Turniej Wielkanocny PFS B+ Lany Poniedziałek - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 23 1
1 Khan KaleemullahPotwierdzony Łódź 11 2
3 Kowalski DominikPotwierdzony Trójmiasto 25 3
14 Rohun PatrickPotwierdzony Łódź 116 4
9 Teichert MichałPotwierdzony Warszawa 68 5
13 Czmil HubertPotwierdzony Konin 101 6
8 Ratigowski MarcinPotwierdzony Warszawa 66 7
5 Krzyżaniak TomaszPotwierdzony Łódź 42 8
4 Hibner JacekPotwierdzony Łódź 37 9
10 Gnitecki PrzemysławPotwierdzony Warszawa 74 10
15 Siemaszko MichałPotwierdzony Łódź 124 11
7 Florczyk PawełPotwierdzony Łódź 57 12
23 Kaczyński EmilPotwierdzony Borkowo 210 13
12 Ciszewski MarcinPotwierdzony Łódź 91 14
11 Gajos JakubPotwierdzony Łódź 88 15
6 Khan ZeeshanWalkover Szczecin 43 16
29 Nowak PiotrPotwierdzony Ząbki 551 17
18 Rogalski ArturPotwierdzony Warszawa 154 18
17 Glaza TomaszPotwierdzony Konin 144 19
16 Florczyk PiotrPotwierdzony Łódź 126 20
20 Wojtecki AleksanderPotwierdzony Warszawa 188 21
24 Janiszewski PawełPotwierdzony Łódź 301 22
26 Słaboszewski BartłomiejPotwierdzony Łódź 341 23
19 Kopiec TomaszWalkover Łódź 163 24
21 Bellinger MarkPotwierdzony Tarnowskie Góry 203 25
22 Dudek KamilPotwierdzony Katowice 205 26
28 Drobnik RafałPotwierdzony Łódź 437 27
32 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 666 28
42 Stępnik MarcinPotwierdzony Łódź 29
38 Borowczyński PrzemysławPotwierdzony Łódź 1327 30
31 Tarsalewski RafałPotwierdzony Pabianice 639 31
39 Knobloch ZbigniewWalkover Łódź 1640 32
27 Michalak RadosławPotwierdzony Konin 387 33
36 Olczak MateuszPotwierdzony Piaseczno 981 34
35 Czakański MartinPotwierdzony 872 35
40 Grabowski MichałWalkover Łódź 1647 36
30 Jędras JakubPotwierdzony Pabianice 635 37
33 Przybyłek PawełWalkover Łódź 672 38
34 Supeł TomaszPotwierdzony Łódź 785 39
25 Gwóźdź MarcinWalkover Łódź 329 40
37 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 989 41
41 chorazy romualdWalkover Łódź 42
43 Bonkiewicz PawełWalkover Łódź 45


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 21-03-2016


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Khan Kaleemullah
Bye
Bye
Bellinger Mark
Wojtecki Aleksander
2
  11:6  11:9
Supeł Tomasz
0
Bye
Gnitecki Przemysław
Ciszewski Marcin
Bye
Bye
Glaza Tomasz
Michalak Radosław
0
  4:11  9:11
Stępnik Marcin
2
Bye
Krzyżaniak Tomasz
Florczyk Paweł
Bye
Bye
Rogalski Artur
Jędras Jakub
0
  3:11  5:11
Knobloch Zbigniew
2
Bye
Teichert Michał
Gajos Jakub
Bye
Czakański Martin
1
  11:7  6:11  9:11
Drobnik Rafał
2
Słaboszewski Bartłomiej
2
  11:1  11:3
Kucharski Marcin
0
Bye
Kowalski Dominik
Hibner Jacek
Bye
chorazy romuald
0
  3:11  2:11
Kopiec Tomasz
2
Gwóźdź Marcin
1
  11:6  12:14  6:11
Borowczyński Przemysław
2
Bye
Rohun Patrick
Florczyk Piotr
Bye
Bonkiewicz Paweł
0
  5:11  6:11
Kaczyński Emil
2
Dudek Kamil
2
  11:5  11:8
Olczak Mateusz
0
Bye
Ratigowski Marcin
Khan Zeeshan
Bye
Przybyłek Paweł
0
  7:11  5:11
Janiszewski Paweł
2
Rzeszutko Małgorzata
Bye
Bye
Czmil Hubert
Siemaszko Michał
Bye
Grabowski Michał
0
  8:11  9:11
Tarsalewski Rafał
2
Nowak Piotr
Bye
Bye
Matejski Tomasz
Khan Kaleemullah
2
  11:9  11:8
Bellinger Mark
0
Wojtecki Aleksander
0
  4:11  5:11
Gnitecki Przemysław
2
Ciszewski Marcin
2
  13:11  11:8
Glaza Tomasz
0
Stępnik Marcin
0
  1:11  3:11
Krzyżaniak Tomasz
2
Florczyk Paweł
2
  5:11  11:5  11:4
Rogalski Artur
1
Knobloch Zbigniew
1
  9:11  11:9  5:11
Teichert Michał
2
Gajos Jakub
2
  9:11  11:5  11:9
Drobnik Rafał
1
Słaboszewski Bartłomiej
0
  7:11  5:11
Kowalski Dominik
2
Hibner Jacek
2
  11:0  11:1
Kopiec Tomasz
0
Borowczyński Przemysław
0
  7:11  4:11
Rohun Patrick
2
Florczyk Piotr
0
  9:11  8:11
Kaczyński Emil
2
Dudek Kamil
0
  9:11  2:11
Ratigowski Marcin
2
Khan Zeeshan
2
  11:1  11:7
Janiszewski Paweł
0
Rzeszutko Małgorzata
0
  9:11  10:12
Czmil Hubert
2
Siemaszko Michał
2
  11:4  11:6
Tarsalewski Rafał
0
Nowak Piotr
1
  9:11  11:4  4:11
Matejski Tomasz
2
Khan Kaleemullah
2
  11:2  13:11
Gnitecki Przemysław
0
Ciszewski Marcin
0
  9:11  4:11
Krzyżaniak Tomasz
2
Florczyk Paweł
0
  10:12  7:11
Teichert Michał
2
Gajos Jakub
0
  6:11  1:11
Kowalski Dominik
2
Hibner Jacek
0
  7:11  7:11
Rohun Patrick
2
Kaczyński Emil
1
  3:11  12:10  7:11
Ratigowski Marcin
2
Khan Zeeshan
1
  4:11  11:5  8:11
Czmil Hubert
2
Siemaszko Michał
0
  9:11  2:11
Matejski Tomasz
2
Khan Kaleemullah
2
  11:6  11:8
Krzyżaniak Tomasz
0
Teichert Michał
0
  5:11  10:12
Kowalski Dominik
2
Rohun Patrick
2
  11:8  11:9
Ratigowski Marcin
0
Czmil Hubert
0
  4:11  4:11
Matejski Tomasz
2
Khan Kaleemullah
3
  11:9  11:6  11:9
Kowalski Dominik
0
Rohun Patrick
1
  1:11  11:9  15:17  7:11
Matejski Tomasz
3
Khan Kaleemullah
2
  14:12  11:5  8:11  11:13  14:16
Matejski Tomasz
3
Matejski Tomasz
Miejsca 3 - 4
Kowalski Dominik
3
  7:11  9:11  11:9  11:6  11:8
Rohun Patrick
2
Kowalski Dominik
Miejsca 5 - 8
Krzyżaniak Tomasz
1
  11:7  5:11  5:11
Teichert Michał
2
Ratigowski Marcin
0
  2:11  5:11
Czmil Hubert
2
Teichert Michał
2
  9:11  11:5  14:12
Czmil Hubert
1
Teichert Michał
Miejsca 7 - 8
Krzyżaniak Tomasz
0
  11:13  11:13
Ratigowski Marcin
2
Ratigowski Marcin
Miejsca 9 - 16
Gnitecki Przemysław
2
  11:9  11:7
Ciszewski Marcin
0
Florczyk Paweł
2
  11:3  7:11  11:4
Gajos Jakub
1
Hibner Jacek
2
  11:5  11:8
Kaczyński Emil
0
Khan Zeeshan
0
  2:11  4:11
Siemaszko Michał
2
Gnitecki Przemysław
2
  11:7  11:7
Florczyk Paweł
0
Hibner Jacek
2
  13:11  11:5
Siemaszko Michał
0
Gnitecki Przemysław
0
  4:11  9:11
Hibner Jacek
2
Hibner Jacek
Miejsca 11 - 12
Florczyk Paweł
1
  11:8  1:11  7:11
Siemaszko Michał
2
Siemaszko Michał
Miejsca 13 - 16
Ciszewski Marcin
2
  11:7  11:4
Gajos Jakub
0
Kaczyński Emil
2
WALKOVER
Khan Zeeshan
W
Ciszewski Marcin
1
  11:5  7:11  8:11
Kaczyński Emil
2
Kaczyński Emil
Miejsca 15 - 16
Gajos Jakub
2
WALKOVER
Khan Zeeshan
W
Gajos Jakub
Miejsca 17 - 32
Bellinger Mark
1
  6:11  11:7  8:11
Wojtecki Aleksander
2
Glaza Tomasz
2
  11:1  11:5
Stępnik Marcin
0
Rogalski Artur
2
  6:11  11:6  11:6
Knobloch Zbigniew
1
Drobnik Rafał
0
  9:11  6:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Kopiec Tomasz
2
  11:8  11:7
Borowczyński Przemysław
0
Florczyk Piotr
2
  11:7  11:3
Dudek Kamil
0
Janiszewski Paweł
2
  11:6  7:11  11:7
Rzeszutko Małgorzata
1
Tarsalewski Rafał
0
  5:11  1:11
Nowak Piotr
2
Wojtecki Aleksander
0
  4:11  7:11
Glaza Tomasz
2
Rogalski Artur
2
  11:6  11:5
Słaboszewski Bartłomiej
0
Kopiec Tomasz
1
  10:12  11:5  9:11
Florczyk Piotr
2
Janiszewski Paweł
0
  1:11  6:11
Nowak Piotr
2
Glaza Tomasz
0
  8:11  4:11
Rogalski Artur
2
Florczyk Piotr
0
  5:11  4:11
Nowak Piotr
2
Rogalski Artur
0
  8:11  7:11
Nowak Piotr
2
Nowak Piotr
Miejsca 19 - 20
Glaza Tomasz
2
  11:3  11:6
Florczyk Piotr
0
Glaza Tomasz
Miejsca 21 - 24
Wojtecki Aleksander
2
  7:11  11:8  11:9
Słaboszewski Bartłomiej
1
Kopiec Tomasz
W
WALKOVER
Janiszewski Paweł
2
Wojtecki Aleksander
2
  11:6  11:9
Janiszewski Paweł
0
Wojtecki Aleksander
Miejsca 23 - 24
Słaboszewski Bartłomiej
2
WALKOVER
Kopiec Tomasz
W
Słaboszewski Bartłomiej
Miejsca 25 - 32
Bellinger Mark
2
  8:11  11:7  13:11
Stępnik Marcin
1
Knobloch Zbigniew
0
  6:11  10:12
Drobnik Rafał
2
Borowczyński Przemysław
1
  7:11  11:8  3:11
Dudek Kamil
2
Rzeszutko Małgorzata
2
  11:9  7:11  11:6
Tarsalewski Rafał
1
Bellinger Mark
2
  11:7  10:12  11:7
Drobnik Rafał
1
Dudek Kamil
2
  11:9  11:8
Rzeszutko Małgorzata
0
Bellinger Mark
2
  11:2  10:12  11:7
Dudek Kamil
1
Bellinger Mark
Miejsca 27 - 28
Drobnik Rafał
2
  11:7  11:4
Rzeszutko Małgorzata
0
Drobnik Rafał
Miejsca 29 - 32
Stępnik Marcin
2
WALKOVER
Knobloch Zbigniew
W
Borowczyński Przemysław
2
  11:6  11:5
Tarsalewski Rafał
0
Stępnik Marcin
2
  11:6  11:8
Borowczyński Przemysław
0
Stępnik Marcin
Miejsca 31 - 32
Knobloch Zbigniew
W
WALKOVER
Tarsalewski Rafał
2
Tarsalewski Rafał
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Supeł Tomasz
Bye
Bye
Bye
Michalak Radosław
Bye
Bye
Bye
Jędras Jakub
Bye
Bye
Czakański Martin
Kucharski Marcin
Bye
Bye
chorazy romuald
Gwóźdź Marcin
Bye
Bye
Bonkiewicz Paweł
Olczak Mateusz
Bye
Bye
Przybyłek Paweł
Bye
Bye
Bye
Grabowski Michał
Bye
Bye
Bye
Supeł Tomasz
Bye
Michalak Radosław
Bye
Jędras Jakub
Czakański Martin
2
  11:5  11:4
Kucharski Marcin
0
chorazy romuald
W
WALKOVER
Gwóźdź Marcin
2
Bonkiewicz Paweł
W
WALKOVER
Olczak Mateusz
2
Przybyłek Paweł
Bye
Grabowski Michał
Bye
Supeł Tomasz
0
  3:11  4:11
Michalak Radosław
2
Jędras Jakub
0
  4:11  10:12
Czakański Martin
2
Gwóźdź Marcin
W
WALKOVER
Olczak Mateusz
2
Przybyłek Paweł
W
WALKOVER
Grabowski Michał
2
Michalak Radosław
2
  9:11  11:4  11:3
Czakański Martin
1
Olczak Mateusz
2
WALKOVER
Grabowski Michał
W
Michalak Radosław
2
  11:5  11:3
Olczak Mateusz
0
Michalak Radosław
Miejsca 35 - 36
Czakański Martin
2
WALKOVER
Grabowski Michał
W
Czakański Martin
Miejsca 37 - 40
Supeł Tomasz
1
  11:8  4:11  6:11
Jędras Jakub
2
Gwóźdź Marcin
W
WALKOVER
Przybyłek Paweł
2
Jędras Jakub
2
WALKOVER
Przybyłek Paweł
W
Jędras Jakub
Miejsca 39 - 40
Supeł Tomasz
2
WALKOVER
Gwóźdź Marcin
W
Supeł Tomasz
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Kucharski Marcin
chorazy romuald
2
WALKOVER
Bonkiewicz Paweł
W
Bye
Bye
Bye
Kucharski Marcin
chorazy romuald
Bye
Kucharski Marcin
2
WALKOVER
chorazy romuald
W
Kucharski Marcin
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bonkiewicz Paweł
Bye
Bye
Bonkiewicz Paweł
Bonkiewicz Paweł
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 03:48:27 15-12-2017