Toscania Fit Squash Cup kat. B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kurman RadosławBrak informacji Lubin 205 1
4 Milczarkiewicz ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 346 2
2 Chocaj PatrykBrak informacji Kalisz 295 3
3 Jagiełowicz SylwesterBrak informacji Zielona Góra 308 4
5 Mohamed NaziaBrak informacji Toruń 377 5
11 Sobków SzymonBrak informacji Zielona Góra 682 6
15 Kowalczyk EmilBrak informacji Kościan 1221 7
10 Pilarczyk MarcinBrak informacji Wolsztyn 521 8
8 Przybylski TomaszPotwierdzony Leszno 413 9
7 Rembowiecki ArkadiuszBrak informacji Zielona Góra 411 10
6 Kowalski GrzegorzPotwierdzony Olbrachtów 407 11
9 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 467 12
16 Sendrowicz DawidBrak informacji Kościan 2216 13
13 Borowski MaciejBrak informacji Kalisz 1500 14
14 Ziemek BartoszBrak informacji Leszno 1215 15
12 Raburski MironPotwierdzony 766 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 08-05-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kurman Radosław
2
  11:8  11:6
Ziemek Bartosz
0
Sobków Szymon
2
  11:7  3:11  13:11
Kowalski Grzegorz
1
Przybylski Tomasz
1
  11:7  9:11  7:11
Pilarczyk Marcin
2
Borowski Maciej
0
  10:12  8:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Milczarkiewicz Łukasz
2
  11:2  8:11  11:4
Raburski Miron
1
Zarwański Piotr
1
  11:9  11:13  7:11
Mohamed Nazia
2
Rembowiecki Arkadiusz
1
  8:11  11:7  5:11
Kowalczyk Emil
2
Sendrowicz Dawid
0
  5:11  4:11
Chocaj Patryk
2
Kurman Radosław
2
  11:6  11:3
Sobków Szymon
0
Pilarczyk Marcin
0
  9:11  5:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Milczarkiewicz Łukasz
2
  11:4  7:11  11:7
Mohamed Nazia
1
Kowalczyk Emil
0
  8:11  5:11
Chocaj Patryk
2
Kurman Radosław
3
  10:12  11:9  11:8  11:6
Jagiełowicz Sylwester
1
Milczarkiewicz Łukasz
3
  4:11  11:13  12:10  11:4  11:8
Chocaj Patryk
2
Kurman Radosław
3
  11:6  11:9  6:11  11:5
Milczarkiewicz Łukasz
1
Kurman Radosław
Miejsca 3 - 4
Jagiełowicz Sylwester
0
  8:11  7:11  6:11
Chocaj Patryk
3
Chocaj Patryk
Miejsca 5 - 8
Sobków Szymon
2
WALKOVER
Pilarczyk Marcin
W
Mohamed Nazia
2
  2:11  11:8  11:8
Kowalczyk Emil
1
Sobków Szymon
0
  6:11  5:11
Mohamed Nazia
2
Mohamed Nazia
Miejsca 7 - 8
Pilarczyk Marcin
W
WALKOVER
Kowalczyk Emil
2
Kowalczyk Emil
Miejsca 9 - 16
Ziemek Bartosz
0
  7:11  7:11
Kowalski Grzegorz
2
Przybylski Tomasz
2
  11:9  11:8
Borowski Maciej
0
Raburski Miron
0
  8:11  5:11
Zarwański Piotr
2
Rembowiecki Arkadiusz
2
  11:1  11:9
Sendrowicz Dawid
0
Kowalski Grzegorz
0
  3:11  7:11
Przybylski Tomasz
2
Zarwański Piotr
0
  9:11  4:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Przybylski Tomasz
2
  11:9  11:5
Rembowiecki Arkadiusz
0
Przybylski Tomasz
Miejsca 11 - 12
Kowalski Grzegorz
2
  12:10  10:12  11:9
Zarwański Piotr
1
Kowalski Grzegorz
Miejsca 13 - 16
Ziemek Bartosz
0
  10:12  4:11
Borowski Maciej
2
Raburski Miron
0
  5:11  7:11
Sendrowicz Dawid
2
Borowski Maciej
0
  8:11  7:11
Sendrowicz Dawid
2
Sendrowicz Dawid
Miejsca 15 - 16
Ziemek Bartosz
2
  11:0  11:0
Raburski Miron
0
Ziemek Bartosz
Stan na: 05:40:08 26-09-2017