Turniej PFS kat. C & grill party w klubie Centrum! - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
6 Kruczek TomaszPotwierdzony Kraków 912 1
23 Romaniec PiotrPotwierdzony Kraków 2
4 Buchman PiotrPotwierdzony Kraków 795 3
7 Rożen TomaszPotwierdzony Kraków 914 4
2 Kowalski TomaszPotwierdzony Kraków/Radomsko 589 5
3 Rezek ShadiPotwierdzony Kraków 761 6
13 Bielecki RafałPotwierdzony Kraków 1743 7
1 Oberkiewicz JędrzejWalkover Kraków 561 8
5 Sztaba MikołajBrak informacji Kraków 844 9
12 Wiski MarcinPotwierdzony Kraków 1530 10
11 Bielawski KrzysztofPotwierdzony Kraków 1475 11
14 Stanowski MaciejPotwierdzony Kraków 1866 12
8 Kurzydło AndrzejPotwierdzony Kraków 974 13
10 Żarów MarcinBrak informacji Kraków 1413 14
16 Mizerski JanPotwierdzony Kraków 2187 15
15 Sztynder Przemysław Potwierdzony Kraków 1937 16
9 Kańtoch ŁukaszPotwierdzony Kraków 1098 17
19 Panek BartoszPotwierdzony Kraków 18
25 Cielesta SzymonBrak informacji Kraków 19
22 Grądziel KarolBrak informacji Kraków 20
18 Barczyk FilipPotwierdzony Kraków 21
20 Kaleta ŁukaszBrak informacji Skarżysko-Kamienna 22
26 Płaska MichałBrak informacji Bielsko-Biała 23
21 Polek TomaszBrak informacji Kraków 25
24 Beniamin SzczepankiewiczBrak informacji Kraków 26
17 Butscher MaciejWalkover Kraków 2482 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 29-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Oberkiewicz Jędrzej
Bye
Butscher Maciej
W
WALKOVER
Bielawski Krzysztof
2
Żarów Marcin
2
  12:10  7:11  11:8
Grądziel Karol
1
Bye
Rożen Tomasz
Sztaba Mikołaj
2
  11:0  11:3
Beniamin Szczepankiewicz
0
Romaniec Piotr
2
  11:4  11:4
Kańtoch Łukasz
0
Sztynder Przemysław
2
  11:5  11:8
Kaleta Łukasz
0
Bye
Rezek Shadi
Buchman Piotr
Bye
Barczyk Filip
0
  5:11  4:11
Stanowski Maciej
2
Bielecki Rafał
2
  11:8  11:7
Polek Tomasz
0
Panek Bartosz
0
  6:11  4:11
Kurzydło Andrzej
2
Kruczek Tomasz
Bye
Płaska Michał
0
  6:11  10:12
Wiski Marcin
2
Mizerski Jan
2
  11:1  11:9
Cielesta Szymon
0
Bye
Kowalski Tomasz
Oberkiewicz Jędrzej
2
  5:11  14:12  11:6
Bielawski Krzysztof
1
Żarów Marcin
0
  7:11  7:11
Rożen Tomasz
2
Sztaba Mikołaj
0
  7:11  5:11
Romaniec Piotr
2
Sztynder Przemysław
0
  8:11  10:12
Rezek Shadi
2
Buchman Piotr
2
  11:5  11:8
Stanowski Maciej
0
Bielecki Rafał
2
  13:11  11:7
Kurzydło Andrzej
0
Kruczek Tomasz
2
  11:2  11:2
Wiski Marcin
0
Mizerski Jan
0
  5:11  5:11
Kowalski Tomasz
2
Oberkiewicz Jędrzej
0
  5:11  8:11  8:11
Rożen Tomasz
3
Romaniec Piotr
3
  11:6  11:3  9:11  11:5
Rezek Shadi
1
Buchman Piotr
3
  11:9  11:4  11:2
Bielecki Rafał
0
Kruczek Tomasz
3
  11:4  11:4  11:2
Kowalski Tomasz
0
Rożen Tomasz
0
  4:11  7:11  4:11
Romaniec Piotr
3
Buchman Piotr
0
  8:11  5:11  4:11
Kruczek Tomasz
3
Romaniec Piotr
1
  11:8  7:11  4:11  8:11
Kruczek Tomasz
3
Kruczek Tomasz
Miejsca 3 - 4
Rożen Tomasz
2
  5:11  9:11  11:8  11:4  11:13
Buchman Piotr
3
Buchman Piotr
Miejsca 5 - 8
Oberkiewicz Jędrzej
W
WALKOVER
Rezek Shadi
2
Bielecki Rafał
0
  5:11  7:11
Kowalski Tomasz
2
Rezek Shadi
1
  8:11  3:11  11:9  10:12
Kowalski Tomasz
3
Kowalski Tomasz
Miejsca 7 - 8
Bye
Bielecki Rafał
Bielecki Rafał
Miejsca 9 - 16
Bielawski Krzysztof
2
  11:6  10:12  11:2
Żarów Marcin
1
Sztaba Mikołaj
2
  11:7  11:5
Sztynder Przemysław
0
Stanowski Maciej
2
  11:5  11:6
Kurzydło Andrzej
0
Wiski Marcin
2
  11:8  13:11
Mizerski Jan
0
Bielawski Krzysztof
0
  6:11  5:11
Sztaba Mikołaj
2
Stanowski Maciej
1
  11:6  7:11  1:11
Wiski Marcin
2
Sztaba Mikołaj
2
  11:7  11:7  9:11
Wiski Marcin
1
Sztaba Mikołaj
Miejsca 11 - 12
Bielawski Krzysztof
2
  9:11  11:8  11:6
Stanowski Maciej
1
Bielawski Krzysztof
Miejsca 13 - 16
Żarów Marcin
2
  11:6  11:6
Sztynder Przemysław
0
Kurzydło Andrzej
2
  11:6  5:11  12:10
Mizerski Jan
1
Żarów Marcin
0
  8:11  8:11
Kurzydło Andrzej
2
Kurzydło Andrzej
Miejsca 15 - 16
Sztynder Przemysław
1
  11:6  7:11  9:11
Mizerski Jan
2
Mizerski Jan
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Grądziel Karol
Bye
Beniamin Szczepankiewicz
0
  0:11  1:11
Kańtoch Łukasz
2
Kaleta Łukasz
Bye
Bye
Barczyk Filip
Polek Tomasz
0
  9:11  5:11
Panek Bartosz
2
Bye
Płaska Michał
Cielesta Szymon
Bye
Bye
Grądziel Karol
Kańtoch Łukasz
2
  11:8  11:2
Kaleta Łukasz
0
Barczyk Filip
0
  6:11  11:13
Panek Bartosz
2
Płaska Michał
0
  3:11  3:11
Cielesta Szymon
2
Grądziel Karol
0
  3:11  3:11
Kańtoch Łukasz
2
Panek Bartosz
2
  9:11  11:6  11:8
Cielesta Szymon
1
Kańtoch Łukasz
2
  11:4  11:5
Panek Bartosz
0
Kańtoch Łukasz
Miejsca 19 - 20
Grądziel Karol
0
  5:11  5:11
Cielesta Szymon
2
Cielesta Szymon
Miejsca 21 - 24
Bye
Kaleta Łukasz
Barczyk Filip
2
  11:3  11:6
Płaska Michał
0
Kaleta Łukasz
0
  5:11  2:11
Barczyk Filip
2
Barczyk Filip
Miejsca 23 - 24
Bye
Płaska Michał
Płaska Michał
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Beniamin Szczepankiewicz
Bye
Bye
Polek Tomasz
Bye
Bye
Bye
Beniamin Szczepankiewicz
Polek Tomasz
Bye
Beniamin Szczepankiewicz
0
  5:11  4:11
Polek Tomasz
2
Polek Tomasz
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 22:55:40 27-07-2017