Wieczorne C 200+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Słaboszewski BartłomiejPotwierdzony Łódź 267 1
4 Małgorzaciak PawełPotwierdzony Łódź 350 2
2 Witkowski RafałPotwierdzony Łódź 282 3
3 Bąkowski RafałPotwierdzony 308 4
7 Supeł TomaszPotwierdzony Łódź 564 5
6 Surray PeterWalkover Częstochowa 448 6
5 Kaźmierczak KacperPotwierdzony Łódź 371 7
13 Talar MarcinPotwierdzony Łódź 1283 8
9 Jędras JakubPotwierdzony Pabianice 619 9
8 Tarsalewski RafałPotwierdzony Pabianice 565 10
15 Gorczyca PawełBrak informacji Aleksandrów Łódzki 1375 11
16 Radecki MichałWalkover 1610 12
10 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 648 13
11 Mościcki ArturWalkover Łódź 731 14
12 Maciszewski AdamPotwierdzony Łask 1087 15
14 Owczarek MałgorzataWalkover Łódź 1323 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 19-09-2016


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Słaboszewski Bartłomiej
3
  11:1  11:3  11:4
Maciszewski Adam
0
Talar Marcin
3
  5:11  11:7  11:7  7:11  14:12
Tarsalewski Rafał
2
Surray Peter
3
  11:3  11:2  11:4
Radecki Michał
0
Kucharski Marcin
0
  5:11  9:11  5:11
Bąkowski Rafał
3
Małgorzaciak Paweł
3
  11:9  11:4  11:4
Mościcki Artur
0
Jędras Jakub
0
  8:11  7:11  5:11
Supeł Tomasz
3
Kaźmierczak Kacper
3
  11:6  11:4  11:8
Owczarek Małgorzata
0
Gorczyca Paweł
0
  6:11  9:11  8:11
Witkowski Rafał
3
Słaboszewski Bartłomiej
3
  11:2  11:4  11:4
Talar Marcin
0
Surray Peter
0
  6:11  6:11  5:11
Bąkowski Rafał
3
Małgorzaciak Paweł
3
  11:3  11:5  11:9
Supeł Tomasz
0
Kaźmierczak Kacper
0
  6:11  6:11  8:11
Witkowski Rafał
3
Słaboszewski Bartłomiej
3
  7:11  9:11  11:6  11:7  12:10
Bąkowski Rafał
2
Małgorzaciak Paweł
3
  11:0  5:11  11:8  11:4
Witkowski Rafał
1
Słaboszewski Bartłomiej
3
  11:8  11:4  11:7
Małgorzaciak Paweł
0
Słaboszewski Bartłomiej
Miejsca 3 - 4
Bąkowski Rafał
2
  15:13  12:14  11:5  10:12  7:11
Witkowski Rafał
3
Witkowski Rafał
Miejsca 5 - 8
Talar Marcin
0
  7:11  4:11  8:11
Surray Peter
3
Supeł Tomasz
3
  11:6  11:6  7:11  11:13  11:7
Kaźmierczak Kacper
2
Surray Peter
W
WALKOVER
Supeł Tomasz
3
Supeł Tomasz
Miejsca 7 - 8
Talar Marcin
2
  4:11  7:11  11:7  11:6  2:11
Kaźmierczak Kacper
3
Kaźmierczak Kacper
Miejsca 9 - 16
Maciszewski Adam
1
  12:14  14:12  8:11  8:11
Tarsalewski Rafał
3
Radecki Michał
3
  11:5  10:12  6:11  11:3  11:7
Kucharski Marcin
2
Mościcki Artur
2
  13:11  11:6  6:11  5:11  7:11
Jędras Jakub
3
Owczarek Małgorzata
1
  5:11  11:3  6:11  8:11
Gorczyca Paweł
3
Tarsalewski Rafał
3
WALKOVER
Radecki Michał
W
Jędras Jakub
3
  9:11  11:9  3:11  11:7  11:7
Gorczyca Paweł
2
Tarsalewski Rafał
1
  6:11  11:7  7:11  5:11
Jędras Jakub
3
Jędras Jakub
Miejsca 11 - 12
Bye
Gorczyca Paweł
Gorczyca Paweł
Miejsca 13 - 16
Maciszewski Adam
0
  8:11  5:11  11:13
Kucharski Marcin
3
Mościcki Artur
3
  13:11  11:9  11:9
Owczarek Małgorzata
0
Kucharski Marcin
3
WALKOVER
Mościcki Artur
W
Kucharski Marcin
Miejsca 15 - 16
Maciszewski Adam
3
WALKOVER
Owczarek Małgorzata
W
Maciszewski Adam
Stan na: 13:51:31 16-12-2017