Turniej Klubowy Vol. 2 kat. C - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 484 1
7 Ziemek BartoszPotwierdzony Leszno 1328 2
3 Raburski MironPotwierdzony 769 3
8 Gościniak ŁukaszPotwierdzony Czempiń 1395 4
2 Kowalczyk EmilPotwierdzony Kościan 586 5
6 Szubert PrzemysławPotwierdzony Kościan 1324 6
16 Kurasiak ArturPotwierdzony Kościan 7
4 Buszkiewicz Tomasz Potwierdzony Kościan 793 8
5 Nowak MikołajPotwierdzony Kościan 975 9
9 Kowalczyk DariuszPotwierdzony Kościan 1690 10
10 Grześkowiak MaksymPotwierdzony Kościan 1976 11
15 Kaczewiak MateuszPotwierdzony Kościan 12
11 Borowczak BartoszPotwierdzony Kościan 2009 13
12 Rawecki RafałPotwierdzony Kościan 2150 14
13 Gołąb MaciejPotwierdzony Kościan 3019 15
14 Frąckowiak FilipPotwierdzony Kościan 3048 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 23-10-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Zarwański Piotr
2
  11:9  11:5
Nowak Mikołaj
0
Szubert Przemysław
2
  11:2  11:6
Rawecki Rafał
0
Gościniak Łukasz
2
  11:5  11:1
Gołąb Maciej
0
Kaczewiak Mateusz
0
  0:11  5:11
Buszkiewicz Tomasz
2
Raburski Miron
2
  12:10  11:7
Kowalczyk Dariusz
0
Frąckowiak Filip
0
  1:11  5:11
Kurasiak Artur
2
Ziemek Bartosz
2
  11:2  11:0
Borowczak Bartosz
0
Grześkowiak Maksym
0
  10:12  3:11
Kowalczyk Emil
2
Zarwański Piotr
2
  11:4  11:2
Szubert Przemysław
0
Gościniak Łukasz
2
  6:11  11:4  11:7
Buszkiewicz Tomasz
1
Raburski Miron
2
  7:11  11:5  11:5
Kurasiak Artur
1
Ziemek Bartosz
2
  11:6  11:9
Kowalczyk Emil
0
Zarwański Piotr
3
  14:12  11:5  11:8
Gościniak Łukasz
0
Raburski Miron
0
  3:11  6:11  6:11
Ziemek Bartosz
3
Zarwański Piotr
3
  11:5  13:11  11:7
Ziemek Bartosz
0
Zarwański Piotr
Miejsca 3 - 4
Gościniak Łukasz
1
  12:14  10:12  11:6  1:11
Raburski Miron
3
Raburski Miron
Miejsca 5 - 8
Szubert Przemysław
2
  11:3  11:4
Buszkiewicz Tomasz
0
Kurasiak Artur
1
  7:11  14:12  12:14
Kowalczyk Emil
2
Szubert Przemysław
0
  12:14  5:11
Kowalczyk Emil
2
Kowalczyk Emil
Miejsca 7 - 8
Buszkiewicz Tomasz
1
  3:11  11:9  8:11
Kurasiak Artur
2
Kurasiak Artur
Miejsca 9 - 16
Nowak Mikołaj
2
  11:3  11:8
Rawecki Rafał
0
Gołąb Maciej
0
  6:11  4:11
Kaczewiak Mateusz
2
Kowalczyk Dariusz
2
  11:5  11:5
Frąckowiak Filip
0
Borowczak Bartosz
0
  10:12  4:11
Grześkowiak Maksym
2
Nowak Mikołaj
2
  11:3  11:2
Kaczewiak Mateusz
0
Kowalczyk Dariusz
2
  11:7  6:11  12:10
Grześkowiak Maksym
1
Nowak Mikołaj
2
  11:13  11:6  11:4
Kowalczyk Dariusz
1
Nowak Mikołaj
Miejsca 11 - 12
Kaczewiak Mateusz
0
  11:13  7:11
Grześkowiak Maksym
2
Grześkowiak Maksym
Miejsca 13 - 16
Rawecki Rafał
2
  11:3  11:4
Gołąb Maciej
0
Frąckowiak Filip
0
  6:11  3:11
Borowczak Bartosz
2
Rawecki Rafał
1
  11:4  2:11  5:11
Borowczak Bartosz
2
Borowczak Bartosz
Miejsca 15 - 16
Gołąb Maciej
2
  12:10  11:9
Frąckowiak Filip
0
Gołąb Maciej
Stan na: 08:08:03 22-11-2017