Turniej PFS B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4), Łódzki ranking squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
21 Hibner MaciejNieobecny Łódź 1144
13 Supeł TomaszNieobecny Łódź 415
2 Nowak PiotrPotwierdzony Ząbki 91 1
1 Karp AdamPotwierdzony Łódź 34 2
3 Florczyk PawełPotwierdzony Łódź 103 3
7 Siemaszko MichałPotwierdzony Łódź 162 4
4 Janiszewski MichałPotwierdzony Łódź 147 5
6 Wojtunik BartłomiejPotwierdzony Nieporęt 159 6
11 Janiszewski PawełPotwierdzony Łódź 389 7
17 Tarsalewski RafałPotwierdzony Pabianice 654 8
25 Krysicki JakubPotwierdzony Łódź 1961 9
12 Rybarczyk KamilPotwierdzony Łódź 395 10
9 Słaboszewski BartłomiejPotwierdzony Łódź 256 11
20 Borowczyński PrzemysławPotwierdzony Łódź 892 12
15 Post MichałPotwierdzony łódź 607 13
23 Kopiec TomaszPotwierdzony Łódź 1177 14
8 Osiniak BartłomiejPotwierdzony Lublin 214 15
16 Michałowski TomaszPotwierdzony Łódź 612 16
24 Ciszewski MarcinPotwierdzony Łódź 1612 17
10 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 365 18
14 Jędras JakubPotwierdzony Pabianice 516 19
27 Krakowski KrzysztofPotwierdzony Zduńska Wola 20
19 Maciszewski AdamPotwierdzony Łask 870 21
26 Czerwinska IwonaPotwierdzony Łódź 2393 22
5 Gajos JakubPotwierdzony Łódź 155 23
22 Kaźmierczak KacperPotwierdzony Łódź 1155 24
18 Pardyka PawełPotwierdzony Łódź 857 25


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Karp Adam
Bye
Rybarczyk Kamil
2
  11:2  11:7
Krakowski Krzysztof
0
Hibner Maciej
W
WALKOVER
Tarsalewski Rafał
2
Bye
Osiniak Bartłomiej
Siemaszko Michał
2
  10:12  11:5  11:4
Kaźmierczak Kacper
1
Kucharski Marcin
0
  5:11  4:11
Kopiec Tomasz
2
Słaboszewski Bartłomiej
2
WALKOVER
Supeł Tomasz
W
Bye
Janiszewski Michał
Florczyk Paweł
Bye
Czerwinska Iwona
0
  7:11  3:11
Borowczyński Przemysław
2
Pardyka Paweł
0
  4:11  6:11
Post Michał
2
Jędras Jakub
0
  7:11  4:11
Wojtunik Bartłomiej
2
Gajos Jakub
0
  8:11  5:11
Janiszewski Paweł
2
Michałowski Tomasz
2
  11:9  5:11  12:10
Maciszewski Adam
1
Ciszewski Marcin
0
  7:11  3:11
Krysicki Jakub
2
Bye
Nowak Piotr
Karp Adam
2
  11:3  11:3
Rybarczyk Kamil
0
Tarsalewski Rafał
2
  14:10  9:12  13:11
Osiniak Bartłomiej
1
Siemaszko Michał
2
  11:7  11:5
Kopiec Tomasz
0
Słaboszewski Bartłomiej
1
  11:9  8:11  8:11
Janiszewski Michał
2
Florczyk Paweł
2
  11:13  11:5  11:2
Borowczyński Przemysław
1
Post Michał
0
  7:11  4:11
Wojtunik Bartłomiej
2
Janiszewski Paweł
2
  11:5  11:3
Michałowski Tomasz
0
Krysicki Jakub
0
  10:12  10:12
Nowak Piotr
2
Karp Adam
2
  11:7  11:3
Tarsalewski Rafał
0
Siemaszko Michał
2
  8:11  11:5  11:7
Janiszewski Michał
1
Florczyk Paweł
2
  12:10  11:7
Wojtunik Bartłomiej
0
Janiszewski Paweł
0
  5:11  3:11
Nowak Piotr
2
Karp Adam
3
  12:10  11:9  6:11  4:11  11:9
Siemaszko Michał
2
Florczyk Paweł
0
  9:11  5:11  4:11
Nowak Piotr
3
Karp Adam
W
WALKOVER
Nowak Piotr
3
Nowak Piotr
Miejsca 3 - 4
Siemaszko Michał
0
  5:11  10:12  5:11
Florczyk Paweł
3
Florczyk Paweł
Miejsca 5 - 8
Tarsalewski Rafał
1
  11:9  3:11  3:11
Janiszewski Michał
2
Wojtunik Bartłomiej
2
  8:11  11:6  11:6
Janiszewski Paweł
1
Janiszewski Michał
2
  12:10  5:11  13:11
Wojtunik Bartłomiej
1
Janiszewski Michał
Miejsca 7 - 8
Tarsalewski Rafał
0
  11:13  7:11
Janiszewski Paweł
2
Janiszewski Paweł
Miejsca 9 - 16
Rybarczyk Kamil
2
  11:7  11:8
Osiniak Bartłomiej
0
Kopiec Tomasz
0
  5:11  6:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Borowczyński Przemysław
2
  8:11  11:1  11:7
Post Michał
1
Michałowski Tomasz
0
  4:11  10:12
Krysicki Jakub
2
Rybarczyk Kamil
2
  11:6  11:8
Słaboszewski Bartłomiej
0
Borowczyński Przemysław
0
  9:11  3:11
Krysicki Jakub
2
Rybarczyk Kamil
0
  7:11  1:11
Krysicki Jakub
2
Krysicki Jakub
Miejsca 11 - 12
Słaboszewski Bartłomiej
2
  11:9  11:6
Borowczyński Przemysław
0
Słaboszewski Bartłomiej
Miejsca 13 - 16
Osiniak Bartłomiej
1
  8:11  11:9  6:11
Kopiec Tomasz
2
Post Michał
2
  1:11  11:7  11:4
Michałowski Tomasz
1
Kopiec Tomasz
0
  0:0  5:11  7:11
Post Michał
2
Post Michał
Miejsca 15 - 16
Osiniak Bartłomiej
2
  11:9  12:14  11:7
Michałowski Tomasz
1
Osiniak Bartłomiej
Miejsca 17 - 32
Bye
Krakowski Krzysztof
Bye
Bye
Kaźmierczak Kacper
1
  11:4  7:11  9:11
Kucharski Marcin
2
Bye
Bye
Bye
Czerwinska Iwona
Pardyka Paweł
1
  7:11  11:6  7:11
Jędras Jakub
2
Gajos Jakub
0
  8:11  11:13
Maciszewski Adam
2
Ciszewski Marcin
Bye
Krakowski Krzysztof
Bye
Kucharski Marcin
Bye
Czerwinska Iwona
1
  7:11  12:10  3:11
Jędras Jakub
2
Maciszewski Adam
0
  5:11  3:11
Ciszewski Marcin
2
Krakowski Krzysztof
0
  7:11  6:11
Kucharski Marcin
2
Jędras Jakub
0
  9:11  0:11
Ciszewski Marcin
2
Kucharski Marcin
0
  4:11  6:11
Ciszewski Marcin
2
Ciszewski Marcin
Miejsca 19 - 20
Krakowski Krzysztof
1
  10:12  14:12  5:11
Jędras Jakub
2
Jędras Jakub
Miejsca 21 - 24
Bye
Bye
Czerwinska Iwona
0
  4:11  5:11
Maciszewski Adam
2
Bye
Maciszewski Adam
Maciszewski Adam
Miejsca 23 - 24
Bye
Czerwinska Iwona
Czerwinska Iwona
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Kaźmierczak Kacper
Bye
Bye
Pardyka Paweł
Gajos Jakub
Bye
Bye
Kaźmierczak Kacper
Pardyka Paweł
0
  2:11  8:11
Gajos Jakub
2
Kaźmierczak Kacper
0
  9:11  9:11
Gajos Jakub
2
Gajos Jakub
Miejsca 27 - 28
Bye
Pardyka Paweł
Pardyka Paweł
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:14:59 22-11-2017