Wieczorny B+ 08.04.2016 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Skorek MateuszPotwierdzony Elbląg 42 1
3 Kurek MichałPotwierdzony Szczecin 35 2
5 Krzyżaniak TomaszPotwierdzony Łódź 43 3
6 Florczyk PawełPotwierdzony Łódź 55 4
1 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 21 5
8 Czmil HubertPotwierdzony Konin 88 6
7 Górzyński BartoszPotwierdzony Łódź 57 7
10 Ciszewski MarcinPotwierdzony Łódź 92 8
12 Siemaszko MichałPotwierdzony Łódź 121 9
13 Dałek MarcinPotwierdzony Łódź 123 10
18 Bakuła WojciechPotwierdzony Warszawa 239 11
11 Łuczak RadosławPotwierdzony Elbląg 116 12
15 Glaza TomaszPotwierdzony Konin 143 13
16 Janiszewski MichałPotwierdzony Łódź 187 14
42 Woźniak TomaszPotwierdzony Konin 1232 15
2 Karp AdamWalkover Łódź 33 16
19 Meckien BartoszPotwierdzony 241 17
21 Wojciechowski PiotrPotwierdzony Konin 325 18
29 Piskórz TomaszPotwierdzony Lublin 487 19
22 Witkowski RafałPotwierdzony Łódź 329 20
20 Janiszewski PawełPotwierdzony Łódź 278 21
25 Bąkowski RafałPotwierdzony 396 22
32 Tarsalewski RafałPotwierdzony Pabianice 613 23
31 Michałowski TomaszPotwierdzony Łódź 609 24
24 Michalak RadosławPotwierdzony Konin 382 25
30 Kroll AdamPotwierdzony Bydgoszcz 591 26
27 Drobnik RafałPotwierdzony Łódź 464 27
9 Gajos JakubWalkover Łódź 90 28
14 Florczyk PiotrPotwierdzony Łódź 130 29
23 Sapierzyński RobertWalkover Szczecin 347 30
26 Kaźmierczak KacperPotwierdzony Łódź 409 31
17 Mikuła GrzegorzWalkover Poznań 220 32
44 Busliuk VladPotwierdzony Warszawa 33
38 Banaszek ArkadiuszPotwierdzony Ustronie 823 34
36 Wodniczak DanielPotwierdzony Konin 670 35
28 Sopiński MichałPotwierdzony Łódź 477 36
34 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 638 37
40 Buszko JakubPotwierdzony Konin 1012 38
39 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 889 39
43 Szota MichałPotwierdzony Częstochowa 1473 40
37 Sokołowski AndrzejPotwierdzony Bydgoszcz 715 41
41 Borowczyński PrzemysławWalkover Łódź 1091 42
33 Przybyłek PawełPotwierdzony Łódź 636 45
35 Konopa BartoszWalkover Solec Kujawski 662 46


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 04-04-2016


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Matejski Tomasz
Bye
Bye
Wojciechowski Piotr
Kaźmierczak Kacper
2
  11:7  11:2
Szota Michał
0
Bye
Łuczak Radosław
Janiszewski Michał
Bye
Bye
Michalak Radosław
Bąkowski Rafał
2
  11:9  11:6
Banaszek Arkadiusz
0
Bye
Krzyżaniak Tomasz
Górzyński Bartosz
Bye
Konopa Bartosz
W
WALKOVER
Michałowski Tomasz
2
Sopiński Michał
0
  5:11  3:11
Woźniak Tomasz
2
Bye
Florczyk Piotr
Siemaszko Michał
Bye
Rzeszutko Małgorzata
0
  2:11  7:11
Drobnik Rafał
2
Witkowski Rafał
2
WALKOVER
Borowczyński Przemysław
W
Bye
Skorek Mateusz
Kurek Michał
Bye
Przybyłek Paweł
0
  2:11  3:11
Piskórz Tomasz
2
Sapierzyński Robert
2
  11:8  11:5
Busliuk Vlad
0
Bye
Glaza Tomasz
Gajos Jakub
Bye
Sokołowski Andrzej
0
  6:11  4:11
Bakuła Wojciech
2
Tarsalewski Rafał
2
  11:1  11:5
Kucharski Marcin
0
Bye
Czmil Hubert
Florczyk Paweł
Bye
Wodniczak Daniel
0
  4:11  3:11
Janiszewski Paweł
2
Mikuła Grzegorz
Bye
Bye
Dałek Marcin
Ciszewski Marcin
Bye
Buszko Jakub
0
  7:11  6:11
Meckien Bartosz
2
Kroll Adam
Bye
Bye
Karp Adam
Matejski Tomasz
2
  11:5  11:5
Wojciechowski Piotr
0
Kaźmierczak Kacper
1
  11:5  2:11  1:11
Łuczak Radosław
2
Janiszewski Michał
2
  11:6  11:5
Michalak Radosław
0
Bąkowski Rafał
0
  3:11  4:11
Krzyżaniak Tomasz
2
Górzyński Bartosz
2
  11:1  11:2
Michałowski Tomasz
0
Woźniak Tomasz
2
  11:6  9:11  11:9
Florczyk Piotr
1
Siemaszko Michał
2
  11:8  11:7
Drobnik Rafał
0
Witkowski Rafał
0
  2:11  7:11
Skorek Mateusz
2
Kurek Michał
2
  11:4  12:10
Piskórz Tomasz
0
Sapierzyński Robert
1
  11:8  4:11  10:12
Glaza Tomasz
2
Gajos Jakub
1
  6:11  11:7  16:18
Bakuła Wojciech
2
Tarsalewski Rafał
0
  6:11  5:11
Czmil Hubert
2
Florczyk Paweł
2
  11:4  11:8
Janiszewski Paweł
0
Mikuła Grzegorz
W
WALKOVER
Dałek Marcin
2
Ciszewski Marcin
2
  11:7  11:7
Meckien Bartosz
0
Kroll Adam
0
  2:11  5:11
Karp Adam
2
Matejski Tomasz
2
  11:6  11:8
Łuczak Radosław
0
Janiszewski Michał
0
  8:11  5:11
Krzyżaniak Tomasz
2
Górzyński Bartosz
2
  11:6  11:5
Woźniak Tomasz
0
Siemaszko Michał
0
  8:11  7:11
Skorek Mateusz
2
Kurek Michał
2
  11:6  11:4
Glaza Tomasz
0
Bakuła Wojciech
0
  7:11  9:11
Czmil Hubert
2
Florczyk Paweł
2
  12:10  11:3
Dałek Marcin
0
Ciszewski Marcin
2
WALKOVER
Karp Adam
W
Matejski Tomasz
1
  10:12  11:7  10:12
Krzyżaniak Tomasz
2
Górzyński Bartosz
0
  12:14  7:11
Skorek Mateusz
2
Kurek Michał
2
  11:4  11:6
Czmil Hubert
0
Florczyk Paweł
2
  12:10  9:11  11:7
Ciszewski Marcin
1
Krzyżaniak Tomasz
0
  5:11  7:11  4:11
Skorek Mateusz
3
Kurek Michał
3
  13:11  13:11  11:3
Florczyk Paweł
0
Skorek Mateusz
3
  11:2  11:4  11:7
Kurek Michał
0
Skorek Mateusz
Miejsca 3 - 4
Krzyżaniak Tomasz
3
  11:13  11:6  11:3  11:5
Florczyk Paweł
1
Krzyżaniak Tomasz
Miejsca 5 - 8
Matejski Tomasz
2
  12:10  11:9
Górzyński Bartosz
0
Czmil Hubert
2
  11:8  11:7
Ciszewski Marcin
0
Matejski Tomasz
2
  11:8  0:11  11:6
Czmil Hubert
1
Matejski Tomasz
Miejsca 7 - 8
Górzyński Bartosz
2
  11:9  11:4
Ciszewski Marcin
0
Górzyński Bartosz
Miejsca 9 - 16
Łuczak Radosław
2
  11:8  11:8
Janiszewski Michał
0
Woźniak Tomasz
0
  5:11  4:11
Siemaszko Michał
2
Glaza Tomasz
0
  8:11  6:11
Bakuła Wojciech
2
Dałek Marcin
2
WALKOVER
Karp Adam
W
Łuczak Radosław
0
  5:11  11:13
Siemaszko Michał
2
Bakuła Wojciech
0
  7:11  9:11
Dałek Marcin
2
Siemaszko Michał
2
  11:5  11:7
Dałek Marcin
0
Siemaszko Michał
Miejsca 11 - 12
Łuczak Radosław
1
  6:11  11:8  7:11
Bakuła Wojciech
2
Bakuła Wojciech
Miejsca 13 - 16
Janiszewski Michał
2
  0:11  11:9  12:10
Woźniak Tomasz
1
Glaza Tomasz
2
WALKOVER
Karp Adam
W
Janiszewski Michał
1
  13:11  4:11  5:11
Glaza Tomasz
2
Glaza Tomasz
Miejsca 15 - 16
Woźniak Tomasz
2
WALKOVER
Karp Adam
W
Woźniak Tomasz
Miejsca 17 - 32
Wojciechowski Piotr
2
  11:4  9:11  11:5
Kaźmierczak Kacper
1
Michalak Radosław
1
  9:11  11:9  7:11
Bąkowski Rafał
2
Michałowski Tomasz
2
  11:9  12:10
Florczyk Piotr
0
Drobnik Rafał
1
  4:11  11:3  8:11
Witkowski Rafał
2
Piskórz Tomasz
2
WALKOVER
Sapierzyński Robert
W
Gajos Jakub
W
WALKOVER
Tarsalewski Rafał
2
Janiszewski Paweł
2
WALKOVER
Mikuła Grzegorz
W
Meckien Bartosz
2
  11:7  11:9
Kroll Adam
0
Wojciechowski Piotr
2
  11:3  11:7
Bąkowski Rafał
0
Michałowski Tomasz
0
  4:11  6:11
Witkowski Rafał
2
Piskórz Tomasz
2
  11:5  11:5
Tarsalewski Rafał
0
Janiszewski Paweł
0
  8:11  5:11
Meckien Bartosz
2
Wojciechowski Piotr
2
  11:2  11:8
Witkowski Rafał
0
Piskórz Tomasz
0
  6:11  4:11
Meckien Bartosz
2
Wojciechowski Piotr
0
  10:12  11:13
Meckien Bartosz
2
Meckien Bartosz
Miejsca 19 - 20
Witkowski Rafał
0
  5:11  4:11
Piskórz Tomasz
2
Piskórz Tomasz
Miejsca 21 - 24
Bąkowski Rafał
2
  11:7  11:9
Michałowski Tomasz
0
Tarsalewski Rafał
0
  9:11  4:11
Janiszewski Paweł
2
Bąkowski Rafał
1
  12:10  8:11  9:11
Janiszewski Paweł
2
Janiszewski Paweł
Miejsca 23 - 24
Michałowski Tomasz
0
  7:11  2:11
Tarsalewski Rafał
2
Tarsalewski Rafał
Miejsca 25 - 32
Kaźmierczak Kacper
0
  6:11  5:11
Michalak Radosław
2
Florczyk Piotr
0
  10:12  6:11
Drobnik Rafał
2
Sapierzyński Robert
W
WALKOVER
Gajos Jakub
2
Mikuła Grzegorz
W
WALKOVER
Kroll Adam
2
Michalak Radosław
2
  12:14  11:8  11:9
Drobnik Rafał
1
Gajos Jakub
W
WALKOVER
Kroll Adam
2
Michalak Radosław
2
  5:11  11:9  11:7
Kroll Adam
1
Michalak Radosław
Miejsca 27 - 28
Drobnik Rafał
2
WALKOVER
Gajos Jakub
W
Drobnik Rafał
Miejsca 29 - 32
Kaźmierczak Kacper
1
  8:11  11:7  6:11
Florczyk Piotr
2
Sapierzyński Robert
2
WALKOVER
Mikuła Grzegorz
W
Florczyk Piotr
2
WALKOVER
Sapierzyński Robert
W
Florczyk Piotr
Miejsca 31 - 32
Kaźmierczak Kacper
2
WALKOVER
Mikuła Grzegorz
W
Kaźmierczak Kacper
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Szota Michał
Bye
Bye
Bye
Banaszek Arkadiusz
Bye
Bye
Konopa Bartosz
Sopiński Michał
Bye
Bye
Rzeszutko Małgorzata
Borowczyński Przemysław
Bye
Bye
Przybyłek Paweł
Busliuk Vlad
Bye
Bye
Sokołowski Andrzej
Kucharski Marcin
Bye
Bye
Wodniczak Daniel
Bye
Bye
Bye
Buszko Jakub
Bye
Bye
Bye
Szota Michał
Bye
Banaszek Arkadiusz
Konopa Bartosz
W
WALKOVER
Sopiński Michał
2
Rzeszutko Małgorzata
2
WALKOVER
Borowczyński Przemysław
W
Przybyłek Paweł
0
  6:11  2:11
Busliuk Vlad
2
Sokołowski Andrzej
0
  8:11  8:11
Kucharski Marcin
2
Wodniczak Daniel
Bye
Buszko Jakub
Bye
Szota Michał
0
  9:11  7:11
Banaszek Arkadiusz
2
Sopiński Michał
2
  11:6  7:11  11:8
Rzeszutko Małgorzata
1
Busliuk Vlad
2
  11:3  11:7
Kucharski Marcin
0
Wodniczak Daniel
2
  11:8  10:12  11:8
Buszko Jakub
1
Banaszek Arkadiusz
2
  11:4  11:6
Sopiński Michał
0
Busliuk Vlad
2
  12:10  9:11  11:6
Wodniczak Daniel
1
Banaszek Arkadiusz
0
  1:11  6:11
Busliuk Vlad
2
Busliuk Vlad
Miejsca 35 - 36
Sopiński Michał
0
  9:11  4:11
Wodniczak Daniel
2
Wodniczak Daniel
Miejsca 37 - 40
Szota Michał
0
  3:11  5:11
Rzeszutko Małgorzata
2
Kucharski Marcin
0
  3:11  3:11
Buszko Jakub
2
Rzeszutko Małgorzata
2
  13:11  13:11
Buszko Jakub
0
Rzeszutko Małgorzata
Miejsca 39 - 40
Szota Michał
1
  5:11  11:8  8:11
Kucharski Marcin
2
Kucharski Marcin
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Konopa Bartosz
W
WALKOVER
Borowczyński Przemysław
2
Przybyłek Paweł
0
  5:11  5:11
Sokołowski Andrzej
2
Bye
Bye
Bye
Borowczyński Przemysław
Sokołowski Andrzej
Bye
Borowczyński Przemysław
W
WALKOVER
Sokołowski Andrzej
2
Sokołowski Andrzej
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Konopa Bartosz
Przybyłek Paweł
Bye
Konopa Bartosz
W
WALKOVER
Przybyłek Paweł
2
Przybyłek Paweł
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 03:48:46 15-12-2017