Wakacyjny PFS B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
26 Michalczuk PawełNieobecny Białystok 642
17 Witkowski RafałNieobecny Łódź 287
32 Barski TomaszNieobecny Łódź
1 Hibner JacekPotwierdzony Łódź 36 1
7 Kowalik MaciejPotwierdzony Warszawa 111 2
4 Michałowski KrzysztofPotwierdzony Lublin 74 3
3 Górzyński BartoszPotwierdzony Łódź 50 4
5 Ciszewski MarcinPotwierdzony Łódź 89 5
8 Łuczak RadosławPotwierdzony Elbląg 113 6
13 Włodarczyk SzymonPotwierdzony Lublin 225 7
2 Karp AdamWalkover Łódź 37 8
11 Mikuła GrzegorzPotwierdzony Poznań 166 9
16 Piskórz TomaszPotwierdzony Lublin 254 10
6 Gajos JakubPotwierdzony Łódź 102 11
9 Siemaszko MichałPotwierdzony Łódź 118 12
12 Gorzelak PiotrPotwierdzony Łódź 219 13
15 Bobkowski PrzemysławPotwierdzony Bydgoszcz 250 14
29 Mankiewicz MichałPotwierdzony Łódź 948 15
10 Florczyk PiotrPotwierdzony Łódź 131 16
20 Suwalski HubertPotwierdzony Koluszki 373 17
23 Trela PawełPotwierdzony Poznań 18
19 Antczak MarcinPotwierdzony Pasłęk 362 19
25 Supeł TomaszPotwierdzony Łódź 601 20
24 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 509 21
21 Kaźmierczak KacperPotwierdzony Łódź 390 22
31 Miśkiewicz PawełPotwierdzony Pabianice 1244 23
27 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 730 24
18 Małgorzaciak PawełPotwierdzony Łódź 341 25
14 Janiszewski PawełPotwierdzony Łódź 242 26
30 Dereń MariuszPotwierdzony Leżajsk 1217 27
22 Wojciechowski KrzysztofPotwierdzony Łódź 398 29
28 Borowczyński PrzemysławPotwierdzony Łódź 913 30


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 25-07-2016


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Hibner Jacek
2
WALKOVER
Witkowski Rafał
W
Kaźmierczak Kacper
0
  9:11  5:11
Piskórz Tomasz
2
Florczyk Piotr
2
  11:6  11:7
Antczak Marcin
0
Michalczuk Paweł
W
WALKOVER
Łuczak Radosław
2
Gajos Jakub
2
  11:5  11:4
Kucharski Marcin
0
Borowczyński Przemysław
0
  7:11  8:11
Włodarczyk Szymon
2
Bobkowski Przemysław
2
  11:3  11:7
Małgorzaciak Paweł
0
Trela Paweł
0
  4:11  9:11
Górzyński Bartosz
2
Michałowski Krzysztof
2
  11:5  11:6
Rzeszutko Małgorzata
0
Mankiewicz Michał
2
  11:9  5:11  12:10
Janiszewski Paweł
1
Siemaszko Michał
2
  9:11  11:8  11:7
Suwalski Hubert
1
Wojciechowski Krzysztof
0
  3:11  3:11
Ciszewski Marcin
2
Kowalik Maciej
2
  11:7  11:8
Supeł Tomasz
0
Dereń Mariusz
1
  2:11  11:8  4:11
Gorzelak Piotr
2
Mikuła Grzegorz
2
WALKOVER
Barski Tomasz
W
Miśkiewicz Paweł
0
  3:11  9:11
Karp Adam
2
Hibner Jacek
2
  11:6  10:12  11:4
Piskórz Tomasz
1
Florczyk Piotr
0
  8:11  11:13
Łuczak Radosław
2
Gajos Jakub
0
  7:11  9:11
Włodarczyk Szymon
2
Bobkowski Przemysław
0
  10:12  2:11
Górzyński Bartosz
2
Michałowski Krzysztof
2
  11:6  11:8
Mankiewicz Michał
0
Siemaszko Michał
1
  11:8  9:11  9:11
Ciszewski Marcin
2
Kowalik Maciej
2
  11:3  11:8
Gorzelak Piotr
0
Mikuła Grzegorz
0
  8:11  11:13
Karp Adam
2
Hibner Jacek
2
  11:1  11:6
Łuczak Radosław
0
Włodarczyk Szymon
0
  7:11  4:11
Górzyński Bartosz
2
Michałowski Krzysztof
2
  7:11  11:6  11:9
Ciszewski Marcin
1
Kowalik Maciej
2
  11:8  5:11  11:8
Karp Adam
1
Hibner Jacek
3
  15:13  3:11  4:11  11:3  11:6
Górzyński Bartosz
2
Michałowski Krzysztof
1
  15:13  8:11  9:11  9:11
Kowalik Maciej
3
Hibner Jacek
3
  11:8  11:0  12:10
Kowalik Maciej
0
Hibner Jacek
Miejsca 3 - 4
Górzyński Bartosz
1
  5:11  7:11  11:6  3:11
Michałowski Krzysztof
3
Michałowski Krzysztof
Miejsca 5 - 8
Łuczak Radosław
2
  14:12  11:3
Włodarczyk Szymon
0
Ciszewski Marcin
2
WALKOVER
Karp Adam
W
Łuczak Radosław
0
  8:11  6:11
Ciszewski Marcin
2
Ciszewski Marcin
Miejsca 7 - 8
Włodarczyk Szymon
Bye
Włodarczyk Szymon
Miejsca 9 - 16
Piskórz Tomasz
2
  11:6  2:11  11:7
Florczyk Piotr
1
Gajos Jakub
2
  11:9  12:10
Bobkowski Przemysław
0
Mankiewicz Michał
1
  11:6  0:11  8:11
Siemaszko Michał
2
Gorzelak Piotr
0
  7:11  7:11
Mikuła Grzegorz
2
Piskórz Tomasz
2
  11:8  11:5
Gajos Jakub
0
Siemaszko Michał
1
  11:5  7:11  12:14
Mikuła Grzegorz
2
Piskórz Tomasz
1
  11:13  11:7  4:11
Mikuła Grzegorz
2
Mikuła Grzegorz
Miejsca 11 - 12
Gajos Jakub
2
  11:8  11:2
Siemaszko Michał
0
Gajos Jakub
Miejsca 13 - 16
Florczyk Piotr
0
  5:11  8:11
Bobkowski Przemysław
2
Mankiewicz Michał
0
  9:11  3:11
Gorzelak Piotr
2
Bobkowski Przemysław
0
  10:12  10:12
Gorzelak Piotr
2
Gorzelak Piotr
Miejsca 15 - 16
Florczyk Piotr
0
  8:11  6:11
Mankiewicz Michał
2
Mankiewicz Michał
Miejsca 17 - 32
Bye
Kaźmierczak Kacper
Antczak Marcin
Bye
Kucharski Marcin
2
  11:9  11:8
Borowczyński Przemysław
0
Małgorzaciak Paweł
1
  7:11  11:5  12:14
Trela Paweł
2
Rzeszutko Małgorzata
2
  11:5  11:5
Janiszewski Paweł
0
Suwalski Hubert
2
  11:3  11:4
Wojciechowski Krzysztof
0
Supeł Tomasz
2
  11:8  8:11  11:4
Dereń Mariusz
1
Bye
Miśkiewicz Paweł
Kaźmierczak Kacper
1
  1:11  11:8  7:11
Antczak Marcin
2
Kucharski Marcin
1
  5:11  11:9  5:11
Trela Paweł
2
Rzeszutko Małgorzata
1
  11:8  4:11  9:11
Suwalski Hubert
2
Supeł Tomasz
2
  11:4  11:6
Miśkiewicz Paweł
0
Antczak Marcin
1
  11:5  9:11  6:11
Trela Paweł
2
Suwalski Hubert
2
  11:8  11:3
Supeł Tomasz
0
Trela Paweł
1
  11:13  11:9  7:11
Suwalski Hubert
2
Suwalski Hubert
Miejsca 19 - 20
Antczak Marcin
2
  11:5  11:7
Supeł Tomasz
0
Antczak Marcin
Miejsca 21 - 24
Kaźmierczak Kacper
2
  11:8  11:9
Kucharski Marcin
0
Rzeszutko Małgorzata
2
  7:11  11:2  11:4
Miśkiewicz Paweł
1
Kaźmierczak Kacper
0
  3:11  6:11
Rzeszutko Małgorzata
2
Rzeszutko Małgorzata
Miejsca 23 - 24
Kucharski Marcin
1
  9:11  11:9  10:12
Miśkiewicz Paweł
2
Miśkiewicz Paweł
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Borowczyński Przemysław
0
  11:13  5:11
Małgorzaciak Paweł
2
Janiszewski Paweł
2
  11:5  14:12
Wojciechowski Krzysztof
0
Dereń Mariusz
Bye
Bye
Małgorzaciak Paweł
Janiszewski Paweł
2
  4:11  11:9  11:8
Dereń Mariusz
1
Małgorzaciak Paweł
2
  11:3  10:12  11:9
Janiszewski Paweł
1
Małgorzaciak Paweł
Miejsca 27 - 28
Bye
Dereń Mariusz
Dereń Mariusz
Miejsca 29 - 32
Bye
Borowczyński Przemysław
Wojciechowski Krzysztof
Bye
Borowczyński Przemysław
1
  11:6  7:11  5:11
Wojciechowski Krzysztof
2
Wojciechowski Krzysztof
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 03:48:20 15-12-2017