Turniej kat C+ - OPEN godz. 19:00

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C+ (C0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Wawrzonkowski NikodemPotwierdzony Gdańsk 182 1
4 Owczarz JakubBrak informacji Gdańsk 568 2
10 Dubrowski JacekBrak informacji Olsztyn 1447 3
6 Grunt JarosławPotwierdzony Kwidzyn 637 4
15 Bernatowicz MarcinBrak informacji Gdańsk 5
3 Serniak WojciechPotwierdzony Elbląg 565 6
2 Kaczyński EmilPotwierdzony Borkowo 340 7
13 Bukowski MichałBrak informacji 8
11 Narkowicz JarosławBrak informacji Olsztyn 1474 9
7 Kaczyński JakubPotwierdzony Gdynia 744 10
5 Greczka DariuszBrak informacji Lublewo Gdańskie 589 11
8 Makowski PawełBrak informacji 951 12
16 Sztyber KonradBrak informacji Gdańsk 13
14 Leszczynski KrzysztofBrak informacji Gdansk 14
12 Dołasiński AdamPotwierdzony Gdańsk 2336 15
9 Kucharska SaraPotwierdzony Gdańsk 975 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-12-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wawrzonkowski Nikodem
2
  11:7  11:9
Narkowicz Jarosław
0
Bukowski Michał
2
  11:5  11:8
Sztyber Konrad
0
Grunt Jarosław
2
  11:7  9:11  11:6
Makowski Paweł
1
Kucharska Sara
1
  11:8  9:11  6:11
Serniak Wojciech
2
Owczarz Jakub
2
  11:9  11:9
Leszczynski Krzysztof
0
Bernatowicz Marcin
2
  11:0  11:1
Kaczyński Jakub
0
Dubrowski Jacek
2
  11:7  11:7
Greczka Dariusz
0
Dołasiński Adam
0
  5:11  11:13
Kaczyński Emil
2
Wawrzonkowski Nikodem
2
  11:1  11:4
Bukowski Michał
0
Grunt Jarosław
2
  13:11  11:2
Serniak Wojciech
0
Owczarz Jakub
2
  11:8  13:11
Bernatowicz Marcin
0
Dubrowski Jacek
2
  11:7  6:11  11:6
Kaczyński Emil
1
Wawrzonkowski Nikodem
3
  11:3  11:5  11:8
Grunt Jarosław
0
Owczarz Jakub
3
  14:12  2:11  11:7  12:10
Dubrowski Jacek
1
Wawrzonkowski Nikodem
3
  11:9  11:4  14:12
Owczarz Jakub
0
Wawrzonkowski Nikodem
Miejsca 3 - 4
Grunt Jarosław
0
  5:11  4:11  5:11
Dubrowski Jacek
3
Dubrowski Jacek
Miejsca 5 - 8
Bukowski Michał
1
  11:7  6:11  3:11
Serniak Wojciech
2
Bernatowicz Marcin
2
  11:9  11:9
Kaczyński Emil
0
Serniak Wojciech
0
  4:11  4:11
Bernatowicz Marcin
2
Bernatowicz Marcin
Miejsca 7 - 8
Bukowski Michał
0
  7:11  8:11
Kaczyński Emil
2
Kaczyński Emil
Miejsca 9 - 16
Narkowicz Jarosław
2
  11:5  11:7
Sztyber Konrad
0
Makowski Paweł
2
  9:11  11:6  11:8
Kucharska Sara
1
Leszczynski Krzysztof
0
  7:11  5:11
Kaczyński Jakub
2
Greczka Dariusz
2
  11:4  11:3
Dołasiński Adam
0
Narkowicz Jarosław
2
  11:9  11:7
Makowski Paweł
0
Kaczyński Jakub
2
  11:4  11:3
Greczka Dariusz
0
Narkowicz Jarosław
2
  11:4  3:11  11:4
Kaczyński Jakub
1
Narkowicz Jarosław
Miejsca 11 - 12
Makowski Paweł
0
  6:11  3:11
Greczka Dariusz
2
Greczka Dariusz
Miejsca 13 - 16
Sztyber Konrad
2
  11:6  11:2
Kucharska Sara
0
Leszczynski Krzysztof
2
  6:11  11:6  11:6
Dołasiński Adam
1
Sztyber Konrad
2
  11:8  11:6
Leszczynski Krzysztof
0
Sztyber Konrad
Miejsca 15 - 16
Kucharska Sara
0
  6:11  7:11
Dołasiński Adam
2
Dołasiński Adam
Stan na: 16:52:30 17-12-2017