Turniej C PFS 200+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
3 Kopiec TomaszPotwierdzony Łódź 294 1
5 Motyka DamianPotwierdzony Łódź 412 2
1 Janiszewski MichałPotwierdzony Łódź 200 3
9 Małgorzaciak PawełPotwierdzony Łódź 637 4
8 Piątkowski MarcinPotwierdzony Łódź 627 5
4 Surray PeterWalkover Częstochowa 407 6
21 Wyrzykowski RobertPotwierdzony Łódź 1421 7
19 Mankiewicz MichałPotwierdzony Łódź 1184 8
18 Gwóźdź MarcinPotwierdzony Łódź 1153 9
13 Banaszek ArkadiuszPotwierdzony Ustronie 841 10
10 Tarsalewski RafałPotwierdzony Pabianice 640 11
6 Maciak RafałPotwierdzony Łódź 545 12
15 Supeł TomaszPotwierdzony Łódź 970 13
17 Suliński PiotrPotwierdzony 1125 14
7 Wojciechowski KrzysztofWalkover Łódź 547 15
16 Walaszczyk RafałWalkover Łódź 976 16
11 Kaźmierczak KacperPotwierdzony Łódź 728 17
26 Gorczyca PawełPotwierdzony Aleksandrów Łódzki 2883 18
25 Talar MarcinPotwierdzony Łódź 2505 19
28 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 2601 20
22 Owczarek MałgorzataPotwierdzony Łódź 1731 21
24 Zdzieszyński MarcinPotwierdzony 2408 22
14 Kośliński SebastianPotwierdzony Łódź 874 23
20 Cinkusz KonradPotwierdzony Zgierz 1315 24
31 Ptak MarcinPotwierdzony Łódź 25
23 Miedzianowski MaciejPotwierdzony Łódź 2026 26
29 Zawistowicz DonataPotwierdzony Łódź 27
12 Olkowicz RadosławPotwierdzony Łódź 834 28
30 Węgrowski JanPotwierdzony Łódź 29
27 Nowak ŁukaszWalkover Łódź 2313 30
2 Krysicki TomaszWalkover Łódź 280 31


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 09-11-2015


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Janiszewski Michał
Bye
Suliński Piotr
2
  11:7  11:9
Kośliński Sebastian
0
Banaszek Arkadiusz
2
  10:12  11:6  11:4
Gorczyca Paweł
1
Ptak Marcin
0
  4:11  4:11
Piątkowski Marcin
2
Wojciechowski Krzysztof
2
  11:4  11:9
Talar Marcin
0
Mankiewicz Michał
2
  11:9  11:5
Olkowicz Radosław
0
Tarsalewski Rafał
2
  11:4  11:4
Zdzieszyński Marcin
0
Nowak Łukasz
0
  6:11  1:11
Kopiec Tomasz
2
Surray Peter
2
  11:7  11:8
Owczarek Małgorzata
0
Miedzianowski Maciej
0
  2:11  2:11
Supeł Tomasz
2
Kaźmierczak Kacper
0
  9:11  4:11
Gwóźdź Marcin
2
Węgrowski Jan
0
  1:11  2:11
Motyka Damian
2
Maciak Rafał
2
  11:7  11:7
Zawistowicz Donata
0
Kucharski Marcin
0
  1:11  1:11
Małgorzaciak Paweł
2
Walaszczyk Rafał
2
  11:3  11:3
Cinkusz Konrad
0
Wyrzykowski Robert
2
WALKOVER
Krysicki Tomasz
W
Janiszewski Michał
2
  11:2  11:6
Suliński Piotr
0
Banaszek Arkadiusz
1
  7:11  13:11  3:11
Piątkowski Marcin
2
Wojciechowski Krzysztof
1
  6:11  12:10  4:11
Mankiewicz Michał
2
Tarsalewski Rafał
0
  4:11  4:11
Kopiec Tomasz
2
Surray Peter
2
  11:8  11:8
Supeł Tomasz
0
Gwóźdź Marcin
0
  3:11  7:11
Motyka Damian
2
Maciak Rafał
0
  6:11  5:11
Małgorzaciak Paweł
2
Walaszczyk Rafał
1
  13:11  5:11  10:12
Wyrzykowski Robert
2
Janiszewski Michał
2
  11:6  14:12
Piątkowski Marcin
0
Mankiewicz Michał
0
  9:11  6:11
Kopiec Tomasz
2
Surray Peter
0
  5:11  7:11
Motyka Damian
2
Małgorzaciak Paweł
2
  11:7  11:0
Wyrzykowski Robert
0
Janiszewski Michał
1
  13:11  3:11  1:11  10:12
Kopiec Tomasz
3
Motyka Damian
3
  11:7  14:12  9:11  11:6
Małgorzaciak Paweł
1
Kopiec Tomasz
3
  14:12  8:11  11:9  11:7
Motyka Damian
1
Kopiec Tomasz
Miejsca 3 - 4
Janiszewski Michał
3
  11:8  11:9  11:6
Małgorzaciak Paweł
0
Janiszewski Michał
Miejsca 5 - 8
Piątkowski Marcin
2
  11:3  11:3
Mankiewicz Michał
0
Surray Peter
2
  10:12  11:4  11:7
Wyrzykowski Robert
1
Piątkowski Marcin
2
WALKOVER
Surray Peter
W
Piątkowski Marcin
Miejsca 7 - 8
Mankiewicz Michał
1
  9:11  14:12  1:11
Wyrzykowski Robert
2
Wyrzykowski Robert
Miejsca 9 - 16
Suliński Piotr
0
  7:11  7:11
Banaszek Arkadiusz
2
Wojciechowski Krzysztof
W
WALKOVER
Tarsalewski Rafał
2
Supeł Tomasz
1
  8:11  12:10  7:11
Gwóźdź Marcin
2
Maciak Rafał
2
  11:7  7:11  11:5
Walaszczyk Rafał
1
Banaszek Arkadiusz
2
  11:8  11:8
Tarsalewski Rafał
0
Gwóźdź Marcin
2
  12:10  8:11  11:1
Maciak Rafał
1
Banaszek Arkadiusz
0
  5:11  7:11
Gwóźdź Marcin
2
Gwóźdź Marcin
Miejsca 11 - 12
Tarsalewski Rafał
2
  4:11  11:4  11:9
Maciak Rafał
1
Tarsalewski Rafał
Miejsca 13 - 16
Suliński Piotr
2
WALKOVER
Wojciechowski Krzysztof
W
Supeł Tomasz
2
WALKOVER
Walaszczyk Rafał
W
Suliński Piotr
0
  2:11  6:11
Supeł Tomasz
2
Supeł Tomasz
Miejsca 15 - 16
Wojciechowski Krzysztof
2
WALKOVER
Walaszczyk Rafał
W
Wojciechowski Krzysztof
Miejsca 17 - 32
Bye
Kośliński Sebastian
Gorczyca Paweł
2
  11:8  11:6
Ptak Marcin
0
Talar Marcin
2
  5:11  11:7  12:10
Olkowicz Radosław
1
Zdzieszyński Marcin
2
  11:0  8:11  11:2
Nowak Łukasz
1
Owczarek Małgorzata
2
  11:8  11:2
Miedzianowski Maciej
0
Kaźmierczak Kacper
2
  11:6  11:1
Węgrowski Jan
0
Zawistowicz Donata
0
  5:11  5:11
Kucharski Marcin
2
Cinkusz Konrad
2
WALKOVER
Krysicki Tomasz
W
Kośliński Sebastian
1
  9:11  11:8  9:11
Gorczyca Paweł
2
Talar Marcin
2
  11:3  11:5
Zdzieszyński Marcin
0
Owczarek Małgorzata
0
  5:11  7:11
Kaźmierczak Kacper
2
Kucharski Marcin
2
  11:2  9:11  11:4
Cinkusz Konrad
1
Gorczyca Paweł
2
  6:11  11:9  12:10
Talar Marcin
1
Kaźmierczak Kacper
2
  11:6  11:7
Kucharski Marcin
0
Gorczyca Paweł
1
  11:6  7:11  6:11
Kaźmierczak Kacper
2
Kaźmierczak Kacper
Miejsca 19 - 20
Talar Marcin
2
  7:11  11:6  11:5
Kucharski Marcin
1
Talar Marcin
Miejsca 21 - 24
Kośliński Sebastian
1
  12:10  3:11  3:11
Zdzieszyński Marcin
2
Owczarek Małgorzata
2
  11:4  11:9
Cinkusz Konrad
0
Zdzieszyński Marcin
0
  9:11  8:11
Owczarek Małgorzata
2
Owczarek Małgorzata
Miejsca 23 - 24
Kośliński Sebastian
2
  8:11  11:7  11:3
Cinkusz Konrad
1
Kośliński Sebastian
Miejsca 25 - 32
Bye
Ptak Marcin
Olkowicz Radosław
2
  11:9  11:6
Nowak Łukasz
0
Miedzianowski Maciej
2
  11:13  11:5  11:9
Węgrowski Jan
1
Zawistowicz Donata
2
WALKOVER
Krysicki Tomasz
W
Ptak Marcin
2
  12:10  11:9
Olkowicz Radosław
0
Miedzianowski Maciej
2
  11:2  11:4
Zawistowicz Donata
0
Ptak Marcin
2
  11:9  11:4
Miedzianowski Maciej
0
Ptak Marcin
Miejsca 27 - 28
Olkowicz Radosław
1
  5:11  11:7  10:12
Zawistowicz Donata
2
Zawistowicz Donata
Miejsca 29 - 32
Bye
Nowak Łukasz
Węgrowski Jan
2
WALKOVER
Krysicki Tomasz
W
Nowak Łukasz
W
WALKOVER
Węgrowski Jan
2
Węgrowski Jan
Miejsca 31 - 32
Bye
Krysicki Tomasz
Krysicki Tomasz
Stan na: 16:56:21 17-12-2017