Turniej Klubowy Vol. 3 kat. C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 407 1
4 Lipski MateuszPotwierdzony Poznań 741 2
1 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 327 3
6 Osiałkowski PiotrPotwierdzony Cielcza 846 4
7 Szubert PrzemysławPotwierdzony Kościan 1154 5
3 Kowalczyk EmilPotwierdzony Kościan 586 6
5 Kubiak TomaszPotwierdzony Brzostów 828 7
13 Fryśny DanielPotwierdzony Wolsztyn 1872 8
8 Kowalczyk DariuszPotwierdzony Kościan 1463 9
9 Kolasiński MikołajPotwierdzony Poznań 1618 10
12 Rawecki RafałPotwierdzony Kościan 1836 11
15 Wrzosek MichałPotwierdzony Kościan 2786 12
10 Grześkowiak MaksymPotwierdzony Kościan 1682 13
11 Borowczak BartoszPotwierdzony Kościan 1731 14
16 Piątkowski MichałPotwierdzony Kościan 15
14 Kołacki MikołajWalkover Kościan 1972 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 20-11-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Grishin Sergei
2
  11:2  11:5
Rawecki Rafał
0
Kołacki Mikołaj
W
WALKOVER
Kubiak Tomasz
2
Kowalczyk Dariusz
0
  6:11  7:11
Szubert Przemysław
2
Borowczak Bartosz
0
  2:11  3:11
Lipski Mateusz
2
Kowalczyk Emil
2
  11:6  11:7
Grześkowiak Maksym
0
Kolasiński Mikołaj
0
  7:11  8:11
Osiałkowski Piotr
2
Wrzosek Michał
0
  3:11  4:11
Fryśny Daniel
2
Piątkowski Michał
0
  3:11  3:11
Zarwański Piotr
2
Grishin Sergei
2
  11:6  11:4
Kubiak Tomasz
0
Szubert Przemysław
0
  6:11  5:11
Lipski Mateusz
2
Kowalczyk Emil
1
  1:11  11:7  9:11
Osiałkowski Piotr
2
Fryśny Daniel
0
  4:11  6:11
Zarwański Piotr
2
Grishin Sergei
2
  11:8  9:11  11:8  7:11  8:11
Lipski Mateusz
3
Osiałkowski Piotr
0
  5:11  5:11  11:13
Zarwański Piotr
3
Lipski Mateusz
2
  6:11  10:12  11:8  11:8  5:11
Zarwański Piotr
3
Zarwański Piotr
Miejsca 3 - 4
Grishin Sergei
3
  8:11  11:6  11:9  8:11  11:8
Osiałkowski Piotr
2
Grishin Sergei
Miejsca 5 - 8
Kubiak Tomasz
0
  8:11  7:11
Szubert Przemysław
2
Kowalczyk Emil
2
  8:11  11:2  11:9
Fryśny Daniel
1
Szubert Przemysław
2
  11:9  13:11
Kowalczyk Emil
0
Szubert Przemysław
Miejsca 7 - 8
Kubiak Tomasz
2
  11:7  11:7
Fryśny Daniel
0
Kubiak Tomasz
Miejsca 9 - 16
Rawecki Rafał
Bye
Kowalczyk Dariusz
2
  11:3  12:10
Borowczak Bartosz
0
Grześkowiak Maksym
0
  1:11  7:11
Kolasiński Mikołaj
2
Wrzosek Michał
2
  11:4  11:7
Piątkowski Michał
0
Rawecki Rafał
0
  6:11  7:11
Kowalczyk Dariusz
2
Kolasiński Mikołaj
2
  11:4  11:2
Wrzosek Michał
0
Kowalczyk Dariusz
2
  11:5  11:9
Kolasiński Mikołaj
0
Kowalczyk Dariusz
Miejsca 11 - 12
Rawecki Rafał
2
  11:5  5:11  11:3
Wrzosek Michał
1
Rawecki Rafał
Miejsca 13 - 16
Bye
Borowczak Bartosz
Grześkowiak Maksym
2
  11:6  12:14  11:8
Piątkowski Michał
1
Borowczak Bartosz
0
  6:11  10:12
Grześkowiak Maksym
2
Grześkowiak Maksym
Miejsca 15 - 16
Bye
Piątkowski Michał
Piątkowski Michał
Stan na: 03:04:53 19-01-2018