Turniej Klubowy - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
5 Sobieraj BartekPotwierdzony Poznań 1
2 Stolecki LeonPotwierdzony Poznań 3113 2
6 Pacenko PatrykPotwierdzony Poznań 3
7 Słomski FilipPotwierdzony Chełmża 4
9 Pachciarz DawidPotwierdzony 5
8 Słomski KarolPotwierdzony 6
1 Majkowski ŁukaszPotwierdzony Komorniki 2835 7
12 Bojski KarolPotwierdzony Poznań 8
15 Bręczewski MarcinPotwierdzony Poznań 9
10 Król AdamPotwierdzony 10
14 Kamiński DominikPotwierdzony 11
11 Kulczak HubertPotwierdzony 12
13 Gilewicz JacekPotwierdzony 13
3 Stolecki FilipPotwierdzony Poznań 3130 14
4 Mortezaei MonaPotwierdzony Poznań 15
16 Wochna OskarBrak informacji Borówiec 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 14-08-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Majkowski Łukasz
3
  11:2  11:5  11:4
Wochna Oskar
0
Bręczewski Marcin
0
  7:11  9:11  3:11
Sobieraj Bartek
3
Pacenko Patryk
3
  11:3  11:4  11:6
Kulczak Hubert
0
Pachciarz Dawid
3
  11:2  12:10  11:9
Stolecki Filip
0
Mortezaei Mona
0
  3:11  2:11  4:11
Bojski Karol
3
Kamiński Dominik
1
  7:11  12:10  8:11  5:11
Słomski Filip
3
Słomski Karol
3
  11:5  11:7  11:7
Gilewicz Jacek
0
Król Adam
2
  9:11  11:7  2:11  11:9  8:11
Stolecki Leon
3
Majkowski Łukasz
0
  7:11  4:11  0:11
Sobieraj Bartek
3
Pacenko Patryk
3
  11:6  11:8  7:11  11:6
Pachciarz Dawid
1
Bojski Karol
0
  4:11  6:11  1:11
Słomski Filip
3
Słomski Karol
0
  7:11  3:11  3:11
Stolecki Leon
3
Sobieraj Bartek
3
  11:9  15:13  8:11  11:4
Pacenko Patryk
1
Słomski Filip
0
  7:11  8:11  3:11
Stolecki Leon
3
Sobieraj Bartek
3
  3:11  11:3  11:7  11:3
Stolecki Leon
1
Sobieraj Bartek
Miejsca 3 - 4
Pacenko Patryk
3
  11:8  11:3  11:8
Słomski Filip
0
Pacenko Patryk
Miejsca 5 - 8
Majkowski Łukasz
1
  5:11  6:11  12:10  5:11
Pachciarz Dawid
3
Bojski Karol
0
  9:11  5:11  9:11
Słomski Karol
3
Pachciarz Dawid
3
  11:6  11:8  11:8
Słomski Karol
0
Pachciarz Dawid
Miejsca 7 - 8
Majkowski Łukasz
3
  11:7  11:5  11:8
Bojski Karol
0
Majkowski Łukasz
Miejsca 9 - 16
Wochna Oskar
0
  4:11  8:11  2:11
Bręczewski Marcin
3
Kulczak Hubert
3
  7:11  11:7  11:3  11:7
Stolecki Filip
1
Mortezaei Mona
0
  5:11  2:11  4:11
Kamiński Dominik
3
Gilewicz Jacek
0
  7:11  7:11  6:11
Król Adam
3
Bręczewski Marcin
3
  11:2  11:9  11:8
Kulczak Hubert
0
Kamiński Dominik
0
  7:11  7:11  9:11
Król Adam
3
Bręczewski Marcin
3
  5:11  12:10  11:6  11:5
Król Adam
1
Bręczewski Marcin
Miejsca 11 - 12
Kulczak Hubert
2
  13:11  8:11  8:11  11:6  2:11
Kamiński Dominik
3
Kamiński Dominik
Miejsca 13 - 16
Wochna Oskar
0
  3:11  3:11  8:11
Stolecki Filip
3
Mortezaei Mona
1
  4:11  11:8  5:11  5:11
Gilewicz Jacek
3
Stolecki Filip
2
  11:3  11:13  11:6  12:14  7:11
Gilewicz Jacek
3
Gilewicz Jacek
Miejsca 15 - 16
Wochna Oskar
2
  4:11  11:8  7:11  11:7  10:12
Mortezaei Mona
3
Mortezaei Mona
Stan na: 10:32:14 23-11-2017