Turniej Urodzinowy Damiana B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 113 4
2 Gotówko DamianPotwierdzony Wałbrzych 150 1
3 Kowalewski JacekPotwierdzony Wrocław 159 2
4 Wasilewski JanPotwierdzony Wrocław 189 6
5 Więcław BartłomiejPotwierdzony 215 3
6 Wojciechowski GrzegorzPotwierdzony Wałbrzych 219 5
7 Szmańda ŁukaszPotwierdzony 385 7
8 Bąk-Dzierżyński BartłomiejPotwierdzony Lubawka 546 8
9 Saganowski WojciechPotwierdzony Wrocław 560 18
10 Bąkała PiotrPotwierdzony Legnica 698 12
11 Leśniak BartoszPotwierdzony Pisarzowice 709 14
12 Hryń AdamPotwierdzony Wałbrzych 799 17
13 Krawczyk KrzysztofPotwierdzony 850 20
14 Radłowski TomaszPotwierdzony Legnica 885 22
15 Sztajnic ArturPotwierdzony Wałbrzych 891 11
16 Matuszak PiotrPotwierdzony Legnica 923 15
17 Kolasa BartoszPotwierdzony 945 9
18 Blinstrub MichałWalkover Wałbrzych 956 32
19 Czarzasta Agnieszka Potwierdzony Wałbrzych 1044 10
20 Szmańda PawełPotwierdzony Wałbrzych 1182 21
21 Nowak MirellaPotwierdzony Wałbrzych 1236 25
22 Janiszewski BartoszPotwierdzony Wałbrzych 1402 13
23 Ciborski MaciejPotwierdzony Szczawno Zdrój 1626 19
24 Łabaniec MarekPotwierdzony Szczawno-Zdrój 2541 16
25 Olbryk MarcinPotwierdzony 23


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 16-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Żak Marcin
Bye
Szmańda Paweł
0
  2:11  5:11
Leśniak Bartosz
2
Sztajnic Artur
2
  15:17  11:7  11:7
Ciborski Maciej
1
Bye
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
Wojciechowski Grzegorz
2
  11:2  11:9
Hryń Adam
0
Nowak Mirella
0
  4:11  4:11
Łabaniec Marek
2
Blinstrub Michał
W
WALKOVER
Czarzasta Agnieszka
2
Bye
Kowalewski Jacek
Wasilewski Jan
Bye
Radłowski Tomasz
0
  4:11  3:11
Janiszewski Bartosz
2
Kolasa Bartosz
2
  11:6  11:2
Saganowski Wojciech
0
Bye
Więcław Bartłomiej
Szmańda Łukasz
Bye
Matuszak Piotr
2
  11:5  11:6
Olbryk Marcin
0
Bąkała Piotr
2
  11:3  11:5
Krawczyk Krzysztof
0
Bye
Gotówko Damian
Żak Marcin
2
  11:4  11:8
Leśniak Bartosz
0
Sztajnic Artur
0
  8:11  3:11
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
2
Wojciechowski Grzegorz
2
  11:1  11:3
Łabaniec Marek
0
Czarzasta Agnieszka
0
  4:11  4:11
Kowalewski Jacek
2
Wasilewski Jan
2
  11:9  11:5
Janiszewski Bartosz
0
Kolasa Bartosz
0
  4:11  4:11
Więcław Bartłomiej
2
Szmańda Łukasz
2
  11:4  9:11  11:5
Matuszak Piotr
1
Bąkała Piotr
0
  7:11  4:11
Gotówko Damian
2
Żak Marcin
2
  11:8  11:8
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
0
Wojciechowski Grzegorz
0
  11:13  5:11
Kowalewski Jacek
2
Wasilewski Jan
0
  8:11  11:13
Więcław Bartłomiej
2
Szmańda Łukasz
0
  6:11  5:11
Gotówko Damian
2
Żak Marcin
0
  6:11  8:11  7:11
Kowalewski Jacek
3
Więcław Bartłomiej
1
  3:11  11:7  4:11  7:11
Gotówko Damian
3
Kowalewski Jacek
0
  11:13  11:13  8:11
Gotówko Damian
3
Gotówko Damian
Miejsca 3 - 4
Żak Marcin
1
  7:11  4:11  11:4  9:11
Więcław Bartłomiej
3
Więcław Bartłomiej
Miejsca 5 - 8
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
0
  7:11  7:11
Wojciechowski Grzegorz
2
Wasilewski Jan
2
  11:9  11:7
Szmańda Łukasz
0
Wojciechowski Grzegorz
2
  12:10  10:12  11:9
Wasilewski Jan
1
Wojciechowski Grzegorz
Miejsca 7 - 8
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
0
  8:11  8:11
Szmańda Łukasz
2
Szmańda Łukasz
Miejsca 9 - 16
Leśniak Bartosz
1
  11:9  8:11  9:11
Sztajnic Artur
2
Łabaniec Marek
1
  12:10  9:11  7:11
Czarzasta Agnieszka
2
Janiszewski Bartosz
0
  6:11  10:12
Kolasa Bartosz
2
Matuszak Piotr
1
  4:11  11:8  5:11
Bąkała Piotr
2
Sztajnic Artur
0
  6:11  5:11
Czarzasta Agnieszka
2
Kolasa Bartosz
2
  11:3  11:6
Bąkała Piotr
0
Czarzasta Agnieszka
0
  11:13  4:11
Kolasa Bartosz
2
Kolasa Bartosz
Miejsca 11 - 12
Sztajnic Artur
2
  8:11  11:3  11:8
Bąkała Piotr
1
Sztajnic Artur
Miejsca 13 - 16
Leśniak Bartosz
2
  11:6  11:5
Łabaniec Marek
0
Janiszewski Bartosz
2
  11:5  11:3
Matuszak Piotr
0
Leśniak Bartosz
1
  7:11  11:8  4:11
Janiszewski Bartosz
2
Janiszewski Bartosz
Miejsca 15 - 16
Łabaniec Marek
0
  8:11  10:12
Matuszak Piotr
2
Matuszak Piotr
Miejsca 17 - 32
Bye
Szmańda Paweł
Ciborski Maciej
Bye
Hryń Adam
2
  11:6  13:15  11:8
Nowak Mirella
1
Bye
Bye
Bye
Radłowski Tomasz
Saganowski Wojciech
Bye
Bye
Olbryk Marcin
Krawczyk Krzysztof
Bye
Szmańda Paweł
0
  9:11  8:11
Ciborski Maciej
2
Hryń Adam
Bye
Radłowski Tomasz
0
  8:11  9:11
Saganowski Wojciech
2
Olbryk Marcin
1
  7:11  12:10  2:11
Krawczyk Krzysztof
2
Ciborski Maciej
0
  5:11  10:12
Hryń Adam
2
Saganowski Wojciech
2
  11:4  11:4
Krawczyk Krzysztof
0
Hryń Adam
2
  11:6  11:4
Saganowski Wojciech
0
Hryń Adam
Miejsca 19 - 20
Ciborski Maciej
2
  16:14  11:6
Krawczyk Krzysztof
0
Ciborski Maciej
Miejsca 21 - 24
Szmańda Paweł
Bye
Radłowski Tomasz
2
  11:8  11:5
Olbryk Marcin
0
Szmańda Paweł
2
  7:11  11:2  11:7
Radłowski Tomasz
1
Szmańda Paweł
Miejsca 23 - 24
Bye
Olbryk Marcin
Olbryk Marcin
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Nowak Mirella
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Nowak Mirella
Bye
Bye
Nowak Mirella
Bye
Nowak Mirella
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:15:57 22-10-2017