Turniej Detailking&Squashwil kat. B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
14 Bergel BenjaminPotwierdzony Ostrava 1357 1
1 Wilas DawidPotwierdzony Bolesławiec 65 2
3 Szkuta ŁukaszPotwierdzony Lubin 127 3
7 Śledziński RajmundPotwierdzony Bolesławiec 457 4
8 Kowalski GrzegorzPotwierdzony Olbrachtów 461 5
12 Brandt MateuszPotwierdzony 875 6
5 Darul GrzegorzPotwierdzony Bolesławiec 274 7
2 Bram KamilaWalkover 906 8
6 Rembowiecki ArkadiuszPotwierdzony Zielona Góra 416 9
16 Bergel PavelPotwierdzony Ostrava 10
10 Iwaniec MarcinPotwierdzony Wrocław 686 11
11 Wilas PawełPotwierdzony Bolesławiec 795 12
9 Bartyzel ArturPotwierdzony Szprotawa 533 13
13 Kozłowska BeataPotwierdzony Raciborowice 1202 14
4 Kowalski PiotrWalkover Bolesławiec 214 16
15 Rajczakowski ArturWalkover Bolesławiec 2904 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 24-04-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wilas Dawid
3
  11:4  11:4  11:4
Rajczakowski Artur
0
Wilas Paweł
0
  6:11  3:11  0:11
Kowalski Grzegorz
3
Darul Grzegorz
3
  11:7  10:12  11:6  10:12  11:5
Bartyzel Artur
2
Bergel Pavel
0
  9:11  7:11  3:11
Szkuta Łukasz
3
Kowalski Piotr
0
  4:11  4:11  5:11
Brandt Mateusz
3
Iwaniec Marcin
0
  5:11  5:11  8:11
Śledziński Rajmund
3
Rembowiecki Arkadiusz
0
  1:11  4:11  3:11
Bergel Benjamin
3
Kozłowska Beata
0
  5:11  1:11  2:11
Bram Kamila
3
Wilas Dawid
3
  11:2  12:10  11:6
Kowalski Grzegorz
0
Darul Grzegorz
1
  3:11  8:11  12:10  2:11
Szkuta Łukasz
3
Brandt Mateusz
0
  6:11  11:13  4:11
Śledziński Rajmund
3
Bergel Benjamin
3
WALKOVER
Bram Kamila
W
Wilas Dawid
3
  11:8  12:10  7:11  5:11  11:9
Szkuta Łukasz
2
Śledziński Rajmund
0
  3:11  1:11  1:11
Bergel Benjamin
3
Wilas Dawid
0
  5:11  8:11  5:11
Bergel Benjamin
3
Bergel Benjamin
Miejsca 3 - 4
Szkuta Łukasz
3
  12:10  11:6  12:10
Śledziński Rajmund
0
Szkuta Łukasz
Miejsca 5 - 8
Kowalski Grzegorz
3
  8:11  8:11  12:10  11:5  11:6
Darul Grzegorz
2
Brandt Mateusz
Bye
Kowalski Grzegorz
3
  11:1  11:6  11:4
Brandt Mateusz
0
Kowalski Grzegorz
Miejsca 7 - 8
Darul Grzegorz
Bye
Darul Grzegorz
Miejsca 9 - 16
Rajczakowski Artur
W
WALKOVER
Wilas Paweł
3
Bartyzel Artur
2
  9:11  11:8  11:9  6:11  7:11
Bergel Pavel
3
Kowalski Piotr
W
WALKOVER
Iwaniec Marcin
3
Rembowiecki Arkadiusz
3
  12:10  11:8  9:11  6:11  11:7
Kozłowska Beata
2
Wilas Paweł
1
  11:6  5:11  6:11  8:11
Bergel Pavel
3
Iwaniec Marcin
0
  10:12  8:11  8:11
Rembowiecki Arkadiusz
3
Bergel Pavel
1
  5:11  13:11  8:11  9:11
Rembowiecki Arkadiusz
3
Rembowiecki Arkadiusz
Miejsca 11 - 12
Wilas Paweł
1
  4:11  12:10  7:11  6:11
Iwaniec Marcin
3
Iwaniec Marcin
Miejsca 13 - 16
Bye
Bartyzel Artur
Bye
Kozłowska Beata
Bartyzel Artur
3
  9:11  11:5  5:11  11:5  11:7
Kozłowska Beata
2
Bartyzel Artur
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 05:36:34 26-09-2017