Turniej Noworoczny - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Szymanowski MarekPotwierdzony Poznań 32 1
3 Przytuła MichałPotwierdzony Poznań 41 2
1 Gnitecki PrzemysławPotwierdzony Warszawa 28 3
9 Gałecki TomaszPotwierdzony Poznań 77 4
8 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań? 64 5
7 Filipowski DariuszPotwierdzony Poznań 58 6
6 Peukert TomaszPotwierdzony Poznań 54 7
5 Przybitkowski KamilWalkover Bydgoszcz 49 8
18 Janiszewski PawełPotwierdzony Łódź 293 9
16 Jabłoński PawełPotwierdzony 291 10
10 Śmiałek MaciejPotwierdzony Poznań 107 11
14 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 222 12
11 Kieruzal PiotrPotwierdzony Poznań 110 13
15 Sawicki ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 252 14
37 Mądry MateuszPotwierdzony Warszawa 15
4 Kleszcz PiotrWalkover Poznań 42 16
27 Kotkowiak MateuszPotwierdzony Mosina 525 17
23 Mazur PiotrPotwierdzony Poznań 367 18
19 Sobków SzymonPotwierdzony Zielona Góra 295 19
13 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 211 20
12 Mikołajczak PiotrPotwierdzony Poznań 146 21
22 Supeł TomaszPotwierdzony Łódź 357 22
25 Bogacz KrzysztofPotwierdzony Poznań 476 23
34 Walterowicz RafałPotwierdzony Śrem 992 24
30 Lipski MateuszPotwierdzony Poznań 681 25
28 Tadeusz MarcinPotwierdzony Konin 624 26
21 Rembowiecki ArkadiuszPotwierdzony Zielona Góra 346 27
32 Henshaw MatthewPotwierdzony 833 28
33 Balikowski PrzemysławPotwierdzony Zielona Góra 842 29
17 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 292 30
29 Grala PawełPotwierdzony Poznań 631 31
35 Witczak MichałWalkover 1469 32
20 Szymkowiak MariuszPotwierdzony Poznań 343 33
24 Jaworski MarcinPotwierdzony Poznań 428 34
31 Kwaśniewska KarolinaPotwierdzony Poznań 694 35
36 Słomski FilipPotwierdzony Chełmża 1564 37
26 Bogdanowicz KatarzynaPotwierdzony Zielona Góra 515 38


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 01-01-2018


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Gnitecki Przemysław
Bye
Bye
Kotkowiak Mateusz
Jaworski Marcin
1
  11:3  7:11  7:11
Balikowski Przemysław
2
Bye
Jabłoński Paweł
Mikołajczak Piotr
Bye
Bye
Mądry Mateusz
Tadeusz Marcin
2
  11:4  11:8
Słomski Filip
0
Bye
Filipowski Dariusz
Peukert Tomasz
Bye
Bye
Sobków Szymon
Kwaśniewska Karolina
0
  6:11  5:11
Henshaw Matthew
2
Bye
Kieruzal Piotr
Jagiełowicz Sylwester
Bye
Bye
Witczak Michał
Walterowicz Rafał
Bye
Bye
Przytuła Michał
Kleszcz Piotr
Bye
Bye
Mazur Piotr
Grishin Sergei
Bye
Bye
Gałecki Tomasz
Śmiałek Maciej
Bye
Bye
Lipski Mateusz
Bogacz Krzysztof
Bye
Bye
Przybitkowski Kamil
Kabaciński Maciej
Bye
Supeł Tomasz
2
  11:4  11:9
Bogdanowicz Katarzyna
0
Grala Paweł
Bye
Bye
Sawicki Łukasz
Ripa Adam
Bye
Szymkowiak Mariusz
0
  7:11  7:11
Janiszewski Paweł
2
Rembowiecki Arkadiusz
Bye
Bye
Szymanowski Marek
Gnitecki Przemysław
2
  11:1  11:9
Kotkowiak Mateusz
0
Balikowski Przemysław
0
  5:11  4:11
Jabłoński Paweł
2
Mikołajczak Piotr
0
  5:11  5:11
Mądry Mateusz
2
Tadeusz Marcin
0
  3:11  2:11
Filipowski Dariusz
2
Peukert Tomasz
2
  11:3  11:9
Sobków Szymon
0
Henshaw Matthew
0
  3:11  3:11
Kieruzal Piotr
2
Jagiełowicz Sylwester
2
  9:11  11:5  11:8
Witczak Michał
1
Walterowicz Rafał
0
  10:12  9:11
Przytuła Michał
2
Kleszcz Piotr
2
  11:6  11:3
Mazur Piotr
0
Grishin Sergei
0
  6:11  11:13
Gałecki Tomasz
2
Śmiałek Maciej
2
  11:8  11:5
Lipski Mateusz
0
Bogacz Krzysztof
0
  7:11  5:11
Przybitkowski Kamil
2
Kabaciński Maciej
2
  11:2  11:6
Supeł Tomasz
0
Grala Paweł
0
  4:11  6:11
Sawicki Łukasz
2
Ripa Adam
0
  6:11  7:11
Janiszewski Paweł
2
Rembowiecki Arkadiusz
1
  8:11  11:9  1:11
Szymanowski Marek
2
Gnitecki Przemysław
2
  11:3  11:7
Jabłoński Paweł
0
Mądry Mateusz
0
  7:11  12:14
Filipowski Dariusz
2
Peukert Tomasz
2
  11:3  7:11  11:4
Kieruzal Piotr
1
Jagiełowicz Sylwester
0
  10:12  8:11
Przytuła Michał
2
Kleszcz Piotr
0
  7:11  6:11
Gałecki Tomasz
2
Śmiałek Maciej
0
  11:13  9:11
Przybitkowski Kamil
2
Kabaciński Maciej
2
  11:4  11:9
Sawicki Łukasz
0
Janiszewski Paweł
0
  8:11  4:11
Szymanowski Marek
2
Gnitecki Przemysław
2
  11:7  11:6
Filipowski Dariusz
0
Peukert Tomasz
1
  8:11  12:10  1:11
Przytuła Michał
2
Gałecki Tomasz
2
  11:9  11:8
Przybitkowski Kamil
0
Kabaciński Maciej
0
  6:11  7:11
Szymanowski Marek
2
Gnitecki Przemysław
2
  11:6  11:9  5:11  11:13  4:11
Przytuła Michał
3
Gałecki Tomasz
0
  2:11  6:11  7:11
Szymanowski Marek
3
Przytuła Michał
2
  11:6  8:11  11:13  13:11  5:11
Szymanowski Marek
3
Szymanowski Marek
Miejsca 3 - 4
Gnitecki Przemysław
3
  11:8  11:4  11:3
Gałecki Tomasz
0
Gnitecki Przemysław
Miejsca 5 - 8
Filipowski Dariusz
2
  12:10  11:9
Peukert Tomasz
0
Przybitkowski Kamil
W
WALKOVER
Kabaciński Maciej
2
Filipowski Dariusz
1
  6:11  11:8  8:11
Kabaciński Maciej
2
Kabaciński Maciej
Miejsca 7 - 8
Peukert Tomasz
Bye
Peukert Tomasz
Miejsca 9 - 16
Jabłoński Paweł
2
  9:11  16:14  11:8
Mądry Mateusz
1
Kieruzal Piotr
0
  9:11  10:12
Jagiełowicz Sylwester
2
Kleszcz Piotr
W
WALKOVER
Śmiałek Maciej
2
Sawicki Łukasz
0
  6:11  11:13
Janiszewski Paweł
2
Jabłoński Paweł
2
  9:11  11:7  11:9
Jagiełowicz Sylwester
1
Śmiałek Maciej
1
  11:7  10:12  10:12
Janiszewski Paweł
2
Jabłoński Paweł
0
  5:11  7:11
Janiszewski Paweł
2
Janiszewski Paweł
Miejsca 11 - 12
Jagiełowicz Sylwester
1
  3:11  11:9  8:11
Śmiałek Maciej
2
Śmiałek Maciej
Miejsca 13 - 16
Mądry Mateusz
0
  8:11  5:11
Kieruzal Piotr
2
Bye
Sawicki Łukasz
Kieruzal Piotr
2
  11:8  11:5
Sawicki Łukasz
0
Kieruzal Piotr
Miejsca 15 - 16
Mądry Mateusz
Bye
Mądry Mateusz
Miejsca 17 - 32
Kotkowiak Mateusz
2
  12:10  11:2
Balikowski Przemysław
0
Mikołajczak Piotr
2
  11:2  11:4
Tadeusz Marcin
0
Sobków Szymon
2
  11:5  11:4
Henshaw Matthew
0
Witczak Michał
W
WALKOVER
Walterowicz Rafał
2
Mazur Piotr
2
  11:0  11:6
Grishin Sergei
0
Lipski Mateusz
1
  12:10  6:11  6:11
Bogacz Krzysztof
2
Supeł Tomasz
2
  11:5  11:6
Grala Paweł
0
Ripa Adam
2
  6:11  16:14  11:7
Rembowiecki Arkadiusz
1
Kotkowiak Mateusz
2
  11:8  11:8
Mikołajczak Piotr
0
Sobków Szymon
2
  11:4  11:7
Walterowicz Rafał
0
Mazur Piotr
2
  11:6  11:6
Bogacz Krzysztof
0
Supeł Tomasz
0
  10:12  8:11
Ripa Adam
2
Kotkowiak Mateusz
2
  11:4  11:2
Sobków Szymon
0
Mazur Piotr
2
  11:1  10:12  11:6
Ripa Adam
1
Kotkowiak Mateusz
2
  11:8  11:8
Mazur Piotr
0
Kotkowiak Mateusz
Miejsca 19 - 20
Sobków Szymon
2
  11:4  11:8
Ripa Adam
0
Sobków Szymon
Miejsca 21 - 24
Mikołajczak Piotr
2
  11:5  11:5
Walterowicz Rafał
0
Bogacz Krzysztof
1
  6:11  11:7  9:11
Supeł Tomasz
2
Mikołajczak Piotr
2
  11:9  11:7
Supeł Tomasz
0
Mikołajczak Piotr
Miejsca 23 - 24
Walterowicz Rafał
1
  11:7  1:11  0:11
Bogacz Krzysztof
2
Bogacz Krzysztof
Miejsca 25 - 32
Balikowski Przemysław
1
  11:7  10:12  10:12
Tadeusz Marcin
2
Henshaw Matthew
Bye
Grishin Sergei
1
  9:11  11:8  8:11
Lipski Mateusz
2
Grala Paweł
0
  7:11  3:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Tadeusz Marcin
2
  11:4  11:6
Henshaw Matthew
0
Lipski Mateusz
2
  12:10  9:11  11:8
Rembowiecki Arkadiusz
1
Tadeusz Marcin
1
  8:11  11:6  10:12
Lipski Mateusz
2
Lipski Mateusz
Miejsca 27 - 28
Henshaw Matthew
0
  7:11  4:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Rembowiecki Arkadiusz
Miejsca 29 - 32
Balikowski Przemysław
Bye
Grishin Sergei
2
  9:11  11:8  11:8
Grala Paweł
1
Balikowski Przemysław
2
  12:10  11:6
Grishin Sergei
0
Balikowski Przemysław
Miejsca 31 - 32
Bye
Grala Paweł
Grala Paweł
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Jaworski Marcin
Bye
Bye
Bye
Słomski Filip
Bye
Bye
Bye
Kwaśniewska Karolina
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bogdanowicz Katarzyna
Bye
Bye
Bye
Szymkowiak Mariusz
Bye
Bye
Bye
Jaworski Marcin
Bye
Słomski Filip
Bye
Kwaśniewska Karolina
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bogdanowicz Katarzyna
Bye
Szymkowiak Mariusz
Bye
Jaworski Marcin
2
  11:4  11:7
Słomski Filip
0
Kwaśniewska Karolina
Bye
Bye
Bye
Bogdanowicz Katarzyna
1
  11:13  13:11  9:11
Szymkowiak Mariusz
2
Jaworski Marcin
2
  11:7  6:11  11:8
Kwaśniewska Karolina
1
Bye
Szymkowiak Mariusz
Jaworski Marcin
1
  11:6  5:11  7:11
Szymkowiak Mariusz
2
Szymkowiak Mariusz
Miejsca 35 - 36
Kwaśniewska Karolina
Bye
Kwaśniewska Karolina
Miejsca 37 - 40
Słomski Filip
Bye
Bye
Bogdanowicz Katarzyna
Słomski Filip
2
  12:10  11:9
Bogdanowicz Katarzyna
0
Słomski Filip
Miejsca 39 - 40
Bye
Bye
Bye
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:11:38 17-01-2018