll Wojciech
2
  12:10  11:9
Szymaczek Michał
0
Kałmuczak Monika
1
  3:11  11:5  5:11
Kroll Wojciech
2
Kroll Wojciech
Miejsca 15 - 16
Górecka Aleksandra
0
  5:11  7:11
Szymaczek Michał
2
Szymaczek Michał
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Sierżant Adrian
Bye
Bye
Kwaśniewska Karolina
Różak Axel
Bye
Bye
Kłosowicz Maciej
Siodmiak Mikołaj
Bye
Bye
Chojnacki Jakub
Górecki Arnold
Bye
Bye
Sierżant Adrian
Kwaśniewska Karolina
2
  11:2  11:8
Różak Axel
0
Kłosowicz Maciej
0
  8:11  6:11
Siodmiak Mikołaj
2
Chojnacki Jakub
2
  15:13  11:4
Górecki Arnold
0
Sierżant Adrian
2
  11:13  11:5  11:4
Kwaśniewska Karolina
1
Siodmiak Mikołaj
2
  13:15  12:10  11:2
Chojnacki Jakub
1
Sierżant Adrian
0
  8:11  7:11
Siodmiak Mikołaj
2
Siodmiak Mikołaj
Miejsca 19 - 20
Kwaśniewska Karolina
0
  6:11  9:11
Chojnacki Jakub
2
Chojnacki Jakub
Miejsca 21 - 24
Bye
Różak Axel
Kłosowicz Maciej
2
  11:5  11:4
Górecki Arnold
0
Różak Axel
0
  9:11  7:11
Kłosowicz Maciej
2
Kłosowicz Maciej
Miejsca 23 - 24
Bye
Górecki Arnold
Górecki Arnold
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:22:21 22-11-2017