Tecnifibre & Stacja Squash Cup vol.2 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
16 Szymaczek PiotrPotwierdzony Bogucin 936 1
4 Grzelczak WłodzimierzPotwierdzony Poznań 293 2
1 Kieruzal PiotrPotwierdzony Poznań 130 3
22 Marcinkowski MateuszPotwierdzony Poznań 1546 4
21 Wojciechowski JakubPotwierdzony 1536 5
5 Borg MichałPotwierdzony 306 6
6 Jabłoński PawełPotwierdzony 309 7
2 Drążkowiak SebastianPotwierdzony Poznań 181 8
32 Maliński MichałPotwierdzony Poznań 9
13 Magdziarz PawełPotwierdzony Poznań 702 10
25 Marcinkowski ŁukaszPotwierdzony Poznań 1693 11
9 Bogacz KrzysztofPotwierdzony Poznań 450 12
23 Zdrojewski DanielPotwierdzony 1570 13
10 Rydz RomualdPotwierdzony Poznań 550 14
28 Górecki ArnoldPotwierdzony Poznań 3123 15
3 Cendal SzymonWalkover Brodowo 191 16
20 Dobrzyński WojciechPotwierdzony Kiekrz 1295 17
27 Kopacz MarcinPotwierdzony Chrzanów 316 18
8 Bałdyga ArturPotwierdzony Poznań 437 19
12 Czarnota KacperPotwierdzony Poznań 659 20
14 Lipski MateuszPotwierdzony Poznań 734 21
15 Kałmuczak MonikaPotwierdzony Poznań 926 22
31 Siodmiak MikołajPotwierdzony Bydgoszcz 23
19 Kanas MarcinPotwierdzony Potasze 1232 24
7 Pikul DawidPotwierdzony Skórzewo 374 25
11 Kowalczyk EmilPotwierdzony Kościan 582 26
29 Górecki MateuszPotwierdzony Poznań 3185 27
26 Kowalczyk DariuszPotwierdzony Kościan 1811 28
17 Dyczkowski JakubPotwierdzony Poznań 1019 29
30 Górecka AleksandraPotwierdzony Poznań 3191 30
18 Sierżant AdrianPotwierdzony Poznań 1076 31
24 Jankowiak JuliuszPotwierdzony Poznań 1603 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 09-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kieruzal Piotr
2
  11:8  11:8
Dyczkowski Jakub
0
Dobrzyński Wojciech
1
  9:11  11:5  11:13
Magdziarz Paweł
2
Górecki Arnold
2
  3:11  11:9  12:10
Kowalczyk Emil
1
Kałmuczak Monika
1
  4:11  12:10  8:11
Borg Michał
2
Jabłoński Paweł
2
  11:7  11:5
Kowalczyk Dariusz
0
Czarnota Kacper
1
  8:11  11:9  9:11
Marcinkowski Łukasz
2
Zdrojewski Daniel
2
  11:0  11:3
Kanas Marcin
0
Jankowiak Juliusz
0
  5:11  3:11
Grzelczak Włodzimierz
2
Cendal Szymon
2
  11:7  11:8
Górecki Mateusz
0
Wojciechowski Jakub
2
  11:4  12:14  11:9
Siodmiak Mikołaj
1
Marcinkowski Mateusz
2
  11:8  11:3
Sierżant Adrian
0
Bogacz Krzysztof
2
  11:4  11:5
Bałdyga Artur
0
Pikul Dawid
0
  6:11  5:11
Szymaczek Piotr
2
Lipski Mateusz
0
  6:11  4:11
Rydz Romuald
2
Górecka Aleksandra
0
  6:11  2:11
Maliński Michał
2
Kopacz Marcin
0
  6:11  5:11
Drążkowiak Sebastian
2
Kieruzal Piotr
2
  11:7  11:9
Magdziarz Paweł
0
Górecki Arnold
0
  4:11  9:11
Borg Michał
2
Jabłoński Paweł
2
  11:7  11:8
Marcinkowski Łukasz
0
Zdrojewski Daniel
0
  7:11  4:11
Grzelczak Włodzimierz
2
Cendal Szymon
1
  8:11  11:8  12:14
Wojciechowski Jakub
2
Marcinkowski Mateusz
2
  14:12  11:6
Bogacz Krzysztof
0
Szymaczek Piotr
2
  11:5  11:6
Rydz Romuald
0
Maliński Michał
1
  9:11  11:3  9:11
Drążkowiak Sebastian
2
Kieruzal Piotr
2
  8:11  11:7  11:7
Borg Michał
1
Jabłoński Paweł
0
  8:11  9:11
Grzelczak Włodzimierz
2
Wojciechowski Jakub
1
  7:11  11:9  5:11
Marcinkowski Mateusz
2
Szymaczek Piotr
2
  14:12  10:12  11:4
Drążkowiak Sebastian
1
Kieruzal Piotr
1
  11:5  8:11  9:11  6:11
Grzelczak Włodzimierz
3
Marcinkowski Mateusz
0
  3:11  3:11  4:11
Szymaczek Piotr
3
Grzelczak Włodzimierz
0
  8:11  3:11  9:11
Szymaczek Piotr
3
Szymaczek Piotr
Miejsca 3 - 4
Kieruzal Piotr
3
  11:3  11:5  11:5
Marcinkowski Mateusz
0
Kieruzal Piotr
Miejsca 5 - 8
Borg Michał
2
  11:5  9:11  11:9
Jabłoński Paweł
1
Wojciechowski Jakub
2
  11:7  11:6
Drążkowiak Sebastian
0
Borg Michał
1
  11:5  10:12  4:11
Wojciechowski Jakub
2
Wojciechowski Jakub
Miejsca 7 - 8
Jabłoński Paweł
2
  11:4  11:6
Drążkowiak Sebastian
0
Jabłoński Paweł
Miejsca 9 - 16
Magdziarz Paweł
2
  9:11  11:8  11:6
Górecki Arnold
1
Marcinkowski Łukasz
2
  9:11  11:8  11:9
Zdrojewski Daniel
1
Cendal Szymon
W
WALKOVER
Bogacz Krzysztof
2
Rydz Romuald
1
  13:11  15:17  8:11
Maliński Michał
2
Magdziarz Paweł
2
  11:8  11:7
Marcinkowski Łukasz
0
Bogacz Krzysztof
1
  11:5  9:11  8:11
Maliński Michał
2
Magdziarz Paweł
0
  9:11  6:11
Maliński Michał
2
Maliński Michał
Miejsca 11 - 12
Marcinkowski Łukasz
2
  8:11  11:6  11:7
Bogacz Krzysztof
1
Marcinkowski Łukasz
Miejsca 13 - 16
Górecki Arnold
0
  3:11  6:11
Zdrojewski Daniel
2
Bye
Rydz Romuald
Zdrojewski Daniel
2
  11:6  11:5
Rydz Romuald
0
Zdrojewski Daniel
Miejsca 15 - 16
Górecki Arnold
Bye
Górecki Arnold
Miejsca 17 - 32
Dyczkowski Jakub
0
  8:11  6:11
Dobrzyński Wojciech
2
Kowalczyk Emil
1
  8:11  11:8  8:11
Kałmuczak Monika
2
Kowalczyk Dariusz
0
  3:11  9:11
Czarnota Kacper
2
Kanas Marcin
2
  11:3  11:2
Jankowiak Juliusz
0
Górecki Mateusz
0
  4:11  5:11
Siodmiak Mikołaj
2
Sierżant Adrian
0
  0:11  5:11
Bałdyga Artur
2
Pikul Dawid
0
  6:11  5:11
Lipski Mateusz
2
Górecka Aleksandra
0
  5:11  10:12
Kopacz Marcin
2
Dobrzyński Wojciech
2
  11:2  11:3
Kałmuczak Monika
0
Czarnota Kacper
2
  11:9  11:7
Kanas Marcin
0
Siodmiak Mikołaj
0
  8:11  6:11
Bałdyga Artur
2
Lipski Mateusz
0
  6:11  9:11
Kopacz Marcin
2
Dobrzyński Wojciech
2
  11:6  12:10
Czarnota Kacper
0
Bałdyga Artur
0
  9:11  8:11
Kopacz Marcin
2
Dobrzyński Wojciech
2
  11:8  9:11  11:6
Kopacz Marcin
1
Dobrzyński Wojciech
Miejsca 19 - 20
Czarnota Kacper
1
  4:11  11:4  7:11
Bałdyga Artur
2
Bałdyga Artur
Miejsca 21 - 24
Kałmuczak Monika
2
  11:9  11:6
Kanas Marcin
0
Siodmiak Mikołaj
0
  8:11  6:11
Lipski Mateusz
2
Kałmuczak Monika
1
  10:12  11:3  5:11
Lipski Mateusz
2
Lipski Mateusz
Miejsca 23 - 24
Kanas Marcin
1
  12:10  4:11  2:11
Siodmiak Mikołaj
2
Siodmiak Mikołaj
Miejsca 25 - 32
Dyczkowski Jakub
1
  9:11  11:9  8:11
Kowalczyk Emil
2
Kowalczyk Dariusz
2
  11:6  11:9
Jankowiak Juliusz
0
Górecki Mateusz
2
  11:3  14:12
Sierżant Adrian
0
Pikul Dawid
2
  9:11  11:9  11:7
Górecka Aleksandra
1
Kowalczyk Emil
2
  7:11  11:7  11:5
Kowalczyk Dariusz
1
Górecki Mateusz
0
  11:13  4:11
Pikul Dawid
2
Kowalczyk Emil
1
  12:14  11:9  4:11
Pikul Dawid
2
Pikul Dawid
Miejsca 27 - 28
Kowalczyk Dariusz
0
  6:11  7:11
Górecki Mateusz
2
Górecki Mateusz
Miejsca 29 - 32
Dyczkowski Jakub
2
  5:11  11:5  11:7
Jankowiak Juliusz
1
Sierżant Adrian
0
  4:11  8:11
Górecka Aleksandra
2
Dyczkowski Jakub
2
  11:8  11:6
Górecka Aleksandra
0
Dyczkowski Jakub
Miejsca 31 - 32
Jankowiak Juliusz
0
  7:11  6:11
Sierżant Adrian
2
Sierżant Adrian
Stan na: 09:30:15 15-12-2017