Turniej kat. B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
11 Rusiłowski RomanPotwierdzony Poznań 519
18 Lubińska DominikaPotwierdzony Poznań 2709
14 Szabelski MateuszPotwierdzony Poznań 916 1
3 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 254 2
7 Mohamed NaziaPotwierdzony Toruń 383 3
4 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 257 4
8 Leitgeber ArturPotwierdzony Poznań 414 5
15 Kiwlenko AleksanderPotwierdzony Tarnowo Podgórne 967 6
16 Filipczak ArkadiuszPotwierdzony Wolbórz 1448 7
9 Buczkowska EwaWalkover Poznań 429 8
6 Jabłoński PawełPotwierdzony 331 9
13 Sobków SzymonPotwierdzony Zielona Góra 634 10
12 Pikul DawidPotwierdzony Skórzewo 606 11
17 Czarnota KacperPotwierdzony Poznań 1836 12
10 Pilarczyk MarcinPotwierdzony Wolsztyn 508 13
5 Cieśluk PatrykWalkover Poznań 304 16
2 Gałecki TomaszWalkover Poznań 242 16
1 Kleszcz PiotrWalkover Poznań 63 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 22-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kleszcz Piotr
Bye
Bye
Filipczak Arkadiusz
Szabelski Mateusz
3
  11:5  11:8  12:10
Lubińska Dominika
0
Bye
Jabłoński Paweł
Leitgeber Artur
Bye
Bye
Pikul Dawid
Pilarczyk Marcin
Bye
Bye
Cendal Szymon
Ripa Adam
Bye
Bye
Rusiłowski Roman
Kiwlenko Aleksander
Bye
Bye
Cieśluk Patryk
Mohamed Nazia
Bye
Czarnota Kacper
1
  11:13  8:11  11:9  11:13
Sobków Szymon
3
Buczkowska Ewa
Bye
Bye
Gałecki Tomasz
Kleszcz Piotr
W
WALKOVER
Filipczak Arkadiusz
3
Szabelski Mateusz
3
  11:6  12:10  11:9
Jabłoński Paweł
0
Leitgeber Artur
3
  11:7  11:8  7:11  11:7
Pikul Dawid
1
Pilarczyk Marcin
1
  4:11  7:11  11:5  4:11
Cendal Szymon
3
Ripa Adam
3
  11:9  11:7  11:2
Rusiłowski Roman
0
Kiwlenko Aleksander
3
WALKOVER
Cieśluk Patryk
W
Mohamed Nazia
3
  6:11  11:5  11:9  11:7
Sobków Szymon
1
Buczkowska Ewa
3
WALKOVER
Gałecki Tomasz
W
Filipczak Arkadiusz
0
  2:11  1:11  3:11
Szabelski Mateusz
3
Leitgeber Artur
0
  9:11  7:11  9:11
Cendal Szymon
3
Ripa Adam
3
  11:6  11:7  12:10
Kiwlenko Aleksander
0
Mohamed Nazia
3
  13:11  9:11  5:11  11:9  11:6
Buczkowska Ewa
2
Szabelski Mateusz
3
  11:7  11:8  11:8  8:11
Cendal Szymon
1
Ripa Adam
3
  11:9  12:10  14:16  11:6
Mohamed Nazia
1
Szabelski Mateusz
3
  11:3  7:11  11:6  11:8
Ripa Adam
1
Szabelski Mateusz
Miejsca 3 - 4
Cendal Szymon
2
  11:6  4:11  9:11  11:8  10:12
Mohamed Nazia
3
Mohamed Nazia
Miejsca 5 - 8
Filipczak Arkadiusz
0
  4:11  9:11  8:11
Leitgeber Artur
3
Kiwlenko Aleksander
3
WALKOVER
Buczkowska Ewa
W
Leitgeber Artur
3
  11:7  4:11  11:7  11:9
Kiwlenko Aleksander
1
Leitgeber Artur
Miejsca 7 - 8
Filipczak Arkadiusz
Bye
Filipczak Arkadiusz
Miejsca 9 - 16
Lubińska Dominika
0
  8:11  7:11  6:11
Jabłoński Paweł
3
Pikul Dawid
3
  12:10  11:5  10:12  11:9
Pilarczyk Marcin
1
Rusiłowski Roman
0
  9:11  7:11  4:11
Czarnota Kacper
3
Sobków Szymon
Bye
Jabłoński Paweł
3
  11:2  11:5  11:4
Pikul Dawid
0
Czarnota Kacper
1
  11:13  8:11  11:9  11:13
Sobków Szymon
3
Jabłoński Paweł
3
  11:8  8:11  11:8  8:11  11:8
Sobków Szymon
2
Jabłoński Paweł
Miejsca 11 - 12
Pikul Dawid
3
  11:7  12:10  10:12  11:6
Czarnota Kacper
1
Pikul Dawid
Miejsca 13 - 16
Lubińska Dominika
2
  11:5  11:2  7:11  9:11  7:11
Pilarczyk Marcin
3
Rusiłowski Roman
Bye
Pilarczyk Marcin
Bye
Pilarczyk Marcin
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Miejsca 17 - 32
Bye
Lubińska Dominika
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Czarnota Kacper
Bye
Bye
Bye
Lubińska Dominika
Bye
Bye
Bye
Bye
Czarnota Kacper
Bye
Lubińska Dominika
Bye
Bye
Czarnota Kacper
Lubińska Dominika
0
Kort 5, 19:00 26.05.2017
Czarnota Kacper
0
Miejsca 19 - 20
Bye
Bye
Bye
Miejsca 21 - 24
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 03:56:10 18-11-2017