Turniej PFS B+ - DAMSKA

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
3 Mohamed NaziaPotwierdzony Toruń 18 1
5 Zawartka AnnaPotwierdzony Katowice 22 2
2 Waszkiewicz MagdalenaPotwierdzony Gdańsk 16 3
1 Bellinger KarolinaPotwierdzony Tarnowskie Góry 15 4
6 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 26 5
7 Kaniewska EmiliaPotwierdzony Warszawa 32 6
8 Świerczyńska MonikaPotwierdzony Warszawa 36 7
4 Cielecka JustynaPotwierdzony Łódź 20 8
9 Rogaczewska PaulinaPotwierdzony Gdańsk 41 9
10 Owczarek MałgorzataPotwierdzony Łódź 48 10
11 Obukowicz MonikaPotwierdzony Warszawa 98 11
16 Rysz-Górzyńska MagdalenaPotwierdzony Łódź 204 12
13 Kuczkowska AnnaPotwierdzony Warszawa 110 13
15 Nideraus-Martyniak KatarzynaPotwierdzony Łódź 155 14
14 Marcyniuk BeataPotwierdzony 120 15
12 Czerwinska IwonaPotwierdzony Łódź 106 16


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 25-01-2016


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Bellinger Karolina
2
  11:3  11:3
Rysz-Górzyńska Magdalena
0
Czerwinska Iwona
W
WALKOVER
Rzeszutko Małgorzata
2
Zawartka Anna
2
  11:3  11:5
Kuczkowska Anna
0
Owczarek Małgorzata
0
  1:11  9:11
Cielecka Justyna
2
Mohamed Nazia
2
  7:11  11:9  11:4
Rogaczewska Paulina
1
Marcyniuk Beata
0
  3:11  9:11
Świerczyńska Monika
2
Kaniewska Emilia
2
  11:3  12:10
Obukowicz Monika
0
Nideraus-Martyniak Katarzyna
0
  2:11  6:11
Waszkiewicz Magdalena
2
Bellinger Karolina
3
  11:8  11:8  6:11  10:12  11:6
Rzeszutko Małgorzata
2
Zawartka Anna
3
  11:7  11:9  11:9
Cielecka Justyna
0
Mohamed Nazia
3
  12:10  12:10  11:5
Świerczyńska Monika
0
Kaniewska Emilia
1
  4:11  15:13  9:11  6:11
Waszkiewicz Magdalena
3
Bellinger Karolina
2
  11:7  8:11  9:11  11:8  7:11
Zawartka Anna
3
Mohamed Nazia
3
  9:11  11:8  0:0  11:8  11:7
Waszkiewicz Magdalena
1
Zawartka Anna
2
  10:12  11:7  7:11  11:5  9:11
Mohamed Nazia
3
Mohamed Nazia
Miejsca 3 - 4
Bellinger Karolina
1
  7:11  3:11  11:7  5:11
Waszkiewicz Magdalena
3
Waszkiewicz Magdalena
Miejsca 5 - 8
Rzeszutko Małgorzata
2
  11:6  11:8
Cielecka Justyna
0
Świerczyńska Monika
1
  3:11  11:5  11:13
Kaniewska Emilia
2
Rzeszutko Małgorzata
2
  11:8  11:6
Kaniewska Emilia
0
Rzeszutko Małgorzata
Miejsca 7 - 8
Cielecka Justyna
W
WALKOVER
Świerczyńska Monika
2
Świerczyńska Monika
Miejsca 9 - 16
Rysz-Górzyńska Magdalena
2
WALKOVER
Czerwinska Iwona
W
Kuczkowska Anna
0
  9:11  5:11  7:11
Owczarek Małgorzata
3
Rogaczewska Paulina
2
  11:3  11:1
Marcyniuk Beata
0
Obukowicz Monika
2
  11:3  8:11  11:8
Nideraus-Martyniak Katarzyna
1
Rysz-Górzyńska Magdalena
W
WALKOVER
Owczarek Małgorzata
2
Rogaczewska Paulina
2
  8:11  11:7  11:7
Obukowicz Monika
1
Owczarek Małgorzata
1
  4:11  11:8  8:11
Rogaczewska Paulina
2
Rogaczewska Paulina
Miejsca 11 - 12
Rysz-Górzyńska Magdalena
W
WALKOVER
Obukowicz Monika
2
Obukowicz Monika
Miejsca 13 - 16
Czerwinska Iwona
W
WALKOVER
Kuczkowska Anna
2
Marcyniuk Beata
0
  10:12  7:11
Nideraus-Martyniak Katarzyna
2
Kuczkowska Anna
2
  11:6  11:8
Nideraus-Martyniak Katarzyna
0
Kuczkowska Anna
Miejsca 15 - 16
Czerwinska Iwona
W
WALKOVER
Marcyniuk Beata
2
Marcyniuk Beata
Stan na: 03:46:38 15-12-2017