Turniej Klubowy kat. D - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
8 Kanior AlbertBrak informacji 2051
15 Tomczyk AleksandraBrak informacji Poznań
4 Socha MichałBrak informacji Środa Wielkopolska 1483
2 Olejnik JeremiBrak informacji Poznań 972
6 Czyżak PiotrBrak informacji Poznań 1976
17 Michniewicz BogdanBrak informacji Poznań
1 Czarnota KacperPotwierdzony Poznań 660 1
3 Jędrzejczak MarcinBrak informacji Koziegłowy 1464 2
13 Bramiński BartoszBrak informacji Poznań 9
9 Jaworski MateuszBrak informacji Poznań 2669 10
5 Schwarz MarekBrak informacji 1487 11
18 Czyżak PawełBrak informacji Poznań 12
10 Józefowski DamianBrak informacji Poznań 2729 13
20 Olejnik SergiuszBrak informacji Poznań 14
19 Rogalska JuliaBrak informacji Zakrzewo 15
7 Drożyński ArturBrak informacji Poznań 2020 16
16 Buczkowska MartaBrak informacji Poznań 17
11 Solawa JakubBrak informacji Poznań 2883 18
14 Pocztarek EwelinaBrak informacji Poznań 19
21 Pruski MateuszBrak informacji Poznań 20
12 Bernaciak HubertBrak informacji 3184 21


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 16-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Czarnota Kacper
Bye
Bye
Czyżak Paweł
Bernaciak Hubert
W
WALKOVER
Michniewicz Bogdan
2
Bye
Drożyński Artur
Kanior Albert
Bye
Bye
Olejnik Sergiusz
Bramiński Bartosz
2
  11:5  11:5
Solawa Jakub
0
Bye
Socha Michał
Jędrzejczak Marcin
2
  11:5  11:5
Pruski Mateusz
0
Pocztarek Ewelina
0
  1:11  5:11
Jaworski Mateusz
2
Rogalska Julia
Bye
Bye
Czyżak Piotr
Schwarz Marek
Bye
Buczkowska Marta
0
  8:11  7:11
Tomczyk Aleksandra
2
Józefowski Damian
Bye
Bye
Olejnik Jeremi
Czarnota Kacper
2
  11:2  10:12  11:3
Czyżak Paweł
1
Michniewicz Bogdan
2
  11:6  11:9
Drożyński Artur
0
Kanior Albert
2
  11:5  11:7
Olejnik Sergiusz
0
Bramiński Bartosz
1
  4:11  11:7  3:11
Socha Michał
2
Jędrzejczak Marcin
2
  11:4  11:8
Jaworski Mateusz
0
Rogalska Julia
0
  9:11  1:11
Czyżak Piotr
2
Schwarz Marek
0
  8:11  11:13
Tomczyk Aleksandra
2
Józefowski Damian
0
  5:11  5:11
Olejnik Jeremi
2
Czarnota Kacper
2
  11:3  10:12  11:3
Michniewicz Bogdan
1
Kanior Albert
0
  0:11  2:11
Socha Michał
2
Jędrzejczak Marcin
2
  11:2  11:6
Czyżak Piotr
0
Tomczyk Aleksandra
1
  4:11  11:9  6:11
Olejnik Jeremi
2
Czarnota Kacper
2
  11:7  11:9
Socha Michał
0
Jędrzejczak Marcin
2
  11:4  11:7
Olejnik Jeremi
0
Czarnota Kacper
2
  10:12  11:9  11:4
Jędrzejczak Marcin
1
Czarnota Kacper
Miejsca 3 - 4
Socha Michał
0
Kort 2, 21:44 20.10.2017
Olejnik Jeremi
0
Miejsca 5 - 8
Michniewicz Bogdan
2
  11:5  11:3
Kanior Albert
0
Czyżak Piotr
2
  11:9  11:6
Tomczyk Aleksandra
0
Michniewicz Bogdan
0
Kort 3, 21:42 20.10.2017
Czyżak Piotr
0
Miejsca 7 - 8
Kanior Albert
0
Kort 6, 21:42 20.10.2017
Tomczyk Aleksandra
0
Miejsca 9 - 16
Czyżak Paweł
2
  11:9  11:6
Drożyński Artur
0
Olejnik Sergiusz
1
  6:11  12:10  5:11
Bramiński Bartosz
2
Jaworski Mateusz
2
  11:6  11:2
Rogalska Julia
0
Schwarz Marek
2
  11:6  11:4
Józefowski Damian
0
Czyżak Paweł
0
  7:11  14:16
Bramiński Bartosz
2
Jaworski Mateusz
2
  9:11  12:10  11:5
Schwarz Marek
1
Bramiński Bartosz
2
  11:6  6:11  11:7
Jaworski Mateusz
1
Bramiński Bartosz
Miejsca 11 - 12
Czyżak Paweł
W
WALKOVER
Schwarz Marek
2
Schwarz Marek
Miejsca 13 - 16
Drożyński Artur
0
  4:11  9:11
Olejnik Sergiusz
2
Rogalska Julia
0
  11:13  9:11
Józefowski Damian
2
Olejnik Sergiusz
0
  9:11  9:11
Józefowski Damian
2
Józefowski Damian
Miejsca 15 - 16
Drożyński Artur
1
  4:11  11:8  1:11
Rogalska Julia
2
Rogalska Julia
Stan na: 08:16:20 22-10-2017

    o miejsce 17
    Korty: 4, 5
    Pocztarek EwelinaBuczkowska MartaBernaciak HubertSolawa JakubPruski Mateusz Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Pocztarek EwelinaX
    0 2 5 5  
    11 11  
    2 0 11 11  
    0 0  
    0 2 7 10  
    11 12  
    2 0 12 11  
    10 5  
    Buczkowska Marta
    2 0 11 11  
    5 5  
    X
    2 0 11 11  
    0 0  
    2 0 11 11  
    5 3  
    2 1 11 11 11
    5 13 2
    Bernaciak Hubert
    0 2 0 0  
    11 11  
    0 2 0 0  
    11 11  
    X
    0 2 0 0  
    11 11  
    0 2 0 0  
    11 11  
    Solawa Jakub
    2 0 11 12  
    7 10  
    0 2 5 3  
    11 11  
    2 0 11 11  
    0 0  
    X
    2 0 11 11  
    9 1  
    Pruski Mateusz
    0 2 10 5  
    12 11  
    1 2 5 13 2
    11 11 11
    2 0 11 11  
    0 0  
    0 2 9 1  
    11 11  
    X