Turniej Klubowy Vol. 4 kat. C - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Kosior PawełPotwierdzony 436 1
5 Mazur PiotrPotwierdzony Poznań 445 2
2 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 398 3
1 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 330 4
3 Zierkiewicz PiotrPotwierdzony 424 5
11 Kolasiński MikołajPotwierdzony Poznań 1180 6
8 Buszkiewicz Tomasz Potwierdzony Kościan 754 7
7 Raburski MironPotwierdzony 741 8
6 Kowalczyk EmilPotwierdzony Kościan 585 9
10 Szubert PrzemysławPotwierdzony Kościan 1096 10
13 Kołacki MikołajPotwierdzony Kościan 1712 11
12 Rawecki RafałPotwierdzony Kościan 1552 12
14 Sołtysiak MaciejPotwierdzony Kościan 2060 13
9 Bok JakubPotwierdzony Nowy Tomyśl 819 14
16 Piasecki RobertPotwierdzony 15
15 Kaczewiak MateuszPotwierdzony Kościan 2721 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 04-12-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Grishin Sergei
2
  11:5  12:10
Kołacki Mikołaj
0
Buszkiewicz Tomasz
2
  11:8  11:5
Piasecki Robert
0
Bok Jakub
1
  6:11  11:7  7:11
Kolasiński Mikołaj
2
Kowalczyk Emil
0
  8:11  5:11
Kosior Paweł
2
Zierkiewicz Piotr
2
  11:5  11:6
Szubert Przemysław
0
Mazur Piotr
2
  11:2  11:3
Kaczewiak Mateusz
0
Rawecki Rafał
0
  8:11  2:11
Raburski Miron
2
Sołtysiak Maciej
1
  11:8  3:11  6:11
Zarwański Piotr
2
Grishin Sergei
2
  11:8  11:2
Buszkiewicz Tomasz
0
Kolasiński Mikołaj
0
  3:11  4:11
Kosior Paweł
2
Zierkiewicz Piotr
1
  12:14  11:5  8:11
Mazur Piotr
2
Raburski Miron
0
  8:11  10:12
Zarwański Piotr
2
Grishin Sergei
1
  5:11  11:6  4:11  7:11
Kosior Paweł
3
Mazur Piotr
3
  11:3  11:1  6:11  11:4
Zarwański Piotr
1
Kosior Paweł
3
  11:8  11:13  11:9  11:8
Mazur Piotr
1
Kosior Paweł
Miejsca 3 - 4
Grishin Sergei
2
  7:11  6:11  11:7  11:5  8:11
Zarwański Piotr
3
Zarwański Piotr
Miejsca 5 - 8
Buszkiewicz Tomasz
1
  9:11  11:6  6:11
Kolasiński Mikołaj
2
Zierkiewicz Piotr
2
  11:3  11:6
Raburski Miron
0
Kolasiński Mikołaj
0
  6:11  3:11
Zierkiewicz Piotr
2
Zierkiewicz Piotr
Miejsca 7 - 8
Buszkiewicz Tomasz
2
  11:9  11:7
Raburski Miron
0
Buszkiewicz Tomasz
Miejsca 9 - 16
Kołacki Mikołaj
2
  11:3  11:5
Piasecki Robert
0
Bok Jakub
0
  5:11  9:11
Kowalczyk Emil
2
Szubert Przemysław
2
  11:3  11:4
Kaczewiak Mateusz
0
Rawecki Rafał
2
  11:9  11:8
Sołtysiak Maciej
0
Kołacki Mikołaj
0
  6:11  5:11
Kowalczyk Emil
2
Szubert Przemysław
2
  11:5  11:3
Rawecki Rafał
0
Kowalczyk Emil
2
  11:8  8:11  11:7
Szubert Przemysław
1
Kowalczyk Emil
Miejsca 11 - 12
Kołacki Mikołaj
2
  11:8  11:6
Rawecki Rafał
0
Kołacki Mikołaj
Miejsca 13 - 16
Piasecki Robert
0
  3:11  5:11
Bok Jakub
2
Kaczewiak Mateusz
0
  4:11  4:11
Sołtysiak Maciej
2
Bok Jakub
0
  6:11  4:11
Sołtysiak Maciej
2
Sołtysiak Maciej
Miejsca 15 - 16
Piasecki Robert
2
  11:8  7:11  11:9
Kaczewiak Mateusz
1
Piasecki Robert
Stan na: 16:47:22 17-12-2017