Turniej Barbórkowy kat. B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kotra MichałBrak informacji Rzeszów 6 1
2 Pytlowany JakubBrak informacji Kraków 23 2
6 Jachimowicz MichałBrak informacji Kraków 46 3
3 Rusek StanisławBrak informacji Kraków 35 4
4 Mazurkiewicz FilipBrak informacji Kraków 38 5
8 Laszuk MarcinPotwierdzony Bytom 51 6
16 Muszer TomaszPotwierdzony Łaziska Górne 113 7
5 Dróżdż Przemysław Brak informacji Sanok 41 8
13 Giemza MikołajBrak informacji Piekoszów 65 9
15 Krzyżaniak MikołajBrak informacji Kraków 91 10
10 Bolechała TomaszBrak informacji Kraków 55 11
14 Pietras KrzysztofWalkover Kraków 84 12
9 Pilch MichałBrak informacji Skawina 54 13
29 Karczewski TomaszWalkover Kraków 1791 14
11 Wilczyński TomaszWalkover Kraków 56 16
12 Brzezicki JakubWalkover 61 16
19 Tarach RadosławBrak informacji Kraków 173 17
20 Politański MaciejBrak informacji Kraków 198 18
28 Kruzel MichałBrak informacji Kraków 1437 19
38 Herudziński JacekBrak informacji 20
23 Rewera KarolPotwierdzony Kraków 351 21
25 Dukielski GrzegorzPotwierdzony Wieliczka 535 22
31 Madeja RadosławBrak informacji Kraków 2233 23
17 Godula MaciejPotwierdzony Kraków 138 25
24 Połeć SławomirBrak informacji Kraków 491 26
40 Szostak BartoszBrak informacji Niepołomice 27
37 Juszkiewicz KarolBrak informacji Wieliczka 28
22 Świeca BartoszPotwierdzony 284 29
30 Słaby MichałBrak informacji Kraków 1878 30
18 Dużynski MiłoszWalkover Kraków 144 32
7 Wielgus MaksymilianWalkover Zakopane 48 32
33 Płonka PawełWalkover Kraków 32
27 Gulewicz JerzyBrak informacji Białystok 1331 33
32 Widerski PiotrPotwierdzony 34
34 Lizak MichałBrak informacji Kraków 35
26 Wdaniec MichałBrak informacji Jaworzno 818 36
39 Mazur WojtekBrak informacji Wieliczka 37
36 Samolej JarosławBrak informacji Niepołomice 38
35 Dzido TymoteuszBrak informacji Wieliczka 39
21 Chojnacki SebastianWalkover Kraków 279 40


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 04-12-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kotra Michał
Bye
Bye
Juszkiewicz Karol
Widerski Piotr
1
  11:9  2:11  9:11
Kruzel Michał
2
Bye
Krzyżaniak Mikołaj
Muszer Tomasz
Bye
Bye
Dużynski Miłosz
Karczewski Tomasz
2
  11:4  11:6
Dzido Tymoteusz
0
Bye
Wielgus Maksymilian
Laszuk Marcin
Bye
Bye
Politański Maciej
Połeć Sławomir
2
  11:4  11:3
Wdaniec Michał
0
Bye
Pietras Krzysztof
Wilczyński Tomasz
Bye
Bye
Słaby Michał
Samolej Jarosław
0
  2:11  8:11
Dukielski Grzegorz
2
Bye
Rusek Stanisław
Mazurkiewicz Filip
Bye
Świeca Bartosz
2
  11:9  8:11  13:11
Chojnacki Sebastian
1
Rewera Karol
Bye
Bye
Giemza Mikołaj
Brzezicki Jakub
Bye
Gulewicz Jerzy
0
  8:11  5:11
Godula Maciej
2
Tarach Radosław
Bye
Bye
Jachimowicz Michał
Dróżdż Przemysław
Bye
Płonka Paweł
2
  11:6  11:7
Mazur Wojtek
0
Madeja Radosław
Bye
Bye
Pilch Michał
Bolechała Tomasz
Bye
Herudziński Jacek
2
  5:11  11:9  11:6
Lizak Michał
1
Szostak Bartosz
Bye
Bye
Pytlowany Jakub
Kotra Michał
2
  11:6  11:3
Juszkiewicz Karol
0
Kruzel Michał
0
  4:11  9:11
Krzyżaniak Mikołaj
2
Muszer Tomasz
2
WALKOVER
Dużynski Miłosz
W
Karczewski Tomasz
2
WALKOVER
Wielgus Maksymilian
W
Laszuk Marcin
2
  9:11  11:8  12:10
Politański Maciej
1
Połeć Sławomir
0
  8:11  6:11
Pietras Krzysztof
2
Wilczyński Tomasz
2
  11:5  11:7
Słaby Michał
0
Dukielski Grzegorz
0
  4:11  2:11
Rusek Stanisław
2
Mazurkiewicz Filip
2
  11:1  11:7
Świeca Bartosz
0
Rewera Karol
0
  6:11  9:11
Giemza Mikołaj
2
Brzezicki Jakub
2
  11:9  11:6
Godula Maciej
0
Tarach Radosław
0
  4:11  7:11
Jachimowicz Michał
2
Dróżdż Przemysław
2
  11:5  11:5
Płonka Paweł
0
Madeja Radosław
1
  4:11  11:7  5:11
Pilch Michał
2
Bolechała Tomasz
2
  11:8  11:9
Herudziński Jacek
0
Szostak Bartosz
0
  2:11  4:11
Pytlowany Jakub
2
Kotra Michał
2
  11:4  11:5
Krzyżaniak Mikołaj
0
Muszer Tomasz
2
  11:8  11:8
Karczewski Tomasz
0
Laszuk Marcin
2
  8:11  11:7  15:13
Pietras Krzysztof
1
Wilczyński Tomasz
0
  6:11  9:11
Rusek Stanisław
2
Mazurkiewicz Filip
2
  11:3  9:11  11:4
Giemza Mikołaj
1
Brzezicki Jakub
0
  5:11  14:16
Jachimowicz Michał
2
Dróżdż Przemysław
2
  11:6  8:11  11:7
Pilch Michał
1
Bolechała Tomasz
1
  6:11  11:7  4:11
Pytlowany Jakub
2
Kotra Michał
2
  11:3  11:6
Muszer Tomasz
0
Laszuk Marcin
0
  5:11  7:11
Rusek Stanisław
2
Mazurkiewicz Filip
1
  11:4  6:11  7:11
Jachimowicz Michał
2
Dróżdż Przemysław
0
  6:11  5:11
Pytlowany Jakub
2
Kotra Michał
3
  11:4  8:11  11:6  11:2
Rusek Stanisław
1
Jachimowicz Michał
0
  7:11  10:12  8:11
Pytlowany Jakub
3
Kotra Michał
3
  12:10  11:3  11:7
Pytlowany Jakub
0
Kotra Michał
Miejsca 3 - 4
Rusek Stanisław
2
  9:11  11:2  10:12  13:11  9:11
Jachimowicz Michał
3
Jachimowicz Michał
Miejsca 5 - 8
Muszer Tomasz
0
  4:11  4:11
Laszuk Marcin
2
Mazurkiewicz Filip
2
  4:11  11:2  11:8
Dróżdż Przemysław
1
Laszuk Marcin
1
  11:9  6:11  8:11
Mazurkiewicz Filip
2
Mazurkiewicz Filip
Miejsca 7 - 8
Muszer Tomasz
2
WALKOVER
Dróżdż Przemysław
W
Muszer Tomasz
Miejsca 9 - 16
Krzyżaniak Mikołaj
2
  11:5  11:5
Karczewski Tomasz
0
Pietras Krzysztof
2
WALKOVER
Wilczyński Tomasz
W
Giemza Mikołaj
2
WALKOVER
Brzezicki Jakub
W
Pilch Michał
1
  6:11  11:6  7:11
Bolechała Tomasz
2
Krzyżaniak Mikołaj
2
WALKOVER
Pietras Krzysztof
W
Giemza Mikołaj
2
  10:12  11:4  12:10
Bolechała Tomasz
1
Krzyżaniak Mikołaj
0
  5:11  6:11
Giemza Mikołaj
2
Giemza Mikołaj
Miejsca 11 - 12
Bye
Bolechała Tomasz
Bolechała Tomasz
Miejsca 13 - 16
Karczewski Tomasz
Bye
Bye
Pilch Michał
Karczewski Tomasz
W
WALKOVER
Pilch Michał
2
Pilch Michał
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Miejsca 17 - 32
Juszkiewicz Karol
0
  1:11  2:11
Kruzel Michał
2
Bye
Bye
Politański Maciej
2
  11:6  13:11
Połeć Sławomir
0
Słaby Michał
0
  3:11  6:11
Dukielski Grzegorz
2
Świeca Bartosz
0
  10:12  3:11
Rewera Karol
2
Godula Maciej
0
  5:11  5:11
Tarach Radosław
2
Płonka Paweł
1
  2:11  11:7  10:12
Madeja Radosław
2
Herudziński Jacek
2
  11:2  11:1
Szostak Bartosz
0
Kruzel Michał
Bye
Politański Maciej
2
  11:5  11:6
Dukielski Grzegorz
0
Rewera Karol
0
  0:11  1:11
Tarach Radosław
2
Madeja Radosław
0
  6:11  8:11
Herudziński Jacek
2
Kruzel Michał
0
  5:11  5:11
Politański Maciej
2
Tarach Radosław
2
  11:6  11:5
Herudziński Jacek
0
Politański Maciej
0
  6:11  8:11
Tarach Radosław
2
Tarach Radosław
Miejsca 19 - 20
Kruzel Michał
2
  8:11  11:9  11:3
Herudziński Jacek
1
Kruzel Michał
Miejsca 21 - 24
Bye
Dukielski Grzegorz
Rewera Karol
2
  11:8  11:7
Madeja Radosław
0
Dukielski Grzegorz
W
WALKOVER
Rewera Karol
2
Rewera Karol
Miejsca 23 - 24
Bye
Madeja Radosław
Madeja Radosław
Miejsca 25 - 32
Juszkiewicz Karol
Bye
Połeć Sławomir
2
  11:4  11:8
Słaby Michał
0
Świeca Bartosz
0
  6:11  6:11
Godula Maciej
2
Płonka Paweł
W
WALKOVER
Szostak Bartosz
2
Juszkiewicz Karol
0
  5:11  9:11
Połeć Sławomir
2
Godula Maciej
2
  11:2  11:5
Szostak Bartosz
0
Połeć Sławomir
1
  11:5  5:11  7:11
Godula Maciej
2
Godula Maciej
Miejsca 27 - 28
Juszkiewicz Karol
0
  5:11  0:11
Szostak Bartosz
2
Szostak Bartosz
Miejsca 29 - 32
Bye
Słaby Michał
Świeca Bartosz
Bye
Słaby Michał
0
  9:11  9:11
Świeca Bartosz
2
Świeca Bartosz
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Widerski Piotr
Bye
Bye
Bye
Dzido Tymoteusz
Bye
Bye
Bye
Wdaniec Michał
Bye
Bye
Bye
Samolej Jarosław
Bye
Bye
Chojnacki Sebastian
Bye
Bye
Bye
Gulewicz Jerzy
Bye
Bye
Bye
Mazur Wojtek
Bye
Bye
Bye
Lizak Michał
Bye
Bye
Bye
Widerski Piotr
Bye
Dzido Tymoteusz
Bye
Wdaniec Michał
Bye
Samolej Jarosław
Chojnacki Sebastian
Bye
Gulewicz Jerzy
Bye
Mazur Wojtek
Bye
Lizak Michał
Bye
Widerski Piotr
2
  11:6  11:3
Dzido Tymoteusz
0
Wdaniec Michał
2
  11:5  11:7
Samolej Jarosław
0
Chojnacki Sebastian
1
  17:19  11:5  9:11
Gulewicz Jerzy
2
Mazur Wojtek
0
  5:11  4:11
Lizak Michał
2
Widerski Piotr
2
  11:4  6:11  11:9
Wdaniec Michał
1
Gulewicz Jerzy
2
  11:7  11:0
Lizak Michał
0
Widerski Piotr
0
  7:11  9:11
Gulewicz Jerzy
2
Gulewicz Jerzy
Miejsca 35 - 36
Wdaniec Michał
1
  12:10  9:11  10:12
Lizak Michał
2
Lizak Michał
Miejsca 37 - 40
Dzido Tymoteusz
1
  9:11  13:11  8:11
Samolej Jarosław
2
Chojnacki Sebastian
W
WALKOVER
Mazur Wojtek
2
Samolej Jarosław
0
  6:11  4:11
Mazur Wojtek
2
Mazur Wojtek
Miejsca 39 - 40
Dzido Tymoteusz
Bye
Dzido Tymoteusz
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:50:54 17-12-2017