Turniej Mikołajkowy - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Hemmerling PiotrPotwierdzony Poznań 13 1
1 Tyma KonradPotwierdzony Gorzów Wlkp. 11 2
3 Szymanowski MarekPotwierdzony Poznań 28 3
4 Andrzejczak KarolPotwierdzony Poznań 33 4
7 Filipowski DariuszPotwierdzony Poznań 67 5
5 Przytuła MichałPotwierdzony Poznań 41 6
6 Peukert TomaszPotwierdzony Poznań 54 7
8 Gałecki TomaszPotwierdzony Poznań 78 8
12 Hełminiak PiotrPotwierdzony Bydgoszcz 115 9
9 Włodarczyk PawełPotwierdzony Czerwonak 101 10
10 Śmiałek MaciejPotwierdzony Poznań 113 11
11 Kieruzal PiotrPotwierdzony Poznań 114 12
14 Skrzypczak ŁukaszPotwierdzony Jarocin 224 13
16 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 331 14
28 Stolecki LeonPotwierdzony Poznań 3138 15
18 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 545 16
13 Mikołajczak PiotrPotwierdzony Poznań 154 17
22 Przybylski BartoszPotwierdzony Poznań 1088 18
24 Maliński MichałPotwierdzony Poznań 1776 19
19 Szymkowiak AleksanderPotwierdzony Poznań 547 20
15 Stolecki PawełPotwierdzony Jaworzno 289 21
20 Kwaśniewska KarolinaPotwierdzony Poznań 872 22
26 Gościniak ŁukaszPotwierdzony Jarocin 2440 23
21 Baryła KajetanPotwierdzony Poznań 986 24
23 Piosik TomaszPotwierdzony Jarocin 1495 25
27 Schaedel PaulinaPotwierdzony Jarocin 2443 26
25 Słomski FilipPotwierdzony Chełmża 2144 27
17 Kornowska MałgorzataPotwierdzony Iława 366 28


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-12-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Tyma Konrad
Bye
Skąpski Bartłomiej
2
  11:6  11:1
Kwaśniewska Karolina
0
Śmiałek Maciej
2
  11:3  11:9
Maliński Michał
0
Piosik Tomasz
0
  5:11  4:11
Filipowski Dariusz
2
Peukert Tomasz
2
  11:4  11:4
Przybylski Bartosz
0
Hełminiak Piotr
2
  11:7  11:4
Słomski Filip
0
Gościniak Łukasz
0
  2:11  3:11
Skrzypczak Łukasz
2
Bye
Andrzejczak Karol
Szymanowski Marek
Bye
Baryła Kajetan
1
  6:11  11:4  3:11
Grishin Sergei
2
Kornowska Małgorzata
0
  4:11  10:12
Włodarczyk Paweł
2
Mikołajczak Piotr
0
  5:11  11:13
Gałecki Tomasz
2
Przytuła Michał
2
  11:5  11:7
Stolecki Paweł
0
Schaedel Paulina
0
  2:11  2:11
Stolecki Leon
2
Szymkowiak Aleksander
1
  11:9  5:11  17:19
Kieruzal Piotr
2
Bye
Hemmerling Piotr
Tyma Konrad
2
  11:0  11:0
Skąpski Bartłomiej
0
Śmiałek Maciej
0
  3:11  6:11
Filipowski Dariusz
2
Peukert Tomasz
2
  5:11  11:8  11:8
Hełminiak Piotr
1
Skrzypczak Łukasz
1
  8:11  11:8  4:11
Andrzejczak Karol
2
Szymanowski Marek
2
  11:2  11:3
Grishin Sergei
0
Włodarczyk Paweł
0
  13:15  9:11
Gałecki Tomasz
2
Przytuła Michał
2
  11:8  11:8
Stolecki Leon
0
Kieruzal Piotr
0
  8:11  4:11
Hemmerling Piotr
2
Tyma Konrad
2
  11:2  11:0
Filipowski Dariusz
0
Peukert Tomasz
0
  6:11  4:11
Andrzejczak Karol
2
Szymanowski Marek
2
  9:11  11:5  11:4
Gałecki Tomasz
1
Przytuła Michał
0
  6:11  7:11
Hemmerling Piotr
2
Tyma Konrad
3
  11:2  11:3  11:2
Andrzejczak Karol
0
Szymanowski Marek
0
  7:11  5:11  1:11
Hemmerling Piotr
3
Tyma Konrad
2
  8:11  14:16  11:8  13:11  7:11
Hemmerling Piotr
3
Hemmerling Piotr
Miejsca 3 - 4
Andrzejczak Karol
2
  11:9  8:11  7:11  12:10  6:11
Szymanowski Marek
3
Szymanowski Marek
Miejsca 5 - 8
Filipowski Dariusz
2
  3:11  11:4  14:12
Peukert Tomasz
1
Gałecki Tomasz
1
  2:11  11:9  8:11
Przytuła Michał
2
Filipowski Dariusz
2
  11:8  7:11  11:4
Przytuła Michał
1
Filipowski Dariusz
Miejsca 7 - 8
Peukert Tomasz
2
WALKOVER
Gałecki Tomasz
W
Peukert Tomasz
Miejsca 9 - 16
Skąpski Bartłomiej
0
  11:13  3:11
Śmiałek Maciej
2
Hełminiak Piotr
2
  11:4  11:7
Skrzypczak Łukasz
0
Grishin Sergei
1
  6:11  11:9  3:11
Włodarczyk Paweł
2
Stolecki Leon
0
  8:11  5:11
Kieruzal Piotr
2
Śmiałek Maciej
0
  8:11  10:12
Hełminiak Piotr
2
Włodarczyk Paweł
2
  9:11  11:9  11:3
Kieruzal Piotr
1
Hełminiak Piotr
2
WALKOVER
Włodarczyk Paweł
W
Hełminiak Piotr
Miejsca 11 - 12
Śmiałek Maciej
2
  11:8  11:5
Kieruzal Piotr
0
Śmiałek Maciej
Miejsca 13 - 16
Skąpski Bartłomiej
0
  7:11  7:11
Skrzypczak Łukasz
2
Grishin Sergei
2
  12:10  11:6
Stolecki Leon
0
Skrzypczak Łukasz
2
  11:7  11:3
Grishin Sergei
0
Skrzypczak Łukasz
Miejsca 15 - 16
Skąpski Bartłomiej
1
  8:11  14:12  4:11
Stolecki Leon
2
Stolecki Leon
Miejsca 17 - 32
Bye
Kwaśniewska Karolina
Maliński Michał
2
  11:7  11:4
Piosik Tomasz
0
Przybylski Bartosz
2
  11:4  11:3
Słomski Filip
0
Gościniak Łukasz
Bye
Bye
Baryła Kajetan
Kornowska Małgorzata
0
  2:11  7:11
Mikołajczak Piotr
2
Stolecki Paweł
2
  11:3  11:2
Schaedel Paulina
0
Szymkowiak Aleksander
Bye
Kwaśniewska Karolina
0
  4:11  6:11
Maliński Michał
2
Przybylski Bartosz
2
  11:3  11:0
Gościniak Łukasz
0
Baryła Kajetan
0
  4:11  8:11
Mikołajczak Piotr
2
Stolecki Paweł
1
  11:7  8:11  5:11
Szymkowiak Aleksander
2
Maliński Michał
1
  11:8  8:11  7:11
Przybylski Bartosz
2
Mikołajczak Piotr
2
  11:6  11:6
Szymkowiak Aleksander
0
Przybylski Bartosz
0
  1:11  11:13
Mikołajczak Piotr
2
Mikołajczak Piotr
Miejsca 19 - 20
Maliński Michał
2
  11:9  11:4
Szymkowiak Aleksander
0
Maliński Michał
Miejsca 21 - 24
Kwaśniewska Karolina
2
  11:7  11:4
Gościniak Łukasz
0
Baryła Kajetan
0
  6:11  9:11
Stolecki Paweł
2
Kwaśniewska Karolina
0
  7:11  8:11
Stolecki Paweł
2
Stolecki Paweł
Miejsca 23 - 24
Gościniak Łukasz
2
WALKOVER
Baryła Kajetan
W
Gościniak Łukasz
Miejsca 25 - 32
Bye
Piosik Tomasz
Słomski Filip
Bye
Bye
Kornowska Małgorzata
Schaedel Paulina
Bye
Piosik Tomasz
2
  11:4  11:5
Słomski Filip
0
Kornowska Małgorzata
W
WALKOVER
Schaedel Paulina
2
Piosik Tomasz
2
  11:7  11:5
Schaedel Paulina
0
Piosik Tomasz
Miejsca 27 - 28
Słomski Filip
2
WALKOVER
Kornowska Małgorzata
W
Słomski Filip
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:52:49 17-12-2017