Turniej dla graczy Klubowej Ligi Squasha PFS kat. C (zamknięty) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Czopek ArturPotwierdzony Kraków 1
13 Sztaba MikołajBrak informacji Kraków 2
4 Kowalski TomaszPotwierdzony Kraków/Radomsko 3
6 Słaby MichałPotwierdzony Kraków 4
3 Kiernicki MichałPotwierdzony Kraków 5
7 Wiski MarcinPotwierdzony Kraków 6
2 Buchman PiotrPotwierdzony Kraków 7
10 Kurzydło AndrzejPotwierdzony Kraków 8
9 Adamiszyn JanuszPotwierdzony Kraków 9
8 Wojas SebastianPotwierdzony Kraków 10
5 Dąbski PiotrPotwierdzony Kraków 11
12 Panek BartoszPotwierdzony Kraków 12
11 Bieniasz MarcinBrak informacji Kraków 13
15 Sokolowski SzymonPotwierdzony Krakow 14
14 Szewczyk Maciej GrzegorzPotwierdzony Kraków 15
16 Machocki PiotrPotwierdzony Kraków 16




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Czopek Artur
3
  14:12  11:6  12:10
Wojas Sebastian
0
Sokolowski Szymon
1
  9:11  8:11  11:8  9:11
Kurzydło Andrzej
3
Wiski Marcin
3
  11:6  11:6  11:7
Szewczyk Maciej Grzegorz
0
Dąbski Piotr
0
  12:14  7:11  6:11
Kowalski Tomasz
3
Kiernicki Michał
3
  11:9  9:11  6:11  11:4  12:10
Adamiszyn Janusz
2
Słaby Michał
3
  11:9  9:11  11:6  11:6
Bieniasz Marcin
1
Sztaba Mikołaj
3
  11:5  11:4  11:3
Machocki Piotr
0
Panek Bartosz
0
  3:11  6:11  5:11
Buchman Piotr
3
Czopek Artur
3
  11:6  11:9  12:10
Kurzydło Andrzej
0
Wiski Marcin
0
  4:11  6:11  5:11
Kowalski Tomasz
3
Kiernicki Michał
0
  2:11  5:11  6:11
Słaby Michał
3
Sztaba Mikołaj
3
  11:6  11:3  11:0
Buchman Piotr
0
Czopek Artur
3
  9:11  11:6  5:11  11:9  11:7
Kowalski Tomasz
2
Słaby Michał
1
  11:8  5:11  4:11  4:11
Sztaba Mikołaj
3
Czopek Artur
3
  11:6  11:3  11:7
Sztaba Mikołaj
0
Czopek Artur
Miejsca 3 - 4
Kowalski Tomasz
3
  11:5  11:2  11:6
Słaby Michał
0
Kowalski Tomasz
Miejsca 5 - 8
Kurzydło Andrzej
1
  7:11  11:5  6:11
Wiski Marcin
2
Kiernicki Michał
2
  5:11  11:9  11:8
Buchman Piotr
1
Wiski Marcin
0
  7:11  15:17
Kiernicki Michał
2
Kiernicki Michał
Miejsca 7 - 8
Kurzydło Andrzej
0
  9:11  6:11
Buchman Piotr
2
Buchman Piotr
Miejsca 9 - 16
Wojas Sebastian
2
  11:7  11:5
Sokolowski Szymon
0
Szewczyk Maciej Grzegorz
0
  6:11  1:11
Dąbski Piotr
2
Adamiszyn Janusz
2
  13:11  13:11
Bieniasz Marcin
0
Machocki Piotr
0
  14:16  7:11
Panek Bartosz
2
Wojas Sebastian
2
  6:11  11:8  11:7
Dąbski Piotr
1
Adamiszyn Janusz
2
  11:5  11:6
Panek Bartosz
0
Wojas Sebastian
1
  7:11  11:7  4:11
Adamiszyn Janusz
2
Adamiszyn Janusz
Miejsca 11 - 12
Dąbski Piotr
2
  9:11  14:12  11:8
Panek Bartosz
1
Dąbski Piotr
Miejsca 13 - 16
Sokolowski Szymon
2
  7:11  11:8  11:6
Szewczyk Maciej Grzegorz
1
Bieniasz Marcin
2
  11:4  11:5
Machocki Piotr
0
Sokolowski Szymon
0
  7:11  5:11
Bieniasz Marcin
2
Bieniasz Marcin
Miejsca 15 - 16
Szewczyk Maciej Grzegorz
2
  11:8  11:5
Machocki Piotr
0
Szewczyk Maciej Grzegorz
Stan na: 03:34:03 24-09-2017