Turniej kat. D - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
13 Czechowski MichałPotwierdzony
14 Drożyński ArturPotwierdzony Poznań
15 Szóstak RemigiuszPotwierdzony Luboń
9 Roszak Eugeniusz Potwierdzony
10 Burclaf AdamPotwierdzony
4 Jędrzejczak MarcinPotwierdzony Koziegłowy 2546 1
1 Buszkiewicz Tomasz Potwierdzony Kościan 804 2
7 Socha MichałPotwierdzony Środa Wielkopolska 3
8 Bednarek BartoszPotwierdzony Poznań 4
6 Gallicio MarcoPotwierdzony 5
5 Kanior AlbertPotwierdzony 3093 6
2 Skrzypek ŁukaszPotwierdzony Kościan 1944 7
3 Majewski Radosław Potwierdzony Piła 2169 8
11 Buczkowska MartaWalkover Poznań 16
12 Rogalska JuliaWalkover Zakrzewo 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 08-05-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Buszkiewicz Tomasz
Bye
Bye
Drożyński Artur
Roszak Eugeniusz
Bye
Bye
Kanior Albert
Socha Michał
Bye
Bye
Bye
Szóstak Remigiusz
Bye
Bye
Majewski Radosław
Jędrzejczak Marcin
Bye
Bye
Czechowski Michał
Burclaf Adam
Bye
Bye
Gallicio Marco
Bednarek Bartosz
Bye
Bye
Rogalska Julia
Buczkowska Marta
Bye
Bye
Skrzypek Łukasz
Buszkiewicz Tomasz
3
  11:4  11:2  11:4
Drożyński Artur
0
Roszak Eugeniusz
0
  8:11  8:11  8:11
Kanior Albert
3
Socha Michał
Bye
Szóstak Remigiusz
0
  10:12  4:11  10:12
Majewski Radosław
3
Jędrzejczak Marcin
3
  11:8  11:3  11:3
Czechowski Michał
0
Burclaf Adam
0
  5:11  5:11  0:11
Gallicio Marco
3
Bednarek Bartosz
3
WALKOVER
Rogalska Julia
W
Buczkowska Marta
W
WALKOVER
Skrzypek Łukasz
3
Buszkiewicz Tomasz
3
  11:5  11:6  11:6
Kanior Albert
0
Socha Michał
3
  9:11  11:5  11:5  16:14
Majewski Radosław
1
Jędrzejczak Marcin
3
  11:4  11:4  11:5
Gallicio Marco
0
Bednarek Bartosz
3
  11:5  11:7  5:11  11:5
Skrzypek Łukasz
1
Buszkiewicz Tomasz
3
  11:8  12:10  11:5
Socha Michał
0
Jędrzejczak Marcin
3
  10:12  11:8  11:3  11:5
Bednarek Bartosz
1
Buszkiewicz Tomasz
0
  11:13  5:11  8:11
Jędrzejczak Marcin
3
Jędrzejczak Marcin
Miejsca 3 - 4
Socha Michał
3
  7:11  11:5  11:4  11:8
Bednarek Bartosz
1
Socha Michał
Miejsca 5 - 8
Kanior Albert
3
  11:9  11:9  7:11  11:9
Majewski Radosław
1
Gallicio Marco
3
  11:3  11:8  11:7
Skrzypek Łukasz
0
Kanior Albert
1
  8:11  9:11  11:9  8:11
Gallicio Marco
3
Gallicio Marco
Miejsca 7 - 8
Majewski Radosław
2
  11:7  4:11  9:11  11:5  6:11
Skrzypek Łukasz
3
Skrzypek Łukasz
Stan na: 05:49:33 19-11-2017

    Grupa 1 Roszak Eugeniusz Burclaf AdamCzechowski MichałDrożyński ArturSzóstak Remigiusz Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Roszak Eugeniusz X
             
             
             
             
             
             
             
             
    Burclaf Adam
             
             
    X
             
             
             
             
             
             
    Czechowski Michał
             
             
             
             
    X
             
             
             
             
    Drożyński Artur
             
             
             
             
             
             
    X
             
             
    Szóstak Remigiusz
             
             
             
             
             
             
             
             
    X